Kokoelma:

Drainers, diuretics and detoxifiers

Draining, diuretic and detox supplements help to promote the elimination of fluids and support the body's natural cleansing processes. Discover supplements with horsetail, artichoke, orthosiphon or dandelion to reduce bloating and complement a healthy lifestyle.

  • Biform Biform Citrus Drainage , 250 ml
    -14%

    Biform Biform Sitruunahappopuhdistusaine, 250 ml

    Normaalihinta €14,30 5,72 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,68
    Säästät: -€2,38
    5,72 € / 100ml
  • Biform Drainage Activator, 250 Ml
    -7%

    Biform Drenaje Activador, 250 ml

    Normaalihinta €15,30 6,12 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€1,23
    6,12 € / 100ml
  • Bioserum Lessobes 3 Depur , 250 ml
    -9%

    BioSérum Lessobes 3 Depur, 250 ml

    Normaalihinta €15,20 6,08 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,73
    Säästät: -€1,53
    6,08 € / 100ml
  • Biotona Phyto-Detox Organic Powder , 200 g
    -16%

    Biotona Phyto-Detox Organic -jauhe, 200 g

    Normaalihinta €17,80 8,9 € / 100gr
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€3,34
    8,9 € / 100gr
  • Bonusan Chlorella , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Chlorella, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€5,69
    0,31 € / 1ud
  • Cfn Linfluid Drops , 60 ml
    -13%

    Cfn Linfluid -tipat, 60 ml

    Normaalihinta €12,50 20,83 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,41
    Säästät: -€1,91
    20,83 € / 100ml
  • Cinfa Ns Drenante 250 ml
    -5%

    Cinfa Ns Drenante 250 ml

    Normaalihinta €17,70 7,08 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€0,93
    7,08 € / 100ml
  • Cumediet Detox 1 90Comp.
    -20%

    Cumediet Detox 1, 90 tablettia

    Normaalihinta €26,80 26,8 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €33,37
    Säästät: -€6,57
    26,8 € / 1ud
  • Cumediet Detox+ Golden 90Comp.
    -20%

    Cumediet Detox+ Golden 90 tablettia

    Normaalihinta €27,80 27,8 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €34,65
    Säästät: -€6,85
    27,8 € / 1ud
  • D4U (Diet For You) Liquid Drainer 90 Capsules
    -25%

    D4U (Diet For You) Nesteenpoistaja 90 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €30,18
    Säästät: -€7,68
    0,25 € / 1ud
  • Derbos Depsan Detox 250Ml.
    -5%

    Derbos Depsan Detox 250 ml.

    Normaalihinta €17,09 6,84 € / 100ml
    Alennushinta €17,09 Normaalihinta €18,08
    Säästät: -€0,99
    6,84 € / 100ml
  • Dietisa Hepatic Digest , 250 ml
    -26%

    Dietisa Hepatic Digest, 250 ml

    Normaalihinta €11,70 4,68 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €15,71
    Säästät: -€4,01
    4,68 € / 100ml
  • Dietmed Adelgacell Cellulite Drain 600Ml.
    -35%

    Dietmed Adelgacell Celulite Drain 600 ml.

    Normaalihinta €24,10 4,02 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €37,11
    Säästät: -€13,01
    4,02 € / 100ml
  • Dietmed Cynasine Depur Plus, 30 Ampoules
    -23%

    Dietmed Cynasine Depur Plus, 30 ampullia

    Normaalihinta €37,20 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €48,46
    Säästät: -€11,26
    1,24 € / 1ud
  • Dietmed Drenalight Detox , 600 ml
    -6%

    Dietmed Drenalight Detox, 600 ml

    Normaalihinta €23,70 3,95 € / 100ml
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €25,15
    Säästät: -€1,45
    3,95 € / 100ml
  • Dietmed Drenalight Hot Oral Solution , 600 ml
    -14%

    Dietmed Drenalight Hot -suun kautta otettava liuos, 600 ml

    Normaalihinta €23,40 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €27,12
    Säästät: -€3,72
    3,9 € / 100ml
  • Dis Aloedis , 30 capsules
    -8%

    Dis Aloedis, 30 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Dis Bodypur 500 Mg, 60 Capsules
    -10%

    Dis Bodypur 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,91
    Säästät: -€1,91
    0,3 € / 1ud
  • Dis Hepadiges , 60 capsules of 500 mg
    -5%

    Dis Hepadiges, 60 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €18,09
    Säästät: -€0,99
    0,29 € / 1ud
  • El Valle Eurodel Drainage 250Ml.
    -30%

    Eurodel-laakso, 250 ml.

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,57
    Säästät: -€5,57
    5,2 € / 100ml
  • Ele2Pharma Herbones 30Cap.
    -8%

    Ele2Pharma Herbones 30 kapselia.

    Normaalihinta €13,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,42
    Säästät: -€1,12
    0,44 € / 1ud
  • Energy Feelings Active Detox Chlorella 120Comp.
    -15%

    Energy Feelings Active Detox Chlorella 120 tablettia

    Normaalihinta €16,10 16,1 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€2,90
    16,1 € / 1ud
  • Equisalud Anpahi Forte, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -26%

    Equisalud Anpahi Forte, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €26,50 265,0 € / 100ml
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €35,64
    Säästät: -€9,14
    265,0 € / 100ml
  • Equisalud Holomega L-Citrulline, 50 Capsules
    -23%

    Equisalud Holomega L-kitruliini, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €24,57
    Säästät: -€5,77
    0,38 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 2 , 31 ml
    -22%

    Equisalud Holopai 2, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€3,77
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Detox 580 Mg, 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Holoram Detox 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €54,51
    Säästät: -€14,51
    0,67 € / 1ud
  • Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Yap 01 Energia, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,38
    Säästät: -€4,68
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 14 Depurat Sanguineo, 31 Ml
    -27%

    Equisalud Yap 14 Depurat Sanguineo, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,54
    Säästät: -€5,24
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Yap 20 , 31 ml
    -16%

    Equisalud Yap 20, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,70
    47,42 € / 100ml
  • Erbenobili Depurvin Depurative Compost 50Ml
    -39%

    Erbenobili Depurvin puhdistava komposti 50 ml

    Normaalihinta €14,30 28,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €23,57
    Säästät: -€9,27
    28,6 € / 100ml