Kokoelma:

Dog health products

  • Stangest Artivet Complex 300 Tablets
    -9%

    Stangest Artivet Complex 300 tablettia

    Normaalihinta €88,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €88,10 Normaalihinta €96,51
    Säästät: -€8,41
    0,29 € / 1ud
  • Petbióticos Condrobióticos, 30 ml

    Normaalihinta €34,90 116,33 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€0,00
    116,33 € / 100ml
  • Stangest Hepa T Detox 300 tablettia
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 tablettia

    Normaalihinta €50,50 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €50,50 Normaalihinta €63,27
    Säästät: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Sustain Small and Medium Breed 30 sachets
    -20%

    Sustain pienille ja keskikokoisille roduille, 30 pussia

    Normaalihinta €29,60 36,54 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €36,95
    Säästät: -€7,35
    36,54 € / 100gr
  • Pharmadiet Oxispeed 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Oxispeed 60 tablettia

    Normaalihinta €20,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €21,89
    Säästät: -€1,09
    0,35 € / 1ud
  • Chondrovet Force Ha 500Cpd
    -10%

    Condrovet Force HA 500 kpl

    Normaalihinta €200,15 107,15 € / 1kg
    Alennushinta €200,15 Normaalihinta €222,41
    Säästät: -€22,26
    107,15 € / 1kg
  • Cystaid Canine 120 capsules
    -21%

    Cystaid koirille 120 kapselia

    Normaalihinta €75,50 838,89 € / 1kg
    Alennushinta €75,50 Normaalihinta €96,01
    Säästät: -€20,51
    838,89 € / 1kg
  • Atopivet 180 capsules
    -10%

    Atopivet 180 kapselia

    Normaalihinta €58,00 155,5 € / 1kg
    Alennushinta €58,00 Normaalihinta €64,21
    Säästät: -€6,21
    155,5 € / 1kg
  • Synoquin Small Breed 90Cpd
    -5%

    Synoquin pienille roduille 90 kpl

    Normaalihinta €47,40 338,57 € / 1kg
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €49,89
    Säästät: -€2,49
    338,57 € / 1kg
  • Stangest Enzivet, 300 tablettia
    -17%

    Stangest Enzivet, 300 tablettia

    Normaalihinta €59,50 170,49 € / 1kg
    Alennushinta €59,50 Normaalihinta €72,07
    Säästät: -€12,57
    170,49 € / 1kg
  • Synoquin Medium Breed 120 capsules
    -21%

    Synoquin keskikokoisille roduille 120 kapselia

    Normaalihinta €65,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €82,94
    Säästät: -€17,34
    0,55 € / 1ud
  • Serenex Calm 10 Cap
    -10%

    Serenex Calm 10 kapselia

    Normaalihinta €13,80 1,38 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,26
    Säästät: -€1,46
    1,38 € / 1ud
  • Kimiderm Reforce 120 capsules
    -12%

    Kimiderm Reforce, 120 kapselia

    Normaalihinta €43,60 363,33 € / 1kg
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €49,70
    Säästät: -€6,10
    363,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,00 336,96 € / 1kg
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €32,63
    Säästät: -€1,63
    336,96 € / 1kg
  • Pharmadiet Hepatosil Plus Small Breed, 30 Tablets
    -5%

    Pharmadiet Hepatosil Plus pienille koiraroduille, 30 tablettia

    Normaalihinta €27,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€1,43
    0,91 € / 1ud
  • Feliway Happy Snack 6 Sticks
    -36%

    Feliway Happy Snack 6 tikkua

    Normaalihinta €5,40 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,39
    Säästät: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  • Imagine Dermo 40 capsules
    -15%

    Imagine Dermo 40 kapselia

    Normaalihinta €21,70 367,8 € / 1kg
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €25,54
    Säästät: -€3,84
    367,8 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 60 ml
    -11%

    Konig Gastrovet, 60 ml

    Normaalihinta €24,40 40,67 € / 100ml
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€3,05
    40,67 € / 100ml
  • Wilda Siberica Protective & Soothing Foot & Nose Balm
    -15%

    Wilda Siberica suojaava ja rauhoittava voide tassuille ja nenälle

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,99
    Säästät: -€1,39
    7,6 € / 1ud
  • Konig Renum Drops, 15 ml
    -7%

    Konig Renum -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €26,00 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €27,93
    Säästät: -€1,93
    1,73 € / 1ud
  • Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 4Mx6Cm, 1pc
    -34%

    Hartmann Peha-Haft-koheesioside 4 m x 6 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €1,80 180,0 € / 1kg
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,73
    Säästät: -€0,93
    180,0 € / 1kg
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 270 tablets
    -15%

    Pharmadiet Hyaloral pienille ja keskikokoisille koirille, 270 tablettia

    Normaalihinta €89,99
    Alennushinta €89,99 Normaalihinta €106,31
    Säästät: -€16,32
  • Redonyl Ultra 150 mg, 60 Capsules
    -10%

    Redonyl Ultra 150 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €53,80 3586,67 € / 1kg
    Alennushinta €53,80 Normaalihinta €59,58
    Säästät: -€5,78
    3586,67 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Vita 60 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Vita 60 tablettia

    Normaalihinta €22,60 376,67 € / 1kg
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    376,67 € / 1kg
  • Zylkene 450 mg, 100 kapselia
    -6%

    Zylkene 450 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €134,10 793,49 € / 1kg
    Alennushinta €134,10 Normaalihinta €142,21
    Säästät: -€8,11
    793,49 € / 1kg
  • Calmex Dog 60 tablets
    -16%

    Calmex Koiralle 60 tablettia

    Normaalihinta €58,60 461,42 € / 1kg
    Alennushinta €58,60 Normaalihinta €70,11
    Säästät: -€11,51
    461,42 € / 1kg
  • Kimimove Support, 600 tablets
    -8%

    Kimimove Support, 600 tablettia

    Normaalihinta €282,60 471,0 € / 1kg
    Alennushinta €282,60 Normaalihinta €307,01
    Säästät: -€24,41
    471,0 € / 1kg
  • Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 10Cmx4M, 1pc
    -10%

    Hartmann Peha-Haft-koheesioside 10 cm x 4 m, 1 kpl

    Normaalihinta €11,50 338,24 € / 1kg
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€1,24
    338,24 € / 1kg
  • JTPharma Complex B, 60 tablets
    -20%

    JTPharma Complex B, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,70 302,67 € / 1kg
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€5,51
    302,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Oleoderm 360 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 360 kapselia

    Normaalihinta €119,40
    Alennushinta €119,40 Normaalihinta €128,21
    Säästät: -€8,81