Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Breathe Right Nasal Strips Small-Medium 10 pieces
    -15%

    Breathe Right -nenänauhat, pienet–keskikokoiset, 10 kpl

    Normaalihinta €8,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,37
    0,8 € / 1ud
  •  
  • 5 ml G21 syringe with needle (0.8 x 40 mm), 1 unit
    -60%

    5 ml:n ruisku neulalla G21 (0,8 x 40 mm), 1 kpl

    Normaalihinta €0,50 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €0,50 Normaalihinta €1,25
    Säästät: -€0,75
    10,0 € / 100ml
  • Compeed Blisters Pack Mix, 10 units
    -16%

    Compeed-rakkulalastarit, sekapakkaus, 10 kpl

    Normaalihinta €13,80 1,38 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€2,70
    1,38 € / 1ud
  • Tulgrasum Sterile Dressing 10 x 10 cm 10 dressings
    -38%

    Tulgrasum steriili laastari 10 x 10 cm, 10 kpl

    Normaalihinta €14,70 14,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€9,19
    14,7 € / 1ud
  •  
  • Thermacare Neck, Shoulder & Wrist Heat Patch, 6 pcs.
    -31%

    Thermacare kaula-, olkapää- ja ranteen lämpölaastarit, 6 kpl

    Normaalihinta €13,80 2,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €19,92
    Säästät: -€6,12
    2,3 € / 1ud
  •  
  • Snoreeze Nasal Spray 10 ml
    -11%

    Snoreeze-nenäsumute 10 ml

    Normaalihinta €15,50 155,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€1,87
    155,0 € / 100ml
  •  
  • Prochamber Inhalation Chamber
    -19%

    Prochamber-inhalaatiokammio

    Normaalihinta €6,90 6,9 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €8,51
    Säästät: -€1,61
    6,9 € / 1ud
  • Quinton Daily Nasal Hygiene Isotonic Spray 100Ml
    -10%

    Quinton Daily Nenähygienia Isotoninen suihke 100 ml

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€1,23
    11,5 € / 100ml
  • Nasdil Fusion
    -10%

    Nasdil Fusion

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,72
    Säästät: -€1,52
    13,2 € / 1ud
  •  
  • Compeed Blisters Medium, 10 units
    -8%

    Compeed keskikokoiset rakkulalaput, 10 kpl

    Normaalihinta €12,90 1,29 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €14,09
    Säästät: -€1,19
    1,29 € / 1ud
  •  
  • LINDOR Diaper Fit pants large night 60 pieces
    -30%

    Lindor Fit Pants -yövaipat, koko L, 60 kpl

    Normaalihinta €35,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €51,29
    Säästät: -€15,39
    0,6 € / 1ud
  •  
  • Halley Picbalsam Chlorine Remover 40 ml
    -10%

    Halley Picbalsam Kutinaa lievittävä voide 40 ml

    Normaalihinta €6,60 16,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€0,70
    16,5 € / 100ml
  •  
  • Relec Triplo Anti Mosquito Bracelet Adult Black
    -23%

    Relec Triplo Aikuisten hyttyskarkotinranneke, musta

    Normaalihinta €27,60 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €35,85
    Säästät: -€8,25
    9,2 € / 1ud
  • MoliCare Pants for Women 7d M 8pc
    -26%

    MoliCare Pants for Women 7d M, 8 kpl

    Normaalihinta €8,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,76
    Säästät: -€2,76
    1,0 € / 1ud
  • Marimer Agua De Mar Baby Hypertonic Nasal Spray, 100Ml
    -12%

    Marimer Agua De Mar vauvojen hypertoninen nenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,11
    Säästät: -€0,71
    5,4 € / 100ml
  • Pranarom Aromapic Soothing Gel Cream, 40ml
    -39%

    Pranarom Aromapic Soothing Gel Cream, 40ml

    Normaalihinta €8,20
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€5,20
  • Acofar Insect Repellent, 100 ml
    -18%

    Acofar hyönteiskarkotin, 100 ml

    Normaalihinta €4,10 4,1 € / 100ml
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,03
    Säästät: -€0,93
    4,1 € / 100ml
  • Omniplast Skin 10Cmx10M 1 Ud
    -18%

    Omniplast-liha 10 cm x 10 m, 1 kpl

    Normaalihinta €7,00
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€1,50
  •  
  • Ozoaqua Ozopick Ozonised Oil Post-Pica Ozopick, 15 ml
    -12%

    Ozoaqua Ozopick-ozonoitu öljy pistokohdan hoitoon, 15 ml

    Normaalihinta €8,80 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€1,15
    0,59 € / 1ud
  •  
  • Bio-Oil Natural Oil 60Ml.
    -46%

    Bio-Oil luonnollinen öljy 60 ml.

    Normaalihinta €11,10 18,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €20,73
    Säästät: -€9,63
    18,5 € / 100ml
  • GOIBI ANTI-LICE ELIMINATION LOTION FOR HUMAN USE 125 ML
    -7%

    GOIBI ANTIPIOJOS ELIMINA -voide ihmiskäyttöön 125 ml

    Normaalihinta €10,20 8,16 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,75
    8,16 € / 100ml
  • Urgo Non-Contact Infrared Thermometer
    -5%

    Urgo kosketukseton infrapunalämpömittari

    Normaalihinta €31,20 31,2 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €32,84
    Säästät: -€1,64
    31,2 € / 1ud
  • Mordex Plus 9 ml
    -20%

    Mordex Plus 9 ml

    Normaalihinta €11,30
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€2,81
  • Fisioenema 66 ml
    -11%

    Fisioenema 66 ml

    Normaalihinta €6,30 9,55 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,75
    9,55 € / 100ml
  • Pack 2 units Sinomarin Children's Health Product, 100 Ml
    -23%

    Sinomarin Lasten pakkaus, 2 kpl, terveydenhuollon tuote, 100 ml

    Normaalihinta €13,80 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €17,84
    Säästät: -€4,04
    6,9 € / 100ml
  • Kern Pharma Povidone Iodine 10% 50 ml
    -38%

    Kern Pharma Povidoni-jodi 10 % 50 ml

    Normaalihinta €1,50 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,40
    Säästät: -€0,90
    3,0 € / 100ml
  • Cosmopor Steril Sp 20X10 5 units
    -8%

    Cosmopor Steril Sp 20×10, 5 kpl

    Normaalihinta €14,10 2,82 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,31
    Säästät: -€1,21
    2,82 € / 1ud
  • Alvita Pants Maxi Size Xl, 14 Units
    -19%

    Alvita-housut, maxi-malli, koko XL, 14 kpl

    Normaalihinta €12,20 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,15
    Säästät: -€2,95
    0,87 € / 1ud
  • ACOFAR Hot/Cold Bag
    -33%

    ACOFAR Lämpö-/kylmäpussi

    Normaalihinta €6,30 6,3 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€3,17
    6,3 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Maxi 5 Drops
    -30%

    Lindor Lady Pad Maxi 5 Drops

    Normaalihinta €6,60 6,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€2,87
    6,6 € / 1ud