Kokoelma:

Dry eyes

  • Hyabak Eye Drops Solution, 6x10 Ml
    -29%

    Hyabak silmätipat, 6 x 10 ml

    Normaalihinta €51,00 85,0 € / 100ml
    Alennushinta €51,00 Normaalihinta €71,94
    Säästät: -€20,94
    85,0 € / 100ml
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -25%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €109,80 137,25 € / 100ml
    Alennushinta €109,80 Normaalihinta €146,56
    Säästät: -€36,76
    137,25 € / 100ml
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -23%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €56,60 141,5 € / 100ml
    Alennushinta €56,60 Normaalihinta €73,28
    Säästät: -€16,68
    141,5 € / 100ml
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -18%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €23,00 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€4,90
    115,0 € / 100ml
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -19%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €45,40 113,5 € / 100ml
    Alennushinta €45,40 Normaalihinta €55,80
    Säästät: -€10,40
    113,5 € / 100ml
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -20%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €67,00 111,67 € / 100ml
    Alennushinta €67,00 Normaalihinta €83,70
    Säästät: -€16,70
    111,67 € / 100ml
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -21%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €28,80 144,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €36,64
    Säästät: -€7,84
    144,0 € / 100ml
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -24%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €83,70 139,5 € / 100ml
    Alennushinta €83,70 Normaalihinta €109,92
    Säästät: -€26,22
    139,5 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -22%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €37,20 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €47,46
    Säästät: -€10,26
    186,0 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -24%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €108,30 180,5 € / 100ml
    Alennushinta €108,30 Normaalihinta €142,38
    Säästät: -€34,08
    180,5 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -17%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €106,60 177,67 € / 100ml
    Alennushinta €106,60 Normaalihinta €128,22
    Säästät: -€21,62
    177,67 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -18%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €139,90 174,88 € / 100ml
    Alennushinta €139,90 Normaalihinta €170,96
    Säästät: -€31,06
    174,88 € / 100ml
  • Hylo Parin silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -20%

    Hylo Parin silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €45,30 226,5 € / 100ml
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €56,90
    Säästät: -€11,60
    226,5 € / 100ml
  • Hylo Parin silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -25%

    Hylo Parin silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €85,10 212,75 € / 100ml
    Alennushinta €85,10 Normaalihinta €113,80
    Säästät: -€28,70
    212,75 € / 100ml
  • Hylo Parin silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -27%

    Hylo Parin silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €124,50 207,5 € / 100ml
    Alennushinta €124,50 Normaalihinta €170,70
    Säästät: -€46,20
    207,5 € / 100ml
  • Hylo Parin silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -27%

    Hylo Parin silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €166,10 207,63 € / 100ml
    Alennushinta €166,10 Normaalihinta €227,60
    Säästät: -€61,50
    207,63 € / 100ml
  • Ivision Dry Eye Drops, 20 single doses
    -19%

    Ivision Dry -silmätipat, 20 yksiannosta

    Normaalihinta €13,80 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €17,06
    Säästät: -€3,26
    0,69 € / 1ud
  • Ivision Dry Eye Drops, 10 ml
    -43%

    Ivision Dry -silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €6,50 65,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€5,00
    65,0 € / 100ml
  • Lavigor Coliter , 10 x 0,5 ml
    -5%

    Lavigor Coliter, 10 x 0,5 ml

    Normaalihinta €8,00 1600,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,42
    Säästät: -€0,42
    1600,0 € / 100ml
  • Matrix Ocular 3 Ophthalmic Drops, 10 ml
    -22%

    Matrix Ocular 3 silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €15,90 159,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €20,45
    Säästät: -€4,55
    159,0 € / 100ml
  • Novax Navitae Plus Ophthalmic Drops, 15 ml
    -17%

    Novax Navitae Plus silmätipat, 15 ml

    Normaalihinta €11,90 79,33 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€2,50
    79,33 € / 100ml
  • Novax Visionlux Plus, 10 ml
    -20%

    Novax Visionlux Plus, 10 ml

    Normaalihinta €13,30 133,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,71
    Säästät: -€3,41
    133,0 € / 100ml
  • Optrex Actimist Dry & Tired Eye Spray, 2x10 ml
    -17%

    Optrex Actimist -suihke kuiville ja väsyneille silmille, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €42,10 210,5 € / 100ml
    Alennushinta €42,10 Normaalihinta €50,66
    Säästät: -€8,56
    210,5 € / 100ml
  • Optrex Actimist Dry & Irritated Eyes Spray Pack 4x10 ml
    -21%

    Optrex Actimist -suihke kuiville ja ärtyneille silmille, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €80,40 201,0 € / 100ml
    Alennushinta €80,40 Normaalihinta €101,32
    Säästät: -€20,92
    201,0 € / 100ml
  • Optrex Multidose Double Action Eye Drops Dry Eyes Duplo 2x10 ml
    -15%

    Optrex - moniannosinen kaksitoiminen silmätippojen pakkaus kuiville silmille, Duplo 2x10 ml

    Normaalihinta €32,30 161,5 € / 100ml
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €37,78
    Säästät: -€5,48
    161,5 € / 100ml
  • Optrex Multidose Double Action Eye Drops For Dry Eyes Pack 4x10 ml
    -17%

    Optrex - moniannoksiset kaksoisvaikutteiset silmätipat kuiville silmille, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €62,60 156,5 € / 100ml
    Alennushinta €62,60 Normaalihinta €75,56
    Säästät: -€12,96
    156,5 € / 100ml
  • Optiben Dry Eyes Repair 20 Single Doses
    -24%

    Optiben Ojos Secos Repair 20 yksiannospakkausta

    Normaalihinta €15,60 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€5,03
    0,78 € / 1ud
  • Optiben Dry Eyes Repair Eye Drops 10 Ml
    -13%

    Optiben Ojos Secos Repair -silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €13,00 130,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€1,90
    130,0 € / 100ml
  • Relief Ophthalmic Night Gel, 1 Unit
    -25%

    Relieve-silmägeeli (yö), 1 kpl

    Normaalihinta €10,70 10,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,25
    Säästät: -€3,55
    10,7 € / 1ud
  • Relive Dry Eyes Eye Drops, 1 Unit
    -16%

    Relive Kuivat silmät - silmätipat, 1 kpl

    Normaalihinta €9,40 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €11,16
    Säästät: -€1,76
    0,47 € / 1ud