Kokoelma:

Dry eyes

  • Eyestil Plus 0.4% 10 ml
    -42%

    Eyestil Plus 0,4 % 10 ml

    Normaalihinta €10,70 107,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €18,33
    Säästät: -€7,63
    107,0 € / 100ml
  • Eyestil Pf Ophthalmic Solution 10 ml
    -9%

    Eyestil Pf silmätippoja 10 ml

    Normaalihinta €12,40 124,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€1,28
    124,0 € / 100ml
  • Wops' Preservative-Free Moisturising Drops 0.15%, 10 ml
    -16%

    Wopsin säilöntäaineettomat kosteuttavat silmätipat 0,15 %, 10 ml

    Normaalihinta €13,40 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€2,60
    134,0 € / 100ml
  • Yeloin Eye Drops 0.5 ml 30 Single Doses
    -19%

    Yeloin silmätipat 0,5 ml, 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €13,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€3,25
    0,46 € / 1ud
  • Symbioram Drops, 7.5 ml
    -15%

    Symbioram-tipat, 7,5 ml

    Normaalihinta €14,50 193,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€2,55
    193,33 € / 100ml
  • Idroflog Ophthalmic Solution, 15 Single Doses
    -14%

    Idroflog silmätipat, 15 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €21,00 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€3,45
    1,4 € / 1ud
  • Hylo Intense Eye Drops 10 ml
    -20%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €18,90 189,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,73
    Säästät: -€4,83
    189,0 € / 100ml
  • Systane Daily Moisturising Lubricating Eye Drops 10 ml
    -17%

    Systane Daily Moisture -silmätipat, kosteuttavat ja voitelevat, 10 ml

    Normaalihinta €13,80 138,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,68
    Säästät: -€2,88
    138,0 € / 100ml
  • Acofar Nesira Double Moisturising Drops Ah 20 Single Doses
    -20%

    Acofar Nesira -tipat, kaksinkertainen kosteutus, Ah 20, yksiannospakkaus

    Normaalihinta €4,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,72
    Säästät: -€1,12
    0,23 € / 1ud
  • Acofar Nesira Double Moisturising Drops with Hyaluronic Acid 10 ml
    -18%

    Acofar Nesira -tipat, kaksinkertainen kosteutus hyaluronihapolla, 10 ml

    Normaalihinta €3,60 36,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,37
    Säästät: -€0,77
    36,0 € / 100ml
  • Systane Complete, 10 ml
    -18%

    Systane Complete, 10 ml

    Normaalihinta €14,70 147,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€3,25
    147,0 € / 100ml
  • Wops Moisturising Drops 0.3%, 10 ml
    -17%

    Wops kosteuttavat tipat 0,3 %, 10 ml

    Normaalihinta €6,10 61,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€1,27
    61,0 € / 100ml
  • Wops' Box Moisturising Eye Drops 0.3%, 0,35 ml x 20 Single Dose
    -21%

    Wops' kosteuttavat silmätipat 0,3 %, 0,35 ml x 20 yksiannosta

    Normaalihinta €10,10 2885,71 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€2,64
    2885,71 € / 100ml
  • Optiben Dry Eye Drops Dry Eye Drops 20 Ampoules Single dose
    -28%

    Optiben Kuivat silmät -tipat, silmien kuivuminen, 20 yksiannospulloa

    Normaalihinta €7,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €10,27
    Säästät: -€2,87
    0,37 € / 1ud
  • Opko Vis Relax Sterile eye drops 10 single doses
    -12%

    Opko Vis Relax Steril silmätipat, 10 yksiannosta

    Normaalihinta €10,80 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€1,50
    1,08 € / 1ud
  • Aquoral Ophthalmological Drops, 20 Single Doses
    -16%

    Aquoral silmätipat, 20 yksiannosta

    Normaalihinta €8,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,10
    Säästät: -€1,60
    0,43 € / 1ud
  • Aquoral Ophthalmological Drops, 2X20 Single Dose
    -17%

    Aquoral-silmätipat, 2 x 20 kertakäyttöannosta

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€3,50
    0,42 € / 1ud
  • Hyabak Eye Drops Solution, 10 ml
    -26%

    Hyabak-silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €8,90 89,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,99
    Säästät: -€3,09
    89,0 € / 100ml
  • Brudy Plus Multi, 10 ml
    -44%

    Brudy Plus Multi, 10 ml

    Normaalihinta €6,30 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€5,03
    63,0 € / 100ml
  • Coqun Eye Drops, 10 ml
    -17%

    Coqun silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €25,80 258,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €30,91
    Säästät: -€5,11
    258,0 € / 100ml
  • Farline Moisturising Drops 0,2% Hyaluronic Acid 15Ml
    -20%

    Farline kosteuttavat silmätipat, 0,2 % hyaluronihappoa, 15 ml

    Normaalihinta €4,40 29,33 € / 100ml
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€1,07
    29,33 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -14%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €36,60 183,0 € / 100ml
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €42,74
    Säästät: -€6,14
    183,0 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -16%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €72,20 180,5 € / 100ml
    Alennushinta €72,20 Normaalihinta €85,48
    Säästät: -€13,28
    180,5 € / 100ml
  • Systane Ultra Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml
    -20%

    Systane Ultra -silmätipat, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €18,90 94,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,76
    Säästät: -€4,86
    94,5 € / 100ml
  • Systane Ultra Eye Drops, Pack 4 X 10 ml
    -22%

    Systane Ultra -silmätipat, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €37,20 93,0 € / 100ml
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €47,52
    Säästät: -€10,32
    93,0 € / 100ml
  • Systane Complete, Pack 2 X 10 ml
    -19%

    Systane Complete, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €29,00 145,0 € / 100ml
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€6,90
    145,0 € / 100ml
  • Systane Complete, Pack 4 X 10 ml
    -21%

    Systane Complete, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €57,00 142,5 € / 100ml
    Alennushinta €57,00 Normaalihinta €71,80
    Säästät: -€14,80
    142,5 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -23%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €73,30 183,25 € / 100ml
    Alennushinta €73,30 Normaalihinta €94,92
    Säästät: -€21,62
    183,25 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -25%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €142,10 177,63 € / 100ml
    Alennushinta €142,10 Normaalihinta €189,84
    Säästät: -€47,74
    177,63 € / 100ml
  • Hyabak Eye Drops Solution, 4x10 Ml
    -28%

    Hyabak silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €34,50 86,25 € / 100ml
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €47,96
    Säästät: -€13,46
    86,25 € / 100ml