Kokoelma:

Drainers, diuretics and detoxifiers

Draining, diuretic and detox supplements help to promote the elimination of fluids and support the body's natural cleansing processes. Discover supplements with horsetail, artichoke, orthosiphon or dandelion to reduce bloating and complement a healthy lifestyle.

  • Espadiet Depur Star Detox 20Vials
    -17%

    Espadiet Depur Star Detox 20 ampullia

    Normaalihinta €24,80 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €30,03
    Säästät: -€5,23
    1,24 € / 1ud
  • Espadiet Slank Depur 250Ml.
    -5%

    Espadiet Slank Depur 250 ml.

    Normaalihinta €17,90 7,16 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€0,94
    7,16 € / 100ml
  • Fenioux Burdock 270 Mg, 200 Capsules
    -31%

    Fenioux Bardana 270 mg, 200 kapselia

    Normaalihinta €19,89 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €19,89 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€8,74
    0,1 € / 1ud
  • Forza Vita Depan-250, 250 Ml
    -17%

    Forza Vita Depan-250, 250 ml

    Normaalihinta €23,30 9,32 € / 100ml
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €28,04
    Säästät: -€4,74
    9,32 € / 100ml
  • Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 Ml
    -15%

    Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 ml

    Normaalihinta €33,20 332,0 € / 100ml
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €38,88
    Säästät: -€5,68
    332,0 € / 100ml
  • Gianluca Diur Mech , 500 ml
    -18%

    Gianluca Diur Mech, 500 ml

    Normaalihinta €34,30 6,86 € / 100ml
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €41,60
    Säästät: -€7,30
    6,86 € / 100ml
  • Granero S Pomalic Plus Malic Acid, 60 Capsules
    -11%

    Granero S Pomalic Plus - omenahappo, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,59
    Säästät: -€1,29
    0,17 € / 1ud
  • Gsn Detox Glutathione, 60 Tablets
    -21%

    Gsn Detox Glutation, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €22,72
    Säästät: -€4,82
    0,3 € / 1ud
  • Herbes Del Centella Asiatica Tradicional , 40 gr
    -31%

    Perinteinen Centella Asiatica -yrtti, 40 g

    Normaalihinta €2,22 5,55 € / 100gr
    Alennushinta €2,22 Normaalihinta €3,23
    Säästät: -€1,01
    5,55 € / 100gr
  • Herbora Depurcap Newme Depur , 60 capsules
    -5%

    Herbora Depurcap Newme Depur, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€0,58
    0,19 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Detox Juice 500ml.
    -39%

    Herbora Diet Prime Detox -mehu 500 ml.

    Normaalihinta €20,80 4,16 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €33,88
    Säästät: -€13,08
    4,16 € / 100ml
  • Herbora Diet Prime Drena Juice 500Ml.
    -41%

    Herbora Diet Prime Drena -mehu 500 ml.

    Normaalihinta €17,90 3,58 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €30,13
    Säästät: -€12,23
    3,58 € / 100ml
  • Herbora Diurelin Newme Depur , 250 ml
    -7%

    Herbora Diurelin Newme Depur, 250 ml

    Normaalihinta €13,20 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,01
    5,28 € / 100ml
  • Herbovita Drenic 250Ml.
    -15%

    Herbovita Drenic 250 ml.

    Normaalihinta €20,50 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €24,14
    Säästät: -€3,64
    8,2 € / 100ml
  • Inovance Drenovance Food Supplement 300 ml
    -33%

    Inovance Drenovance ravintolisä 300 ml

    Normaalihinta €17,40 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€8,59
    5,8 € / 100ml
  • Integralia Horsetail Plus , 60 capsules
    -13%

    Integralia Cola Caballo Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,97
    Säästät: -€1,47
    0,16 € / 1ud
  • Intersa Chlorelpure , 500 ml
    -12%

    Intersa Chlorelpure, 500 ml

    Normaalihinta €19,20 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,87
    Säästät: -€2,67
    3,84 € / 100ml
  • Intersa Drenactif Sin , 500 ml
    -9%

    Intersa Drenactif Sin, 500 ml

    Normaalihinta €19,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,77
    Säästät: -€1,77
    3,8 € / 100ml
  • Intersa Drenaren , 20 ampoules
    -8%

    Intersa Drenaren, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,40 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,83
    Säästät: -€1,43
    0,82 € / 1ud
  • Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml
    -21%

    Lavigor Lavidrena, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €23,70 237,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €29,93
    Säästät: -€6,23
    237,0 € / 100ml
  • Lindaren Diet Whey Chocolate Flavour Lindaren Diet , 500 g
    -9%

    Lindaren maitoseerumi, suklaamaku, Lindaren Diet, 500 g

    Normaalihinta €13,00 2,6 € / 100gr
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,28
    Säästät: -€1,28
    2,6 € / 100gr
  • Lindaren Buttermilk Neutral Flavour Lindaren Diet, 500g
    -18%

    Lindaren maitoheraproteiini, neutraali maku, Lindaren Diet, 500 g

    Normaalihinta €12,70 2,54 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€2,80
    2,54 € / 100gr
  • Lipodrevit Complex 4 450 Ml
    -7%

    Lipodrevit Complex 4 450 ml

    Normaalihinta €20,90 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€1,64
    4,64 € / 100ml
  • Lusodiete Diuryk 1 100 Capsules
    -40%

    Lusodiete Diuryk 1 100 kapselia

    Normaalihinta €20,01 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €20,01 Normaalihinta €33,43
    Säästät: -€13,42
    0,2 € / 1ud
  • Mahen Fitopat, 90 Capsules
    -10%

    Mahen Fitopat, 90 kapselia

    Normaalihinta €26,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,57
    Säästät: -€2,97
    0,3 € / 1ud
  • Mundo Natu Depur Plus , 500 ml
    -34%

    Mundo Natu Depur Plus, 500 ml

    Normaalihinta €15,90 3,18 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €24,07
    Säästät: -€8,17
    3,18 € / 100ml
  • Nale Aloe Vera + Noni Drinkable, 1 Liter
    -9%

    Nale Aloe Vera + Noni -juoma, 1 litra

    Normaalihinta €42,20 4,22 € / 100ml
    Alennushinta €42,20 Normaalihinta €46,55
    Säästät: -€4,35
    4,22 € / 100ml
  • Nale Aloe Vera Capsules, 60 Capsules
    -18%

    Nale Aloe Vera -kapselit, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €19,21
    Säästät: -€3,51
    0,26 € / 1ud
  • Nale Green Cleaning, 500 Gr
    -19%

    Nale Green Cleaning, 500 g

    Normaalihinta €30,10 6,02 € / 100gr
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €37,04
    Säästät: -€6,94
    6,02 € / 100gr
  • Nale Proteknale, 20 Ampoules
    -15%

    Nale Proteknale, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,90 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €28,11
    Säästät: -€4,21
    1,2 € / 1ud