Kokoelma:

Drainers, diuretics and detoxifiers

Draining, diuretic and detox supplements help to promote the elimination of fluids and support the body's natural cleansing processes. Discover supplements with horsetail, artichoke, orthosiphon or dandelion to reduce bloating and complement a healthy lifestyle.

  • Naturmil Centella Asiatica 500 Mg , 90 tablets
    -11%

    Naturmil Centella Asiatica 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €8,40 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,40
    Säästät: -€1,00
    0,09 € / 1ud
  • Neo Reishi Detox, 30 capsules
    -26%

    Neo Reishi Detox, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€5,00
    0,48 € / 1ud
  • Novadiet Depuradel, 20 Ampoules
    -20%

    Novadiet Depuradel, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,80 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €31,12
    Säästät: -€6,32
    1,24 € / 1ud
  • Novadiet Gotil/ 1200 , 20 ampoules
    -23%

    Novadiet Gotil/ 1200, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,40 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €30,32
    Säästät: -€6,92
    1,17 € / 1ud
  • Novadiet Kildetox , 18 sachets
    -18%

    Novadiet Kildetox, 18 pussia

    Normaalihinta €18,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,88
    Säästät: -€3,88
    1,0 € / 1ud
  • Novadiet Obesline , 45 capsules
    -22%

    Novadiet Obesline, 45 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,06
    Säästät: -€4,06
    0,31 € / 1ud
  • Nutergia Ergydigest , 250 ml
    -18%

    Nutergia Ergydigest, 250 ml

    Normaalihinta €19,80 7,92 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,05
    Säästät: -€4,25
    7,92 € / 100ml
  • Nutilab Nutipat Complex , 180 capsules
    -22%

    Nutilab Nutipat Complex, 180 kapselia

    Normaalihinta €71,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €71,20 Normaalihinta €91,48
    Säästät: -€20,28
    0,4 € / 1ud
  • Nutilab Nutipat Complex, 90 Capsules
    -22%

    Nutilab Nutipat Complex, 90 kapselia

    Normaalihinta €40,00 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €51,31
    Säästät: -€11,31
    0,44 € / 1ud
  • Nutripraxi Broco Sulf , 90 capsules
    -23%

    Nutripraxi Broco Sulf, 90 kapselia

    Normaalihinta €80,20 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €80,20 Normaalihinta €104,43
    Säästät: -€24,23
    0,89 € / 1ud
  • Ortis Depur Liver, 60 Tablets
    -12%

    Ortis Depur Higado, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,52
    Säästät: -€2,02
    0,24 € / 1ud
  • Paracelsia 46 Diurance, 1 Liter
    -11%

    Paracelsia 46 Diurance, 1 litra

    Normaalihinta €93,20 9,32 € / 100ml
    Alennushinta €93,20 Normaalihinta €105,23
    Säästät: -€12,03
    9,32 € / 100ml
  • Paracelsia Paracelsia 22 Basical , 100 ml
    -17%

    Paracelsia Paracelsia 22 Basical, 100 ml

    Normaalihinta €38,10 38,1 € / 100ml
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €46,15
    Säästät: -€8,05
    38,1 € / 100ml
  • Pharma Otc Master Plant Artichoke 20Amp.
    -10%

    Pharma OTC Master Plant Artisoka 20 amp.

    Normaalihinta €33,80 33,8 € / 1ud
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,51
    Säästät: -€3,71
    33,8 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Melatoniini 30 tablettia
    -14%

    Pileje Chronobiane Melatoniini 30 tablettia

    Normaalihinta €7,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€1,20
    0,24 € / 1ud
  • Pinisan Albosan, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Albosan, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€2,91
    0,25 € / 1ud
  • Pinisan Depurpatic, 20 ampullia
    -30%

    Pinisan Depurpatic, 20 ampullia

    Normaalihinta €18,40 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €26,24
    Säästät: -€7,84
    0,92 € / 1ud
  • Pinisan Depurpatic, 30 kapselia
    -10%

    Pinisan Depurpatic, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€2,16
    0,64 € / 1ud
  • Pol Plant Detoxpol With Stevia Bottle , 500 ml
    -7%

    Pol Detoxpol -kasvi, steviaa sisältävä pullo, 500 ml

    Normaalihinta €22,60 4,52 € / 100ml
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€1,82
    4,52 € / 100ml
  • Robis Slim Robis Detox 60 Tablets
    -19%

    Robis Slim Robis Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €18,49 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,49 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€4,25
    0,31 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Detox Plus+ Bottle , 500 ml
    -14%

    Sakai Sline Control Detox Plus+ pullo, 500 ml

    Normaalihinta €18,00 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,92
    Säästät: -€2,92
    3,6 € / 100ml
  • Sakai Sline Control Diet Plus 500ml.
    -35%

    Sakai Sline Control Diet Plus 500 ml.

    Normaalihinta €18,00 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€9,86
    3,6 € / 100ml
  • Sakai Sline Control Diurcap Chlorella 30 Capsules
    -35%

    Sakai Sline Control Diurcap Chlorella 30 kapselia

    Normaalihinta €11,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,81
    Säästät: -€5,81
    0,37 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Drenabe Plus , 500 ml
    -12%

    Sakai Sline Control Drenabe Plus, 500 ml

    Normaalihinta €18,40 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €20,81
    Säästät: -€2,41
    3,68 € / 100ml
  • Salengei Active Detox X 848 Mg , 60 capsules
    -15%

    Salengei Active Detox X 848 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €49,40 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €49,40 Normaalihinta €57,81
    Säästät: -€8,41
    0,82 € / 1ud
  • Salus Detox Bio , 250 ml
    -20%

    Salus Detox Bio, 250 ml

    Normaalihinta €28,00 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €34,93
    Säästät: -€6,93
    11,2 € / 100ml
  • Santiveri Superdetox Syrup 240Ml.
    -16%

    Santiveri Superdetox -siirappi 240 ml.

    Normaalihinta €12,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€2,35
    5,0 € / 100ml
  • Schoenenbe Artichoke Juice, 200 Ml
    -22%

    Schoenenbe-artisokkamehu, 200 ml

    Normaalihinta €10,70 5,35 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€2,95
    5,35 € / 100ml
  • Schoenenberg Celery Juice , 200 ml
    -26%

    Schoenenberg-sellerimehu, 200 ml

    Normaalihinta €10,70 5,35 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€3,80
    5,35 € / 100ml
  • Scientiffic Nutrition Water Out , 120 units
    -41%

    Scientiffic Nutrition Water Out, 120 kappaletta

    Normaalihinta €11,80 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€8,10
    0,1 € / 1ud