• Alvita Povidone Ioada 10%, 50 ml
-20%

Alvita Povidona Ioada 10 %, 50 ml

SKU-koodiAL8430291001196
Alvita Povidona Ioada 10 % on korkealaatuinen tuote, joka on tarkoitettu päivittäiseen käyttöön ja jonka sisältö on 50 ml.
Normaalihinta €1,60 3,2 € / 100ml
Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,00
Säästät: -€0,40
3,2 € / 100ml
Alvita Povidone Ioada 10%, 50 ml
Alvita Povidona Ioada 10 %, 50 ml
Normaalihinta €1,60 3,2 € / 100ml
Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,00
Säästät: -€0,40
3,2 € / 100ml