• Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml
-24%

Equisalud Yap 01 Energia, 31 ml

SKU-koodiEQ8436003021018
Energeettinen uute, joka elvyttää ja antaa energiaa elimistölle.
Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,38
Säästät: -€4,68
47,42 € / 100ml
Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml
Equisalud Yap 01 Energia, 31 ml
Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,38
Säästät: -€4,68
47,42 € / 100ml

 

 

Mikä on Equisalud Yap 01 Energia, 31 ml?

Equisalud Yap 01 Energia, 31 ml on tarkoitettu seuraavaan käyttötarkoitukseen: energiaa antava uute, joka elvyttää ja antaa energiaa elimistölle. Tuotteen pakkauskoko on 31 ml.

Valmisteen käyttötarkoitus

Se on kehitetty elvyttämään ja antamaan energiaa elimistölle.

Tärkeimmät ominaisuudet

  • Valmiste tunnetaan nimellä Equisalud Yap 01 Energia, ja sen ainesosat ja pitoisuudet on ilmoitettu etiketissä.
  • Pakkauskoko: 31 ml.
  • Aikuiset, jotka haluavat energiaa elvyttämään ja antamaan voimaa elimistölle.

Käyttöohjeet ja varotoimet

Noudata pakkauksessa ilmoitettua annostusta ja käyttöohjeita. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta raskauden tai imetyksen aikana, jos käytät lääkkeitä tai jos sinulla on jokin sairaus.