Kokoelma:

Dry eyes

  • Visuxl-silmägeeli, 2 x 10 ml
    -19%

    Visuxl-silmägeeli, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €29,60 148,0 € / 100ml
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €36,66
    Säästät: -€7,06
    148,0 € / 100ml
  • Lubristil +G Multidose, 10 ml
    -7%

    Lubristil +G moniannospakkaus, 10 ml

    Normaalihinta €14,70 147,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€1,09
    147,0 € / 100ml
  • Recugel-silmägeeli, 6 x 10 g:n pakkaus
    -28%

    Recugel-silmägeeli, 6 x 10 g:n pakkaus

    Normaalihinta €57,30 95,5 € / 100gr
    Alennushinta €57,30 Normaalihinta €79,74
    Säästät: -€22,44
    95,5 € / 100gr
  • Aquoral Ophthalmological Drops, Pack 4 x 20 Single Doses
    -18%

    Aquoral-silmätipat, 4 x 20 kertakäyttöpakkausta

    Normaalihinta €33,00 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€7,40
    0,41 € / 1ud
  • Systane Ultra Lubricant Eye Drops, Pack 8 x 10 ml
    -24%

    Systane Ultra -silmätipat, 8 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €72,20 90,25 € / 100ml
    Alennushinta €72,20 Normaalihinta €95,04
    Säästät: -€22,84
    90,25 € / 100ml
  • Hyabak Eye Drops Solution, Pack 8 x 10 ml
    -30%

    Hyabak-silmätipat, 8 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €66,90 83,63 € / 100ml
    Alennushinta €66,90 Normaalihinta €95,92
    Säästät: -€29,02
    83,63 € / 100ml
  • Aquoral Ophthalmological Drops, Pack 6 x 20 Single Doses
    -20%

    Aquoral-silmätipat, pakkaus 6 x 20 kertakäyttöannosta

    Normaalihinta €48,70 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €48,70 Normaalihinta €60,60
    Säästät: -€11,90
    0,41 € / 1ud
  • Hylo Eye Drops Gel, 2x10 ml
    -13%

    Hylo Gel -silmätipat, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €32,90 164,5 € / 100ml
    Alennushinta €32,90 Normaalihinta €37,66
    Säästät: -€4,76
    164,5 € / 100ml
  • Blepha Eyebag Thermal Mask
    -34%

    Blepha Eyebag -lämpönaamio

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€7,04
    13,7 € / 1ud
  • Farline Farline Moisturising Drops 0.2% Hyaluronic Acid, 2X15 Ml
    -20%

    Farline Farline kosteuttavat silmätipat, 0,2 % hyaluronihappoa, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €8,70 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,94
    Säästät: -€2,24
    29,0 € / 100ml
  • Farline Farline Moisturising Drops 0,2% Hyaluronic Acid, 3X15 Ml
    -21%

    Farline Farline kosteuttavat silmätipat 0,2 % hyaluronihappoa, 3 x 15 ml

    Normaalihinta €12,90 28,67 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,41
    Säästät: -€3,51
    28,67 € / 100ml
  • Farline Farline Moisturising Drops 0,2% Hyaluronic Acid, 4X15 Ml
    -22%

    Farline Farline kosteuttavat silmätipat 0,2 % hyaluronihappoa, 4 x 15 ml

    Normaalihinta €17,10 28,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €21,88
    Säästät: -€4,78
    28,5 € / 100ml
  • Pharmaset Aptar -kosteuttavat tipat, 10 ml
    -19%

    Pharmaset Aptar -kosteuttavat tipat, 10 ml

    Normaalihinta €7,70 77,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€1,80
    77,0 € / 100ml
  • Pharmaset kosteuttavat silmätipat, 10 ml
    -18%

    Pharmaset kosteuttavat silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €4,30 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,25
    Säästät: -€0,95
    43,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 6 x 10 Ml
    -34%

    Thealoz Duo -silmätipat, 6 x 10 ml

    Normaalihinta €72,80 121,33 € / 100ml
    Alennushinta €72,80 Normaalihinta €110,58
    Säästät: -€37,78
    121,33 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 4 x 10 Ml
    -33%

    Thealoz Duo -silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €49,30 123,25 € / 100ml
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €73,72
    Säästät: -€24,42
    123,25 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 2 x 10 Ml
    -32%

    Thealoz Duo -silmätipat, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €25,00 125,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €36,86
    Säästät: -€11,86
    125,0 € / 100ml
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution, Pack 2 x 10 ml
    -27%

    Care+ kosteuttava silmätipaliuos, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €10,60 53,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,44
    Säästät: -€3,84
    53,0 € / 100ml
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution, Pack 2 x 20 pcs.
    -24%

    Care+ kosteuttava silmätipaliuos, 2 x 20 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €12,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,98
    Säästät: -€3,78
    0,31 € / 1ud
  • Care+ Ophthalmic Solution Forte, Pack 2 x 10 ml
    -27%

    Care+ Forte -silmätipat, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €15,70 78,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,48
    Säästät: -€5,78
    78,5 € / 100ml
  • Care+ Allergic Conjunctivitis Eye Spray, Pack 2 x 10 ml
    -24%

    Care+ silmäsuihke allergiseen sidekalvotulehdukseen, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €21,10 105,5 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €27,74
    Säästät: -€6,64
    105,5 € / 100ml
  • Care+ Eye soothing solution for irritated eyes 10 ml
    -16%

    Care+ Silmätipat – rauhoittava liuos ärtyneille silmille 10 ml

    Normaalihinta €6,10 61,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€1,20
    61,0 € / 100ml
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution, 20 pcs.
    -15%

    Care+ kosteuttava silmätipaliuos, 20 kpl

    Normaalihinta €6,80 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€1,19
    0,34 € / 1ud
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution 10ml
    -18%

    Care+ Kosteuttava silmätipaliuos 10 ml

    Normaalihinta €5,90 59,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,22
    Säästät: -€1,32
    59,0 € / 100ml
  • Care+ Allergic Conjunctivitis Eye Spray 10 ml
    -16%

    Care+ silmäsuihke allergiseen sidekalvotulehdukseen 10 ml

    Normaalihinta €11,70 117,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,87
    Säästät: -€2,17
    117,0 € / 100ml
  • Care+ Ophthalmic Solution Forte, 10 ml
    -19%

    Care+ Forte-silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €8,70 87,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€2,04
    87,0 € / 100ml
  • Recugel-silmägeeli, pakkaus 4 x 10 g
    -27%

    Recugel-silmägeeli, pakkaus 4 x 10 g

    Normaalihinta €38,80 97,0 € / 100gr
    Alennushinta €38,80 Normaalihinta €53,16
    Säästät: -€14,36
    97,0 € / 100gr
  • Recudrop Ophthalmic Solution Dry Eye , 10 ml
    -33%

    Recudrop silmätipat kuivasilmäisyyteen, 10 ml

    Normaalihinta €9,60 96,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €14,37
    Säästät: -€4,77
    96,0 € / 100ml
  • Lipolac Night Ophthalmic Gel , 10 g
    -17%

    Lipolac Noche -silmägeeli, 10 g

    Normaalihinta €10,80 108,0 € / 100gr
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€2,25
    108,0 € / 100gr
  • Yeloin Ophthalmic Gel , 10 ml
    -23%

    Yeloin-silmägeeli, 10 ml

    Normaalihinta €14,50 145,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€4,34
    145,0 € / 100ml