• Dietmed Adelgacell Cellulite Drain 600Ml.
-35%

Dietmed Adelgacell Celulite Drain 600 ml.

SKU-koodiDI5605481102387
Dietmed Adelgacell Celulite Drain 600 ml on tuote, joka on kehitetty torjumaan selluliittia ja edistämään myrkkyjen poistumista kehosta. Sen erityinen koostumus auttaa parantamaan ihon ulkonäköä ja vähentämään nesteen kertymistä, mikä edistää kiinteämpää ja kimmoisampaa vartaloa. Tuote toimitetaan 600 ml:n pullossa, ja parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan sen säännöllistä käyttöä.
Normaalihinta €24,10 4,02 € / 100ml
Alennushinta €24,10 Normaalihinta €37,11
Säästät: -€13,01
4,02 € / 100ml
Dietmed Adelgacell Cellulite Drain 600Ml.
Dietmed Adelgacell Celulite Drain 600 ml.
Normaalihinta €24,10 4,02 € / 100ml
Alennushinta €24,10 Normaalihinta €37,11
Säästät: -€13,01
4,02 € / 100ml

 

 
Dietmed Adelgacell Celulite Drain 600 ml on tuote, jota käytetään selluliitin hoitoon. Tämä erityinen koostumus auttaa poistamaan nesteitä ja vähentämään selluliitin näkyvyyttä, parantaen ihon tekstuuria ja edistämällä sileämpää ja kiinteämpää ulkonäköä. Luonnollisten ainesosien ja säännöllisen käytön avulla tämä tuote voi auttaa torjumaan selluliittia ja parantamaan ihon yleistä ulkonäköä.

Käyttöohjeet

Dietmed Adelgacell Celulite Drain 600 ml -tuotetta käytetään levittämällä se puhtaalle ja kuivalle iholle ja hieromalla sitä kevyesti selluliitista kärsiville alueille. Suositellaan käytettäväksi kahdesti päivässä, mieluiten aamulla ja illalla. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on tärkeää käyttää tuotetta säännöllisesti.

Ainesosat

Vesi; Ananas comosus (ananas; kuivauute 3:1 varresta); ananasaromi; Equisetum arvense L. (hevoshäntä, 4:1-kuivauute varresta); Paullinia cupana (guarana, 5:1-kuivauute siemenistä); Melissa officinalis (sitruunamelissa, 4:1-kuivauute lehdistä ja varresta); Foeniculum vulgare Miller (fenkoli, kuivauute 4:1 kasvista); Rhamnus frangula (frangula, kuivauute 5:1 kuoresta); Camellia sinensis (vihreä tee, kuivauute 8:1 lehdistä); Orthosiphon stamineus (ortosifoni, kuivauute 8:1 lehdistä); Centella asiatica (gotu kola, kuivauute 10:1 lehdistä); Aesculus hippocastanum (hevoskastanja, siementen kuivauute 10:1); Vitis vinifera (punaviiniköynnös, lehtien kuivauute 12,5:1); Taraxacum officinale (voikukka, juuresta peräisin oleva kuivauute 10:1); säilöntäaineet: natriumbentsoaatti, kaliumsorbaatti; sakeutusaine: ksantaanikumi; happamuuden säätöaine: sitruunahappo; makeutusaine: sukraloosi.