Kokoelma:

Dog health products

  • Synoquin Medium Breeds 120Cpd
    -20%

    Synoquin keskikokoisille roduille 120 tablettia

    Normaalihinta €64,90 210,03 € / 1kg
    Alennushinta €64,90 Normaalihinta €81,03
    Säästät: -€16,13
    210,03 € / 1kg
  • Pharmadiet Profilaxcel, 30 kapselia
    -5%

    Pharmadiet Profilaxcel, 30 kapselia

    Normaalihinta €33,30 756,82 € / 1kg
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €35,05
    Säästät: -€1,75
    756,82 € / 1kg
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 90 tablets
    -19%

    Pharmadiet Hyaloral pienille ja keskikokoisille koirille, 90 tablettia

    Normaalihinta €32,99 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €32,99 Normaalihinta €40,84
    Säästät: -€7,85
    0,37 € / 1ud
  • Redartik, 30 capsules
    -5%

    Redartik, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,30 910,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,74
    Säästät: -€1,44
    910,0 € / 1kg
  • Complivit 150 g
    -21%

    Complivit 150 g

    Normaalihinta €19,70 131,33 € / 1kg
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,86
    Säästät: -€5,16
    131,33 € / 1kg
  • Sustain Large Breed Dog 30Sobres
    -16%

    Sustain - Suurikokoisille koirille 30 pussia

    Normaalihinta €37,70 162,5 € / 1kg
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €44,95
    Säästät: -€7,25
    162,5 € / 1kg
  • Entero-Chronic 30Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 30 pussia

    Normaalihinta €23,50 602,56 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€5,76
    602,56 € / 1kg
  • Atopivet Collar 75Cm
    -9%

    Atopivet-kaulapanta 75 cm

    Normaalihinta €23,40 23400,0 € / 1kg
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €25,58
    Säästät: -€2,18
    23400,0 € / 1kg
  • Kimimove Ultra, 360 tablettia
    -21%

    Kimimove Ultra, 360 tablettia

    Normaalihinta €270,80 752,22 € / 1kg
    Alennushinta €270,80 Normaalihinta €342,42
    Säästät: -€71,62
    752,22 € / 1kg
  • Atopivet 60 capsules
    -7%

    Atopivet 60 kapselia

    Normaalihinta €27,30 208,4 € / 1kg
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €29,47
    Säästät: -€2,17
    208,4 € / 1kg
  • Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml
    -18%

    Sano & Bello Vetriderm 350 ml

    Normaalihinta €23,89 6,83 € / 100ml
    Alennushinta €23,89 Normaalihinta €29,20
    Säästät: -€5,31
    6,83 € / 100ml
  • Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL
    -15%

    Pharmadiet Vetgastril Plus -mahansuojavalmiste koirille ja kissoille, 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€2,20
    62,0 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Relaxgreen , 48 tablets
    -17%

    Drasanvi Drgreen Relaxgreen, 48 tablettia

    Normaalihinta €19,70 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€4,10
    0,41 € / 1ud
  • Kimiderm Reforce, 600 capsules
    -16%

    Kimiderm Reforce, 600 kapselia

    Normaalihinta €184,10 306,83 € / 1kg
    Alennushinta €184,10 Normaalihinta €219,47
    Säästät: -€35,37
    306,83 € / 1kg
  • Pharmadiet Aloevet Topical Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Aloevet -voide 50 ml

    Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€0,78
    29,6 € / 100ml
  • Synoquin Growth 60Cpd
    -20%

    Synoquin Kasvu 60 kpl

    Normaalihinta €23,10 339,71 € / 1kg
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€5,74
    339,71 € / 1kg
  • Virbac Allerderm Spot-On 4 ml 6 Pipettes
    -12%

    Virbac Allerderm Spot-On 4 ml, 6 pipettia

    Normaalihinta €30,90
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €34,94
    Säästät: -€4,04
  • Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablettia
    -16%

    Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablettia

    Normaalihinta €35,60 211,9 € / 1kg
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €42,53
    Säästät: -€6,93
    211,9 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 300 g
    -7%

    Vétoquinol Ipakitine 300 g

    Normaalihinta €63,90 213,0 € / 1kg
    Alennushinta €63,90 Normaalihinta €68,95
    Säästät: -€5,05
    213,0 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 450 mg, 30 kapselia
    -5%

    Vétoquinol Zylkene 450 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €64,50 1653,85 € / 1kg
    Alennushinta €64,50 Normaalihinta €67,89
    Säästät: -€3,39
    1653,85 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 75 mg, 30 kapselia
    -19%

    Vétoquinol Zylkene 75 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,60 632,26 € / 1kg
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€4,51
    632,26 € / 1kg
  • Karizoo Silycure 160mg, 30 tablets
    -34%

    Karizoo Silycure 160 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €33,10
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €49,86
    Säästät: -€16,76
  • Pharmadiet Dermadiet 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Dermadiet 60 tablettia

    Normaalihinta €21,70
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€1,14
  • Ceva Necklace Adaptil 45 cm Anti-Stress Pheromone Collar
    -16%

    Ceva Adaptil-kaulapanta 45 cm, stressiä lievittävät feromonit

    Normaalihinta €24,30 592,68 € / 1kg
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,86
    Säästät: -€4,56
    592,68 € / 1kg
  • Ceva Collar Adaptil 70 cm Pheromones Anti-Stress Collar
    -19%

    Ceva Adaptil-kaulapanta 70 cm, stressiä lievittävät feromonit

    Normaalihinta €24,70 392,06 € / 1kg
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €30,54
    Säästät: -€5,84
    392,06 € / 1kg
  • Stangest Histamin Control, 120 tablettia
    -7%

    Stangest Histamin Control, 120 tablettia

    Normaalihinta €51,60
    Alennushinta €51,60 Normaalihinta €55,40
    Säästät: -€3,80
  • Karizoo Silycure 40mg, 60 tablets
    -28%

    Karizoo Silycure 40 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,50
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €32,65
    Säästät: -€9,15
  • Vetericyn Vf Skin Care 120 ml
    -5%

    Vetericyn Vf Skin Care 120 ml

    Normaalihinta €25,60
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€1,35
  • JTPharma Artro Pharma 60 tablets
    -25%

    JTPharma Artro Pharma 60 tablettia

    Normaalihinta €38,40
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €51,17
    Säästät: -€12,77
  • Vétoquinol Flexadin Plus Mini 30 tablettia
    -18%

    Vétoquinol Flexadin Plus Mini 30 tablettia

    Normaalihinta €20,80 364,91 € / 1kg
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €25,47
    Säästät: -€4,67
    364,91 € / 1kg