Kokoelma:

Dry eyes

  • Wops' Moisturising Eye Drops, 10 ml
    -12%

    Wopsin silmien kostutuspisarat, 10 ml

    Normaalihinta €7,30 73,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€1,02
    73,0 € / 100ml
  • Wops' Duplo Moisturising Eye Drops, 2x10ml
    -14%

    Wops' Duplo Moisturising Eye Drops, 2x10ml

    Normaalihinta €14,38
    Alennushinta €14,38 Normaalihinta €16,64
    Säästät: -€2,26
  • Hylo Dual Eye Drops 10 ml
    -13%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €18,60 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,77
    186,0 € / 100ml
  • Optrex Actimist Dry & Tired Eyes Spray, 10 ml
    -16%

    Optrex Actimist -suihke kuiville ja väsyneille silmille, 10 ml

    Normaalihinta €21,39 213,9 € / 100ml
    Alennushinta €21,39 Normaalihinta €25,33
    Säästät: -€3,94
    213,9 € / 100ml
  • Aquoral Ophthalmic Lubricating Eye Drops, 10 ml
    -15%

    Aquoral silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €10,20 102,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,02
    Säästät: -€1,82
    102,0 € / 100ml
  • Systane Moisturising UD, 30 Sneezes
    -24%

    Systane Hydration UD, 30 yksittäisannosta

    Normaalihinta €14,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,31
    Säästät: -€4,61
    0,49 € / 1ud
  • Thealoz Duo Gel, 30 Single Doses
    -25%

    Thealoz Duo Gel, 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€5,22
    0,53 € / 1ud
  • Optava Fusion Sterile 30 Single Dose 0,4 ml
    -26%

    Optava Fusion, steriili, 30 kpl, 0,4 ml:n yksiannospakkauksia

    Normaalihinta €16,00 4000,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €21,51
    Säästät: -€5,51
    4000,0 € / 100ml
  • Rilastil Visilaude silmätipat, rauhoittavat ja suojaavat, 10 ml
    -15%

    Rilastil Visilaude silmätipat, rauhoittavat ja suojaavat, 10 ml

    Normaalihinta €12,39 123,9 € / 100ml
    Alennushinta €12,39 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€2,11
    123,9 € / 100ml
  • Monofresh Moisturising Drops Single Dose 0.4 ml 30 Single Doses
    -11%

    Monofresh kosteuttavat tipat, yksittäispakkaukset, 0,4 ml, 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €10,70 2675,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,99
    Säästät: -€1,29
    2675,0 € / 100ml
  • Hylo Fresh Eye Drops 10 ml
    -16%

    Hylo Fresh silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €11,70 117,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€2,25
    117,0 € / 100ml
  • Brudy Derm Dry Eye Gel 10 ml
    -15%

    Brudy Derm Dry Eye Gel 10 ml

    Normaalihinta €18,00 180,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,24
    Säästät: -€3,24
    180,0 € / 100ml
  • Optava Gel Drops Day and Night 10 ml
    -35%

    Optava Gel Drops Päivä ja yö 10 ml

    Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €22,38
    Säästät: -€7,78
    146,0 € / 100ml
  • Bausch & Lomb Artelac Complete Eye Drops 30 units x 0.5 ml
    -31%

    Bausch & Lomb Artelac Complete -silmätipat, 30 kpl x 0,5 ml

    Normaalihinta €11,60 2320,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €16,79
    Säästät: -€5,19
    2320,0 € / 100ml
  • Aquoral Forte Lubricating Ophthalmic Drops, 30 Single Doses
    -20%

    Aquoral Forte -silmätipat (voitelevat), 30 yksiannosta

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€3,89
    0,51 € / 1ud
  • Wops' Moisturising Drops 20X0,35 ml
    -16%

    Wops' kosteuttavat tipat 20 x 0,35 ml

    Normaalihinta €12,50 3571,43 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€2,34
    3571,43 € / 100ml
  • Bausch & Lomb Artelac Complete Mdo 10 ml
    -10%

    Bausch & Lomb Artelac Complete, 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €13,20 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€1,43
    132,0 € / 100ml
  • Belcils Med Moisturising Eye Drops Forte 350 Drops
    -12%

    Belcils Med kosteuttavat silmätipat, vahvat, 350 tippaa

    Normaalihinta €12,60 12,6 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,37
    Säästät: -€1,77
    12,6 € / 1ud
  • Belcils Med Moisturising Eye Drops 380 Drops
    -8%

    Belcils Med kosteuttavat silmätipat, 380 tippaa

    Normaalihinta €11,30 2,97 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,34
    Säästät: -€1,04
    2,97 € / 100ml
  • Lubristil Ophthalmic Lubricating Solution Multidose 10 ml
    -20%

    Lubristil moniannosinen silmätipaliuos 10 ml

    Normaalihinta €12,80 128,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€3,22
    128,0 € / 100ml
  • Visuxl Dry Eye Drops 10 ml
    -9%

    Visuxl silmätipat kuiville silmille 10 ml

    Normaalihinta €16,30 163,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€1,59
    163,0 € / 100ml
  • Aquoral Night Lubricating Eye Ointment, 5 g
    -12%

    Aquoral Noche - silmävoide, 5 g

    Normaalihinta €13,50 270,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,32
    Säästät: -€1,82
    270,0 € / 100gr
  • Lubristil Intense, 30 Sachets
    -25%

    Lubristil Intense, 30 yksiannosta

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €20,62
    Säästät: -€5,22
    0,51 € / 1ud
  • Lubristil Intense Multidose, 10 ml
    -26%

    Lubristil Intense, moniannospakkaus, 10 ml

    Normaalihinta €14,10 141,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €19,18
    Säästät: -€5,08
    141,0 € / 100ml
  • Lubristil Lipid 10 ml
    -26%

    Lubristil Lipid 10 ml

    Normaalihinta €14,50 145,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€5,19
    145,0 € / 100ml
  • Aquoral Lipo Eye Drops, 10 ml
    -16%

    Aquoral Lipo -silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €16,20 162,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,19
    Säästät: -€2,99
    162,0 € / 100ml
  • Optrex Multidose Double Action Eye Drops For Dry Eyes 10 ml
    -13%

    Optrex kaksitoiminen moniannos-silmätippojen pakkaus kuiville silmille, 10 ml

    Normaalihinta €16,40 164,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,89
    Säästät: -€2,49
    164,0 € / 100ml
  • Neovis Eye Lubricant Bottle 15 ml
    -16%

    Neovis silmävoide, 15 ml:n pullo

    Normaalihinta €12,40 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,77
    Säästät: -€2,37
    0,83 € / 1ud
  • Neovis Total Multi Eye Lubricant Emulsion Bottle 15 ml
    -10%

    Neovis Total Multi -silmävoideemulsio, pullo 15 ml

    Normaalihinta €16,90 112,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€1,84
    112,67 € / 100ml
  • Aquoral Forte Multidose, 10 ml
    -24%

    Aquoral Forte moniannospakkaus, 10 ml

    Normaalihinta €16,60 166,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €21,97
    Säästät: -€5,37
    166,0 € / 100ml