Kokoelma:

Dry eyes

  • Interapothek Dual Drops 0.13%, 15 ml
    -15%

    Interapothek Gotas Dual 0,13 %, 15 ml

    Normaalihinta €4,20 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,75
    0,28 € / 1ud
  • Interapothek Dual Eye Gel 0.30%, 10 ml
    -22%

    Interapothek Gel Dual silmägeeli 0,30 %, 10 ml

    Normaalihinta €6,20 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€1,75
    62,0 € / 100ml
  • Interapothek Dual Gel 0,30%, 20x0.35 ml
    -16%

    Interapothek Gel Dual 0,30 %, 20 x 0,35 ml

    Normaalihinta €7,10 2028,57 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€1,40
    2028,57 € / 100ml
  • Naturando Oftalia Drops 10Monodosis
    -10%

    Naturando Oftalia -tipat, 10 kpl, yksittäispakkaus

    Normaalihinta €9,40 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€1,10
    0,94 € / 1ud
  • Sensovis Sole Solution Ha 360Ml+Portalente**
    -35%

    Sensovis Solucion Unica, 360 ml + Portalente**

    Normaalihinta €10,41 2,89 € / 100ml
    Alennushinta €10,41 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,59
    2,89 € / 100ml
  • Lephagel Gel Pack, 2 x 30 Gr
    -23%

    Lephagel Pack Gel, 2 x 30 g

    Normaalihinta €22,90
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €29,62
    Säästät: -€6,72
  • Thealoz Duo Gel, 2 x 30 yksittäispakkausta
    -20%

    Thealoz Duo Gel, 2 x 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €34,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €42,24
    Säästät: -€8,24
    0,57 € / 1ud
  • Aquoral Pack Forte Lubricating Ophthalmic Drops, 2 x 30 Single Dose
    -21%

    Aquoral Pack Forte -silmätipat (voitelevat), 2 x 30 yksiannosta

    Normaalihinta €30,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €38,58
    Säästät: -€8,28
    0,51 € / 1ud
  • Aquoral Pack Forte Multidose, 2 x 10 Ml
    -26%

    Aquoral Pack Forte moniannospakkaus, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €32,70 163,5 € / 100ml
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €43,94
    Säästät: -€11,24
    163,5 € / 100ml
  • Aquoral Pack Ophthalmic Lubricant Eye Drops, 2 x 10 Ml
    -16%

    Aquoral Pack silmätipat, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €20,10 100,5 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,04
    Säästät: -€3,94
    100,5 € / 100ml
  • Aquoral Lipo Pack Ophthalmic Drops, 2 x 10 Ml
    -17%

    Aquoral Pack Lipo -silmätipat, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €31,90 159,5 € / 100ml
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €38,38
    Säästät: -€6,48
    159,5 € / 100ml
  • Aquoral Night Pack Ocular Ointment Lubricant, 2 x 5 Gr
    -13%

    Aquoral Pack Yö - silmävoide, 2 x 5 g

    Normaalihinta €26,60 266,0 € / 100gr
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €30,64
    Säästät: -€4,04
    266,0 € / 100gr
  • Lephagel Gel Pack, 4 x 30 Gr
    -24%

    Lephagel Pack Gel, 4 x 30 g

    Normaalihinta €45,00
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €59,24
    Säästät: -€14,24
  • Thealoz Duo Gel, 4 x 30 kertakäyttöannosta
    -22%

    Thealoz Duo Gel, 4 x 30 kertakäyttöannosta

    Normaalihinta €65,90 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €65,90 Normaalihinta €84,48
    Säästät: -€18,58
    0,55 € / 1ud
  • Aquoral Pack Forte Lubricating Ophthalmic Drops, 4 x 30 Single Dose
    -22%

    Aquoral Pack Forte -silmätipat (voitelevat), 4 x 30 yksiannosta

    Normaalihinta €59,80 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €59,80 Normaalihinta €77,16
    Säästät: -€17,36
    0,5 € / 1ud
  • Aquoral Pack Forte Multidose, 4 x 10 Ml
    -27%

    Aquoral Pack Forte -moniannospakkaus, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €64,40 161,0 € / 100ml
    Alennushinta €64,40 Normaalihinta €87,88
    Säästät: -€23,48
    161,0 € / 100ml
  • Aquoral Pack Ophthalmic Lubricating Eye Drops, 4 x 10 Ml
    -18%

    Aquoral Pack - silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €39,60 99,0 € / 100ml
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €48,08
    Säästät: -€8,48
    99,0 € / 100ml
  • Aquoral Lipo Pack Ophthalmic Drops, 4 x 10 Ml
    -18%

    Aquoral Pack Lipo -silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €62,90 157,25 € / 100ml
    Alennushinta €62,90 Normaalihinta €76,76
    Säästät: -€13,86
    157,25 € / 100ml
  • Aquoral Night Pack Lubricating Eye Ointment, 4 x 5 Gr
    -14%

    Aquoral Pack Yö - silmävoide, 4 x 5 g

    Normaalihinta €52,40 262,0 € / 100gr
    Alennushinta €52,40 Normaalihinta €61,28
    Säästät: -€8,88
    262,0 € / 100gr
  • Santen Cooltears Alo+ Artificial Tears Multidose, 10 ml
    -34%

    Santen Cooltears Alo+ moniannosiset silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €13,20 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,87
    Säästät: -€6,67
    132,0 € / 100ml
  • Santen Cooltears Hydro+ Artificial Tears Multidose, 10 ml
    -32%

    Santen Cooltears Hydro+ moniannosiset silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €19,32
    Säästät: -€6,22
    131,0 € / 100ml
  • Santen Cationorm Artificial Tears Multidose, 10 ml
    -36%

    Santen Cationorm moniannosiset silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €10,30 103,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€5,90
    103,0 € / 100ml
  • Santen Cationorm Artificial Tears 30 Single Dose, 4 ml
    -37%

    Santen Cationorm -kyynelnesteet, 30 kertakäyttöpakkausta, 4 ml

    Normaalihinta €11,10 277,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €17,50
    Säästät: -€6,40
    277,5 € / 100ml
  • Oune-silmätipat, 15 ml
    -29%

    Oune-silmätipat, 15 ml

    Normaalihinta €4,60 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€1,90
    30,67 € / 100ml
  • Belcils Duplo Med Moisturising Eye Drops, 2 X 380 Drops
    -10%

    Belcils Duplo Med kosteuttavat silmätipat, 2 x 380 tippaa

    Normaalihinta €22,30 2,93 € / 100ml
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€2,38
    2,93 € / 100ml
  • Trehapan Dry Eye Drops, 10 ml
    -29%

    Trehapan Dry Eye Drops, 10 ml

    Normaalihinta €10,90 109,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€4,56
    109,0 € / 100ml
  • Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 10 ml
    -16%

    Euphralia - silmätipat kuivasilmäisyyden hoitoon, 10 ml

    Normaalihinta €10,90 109,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€2,00
    109,0 € / 100ml
  • Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 15 single-dose packs
    -15%

    Euphralia - silmätippoja kuivasilmäisyyden hoitoon, 15 yksiannosta

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,20
    12,7 € / 1ud
  • Ivision Probiotics, 30 Capsules
    -31%

    Ivision Probiotics, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€6,27
    0,46 € / 1ud
  • Recugel-silmägeeli, 2 x 10 g
    -26%

    Recugel-silmägeeli, 2 x 10 g

    Normaalihinta €19,70 98,5 € / 100gr
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €26,58
    Säästät: -€6,88
    98,5 € / 100gr