Kokoelma:

Dog health products

  • Omnimatrix-haavanhoitovoide 20 g

    Normaalihinta €13,38 66,9 € / 100gr
    Alennushinta €13,38 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,00
    66,9 € / 100gr
  • Stangest Histamin Large Breeds, 60 tablets
    -16%

    Stangest Histamin suurille koiraroduille, 60 tablettia

    Normaalihinta €48,60 216,96 € / 1kg
    Alennushinta €48,60 Normaalihinta €57,96
    Säästät: -€9,36
    216,96 € / 1kg
  • Omnicondro 10 - rustoa suojaava valmiste koirille, 60 tablettia

    Normaalihinta €41,75 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €41,75 Normaalihinta €41,75
    Säästät: -€0,00
    0,7 € / 1ud
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 120 Tablets
    -6%

    Stangest Artivet Complex – suuret rodut, 120 tablettia

    Normaalihinta €69,50 69,5 € / 1ud
    Alennushinta €69,50 Normaalihinta €73,78
    Säästät: -€4,28
    69,5 € / 1ud
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control pienille koiraroduille, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,50 221,7 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 pussia à 2 g

    Normaalihinta €22,60 1130,0 € / 100gr
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Omniflora 120 Tablets
    -6%

    Omniflora 120 tablettia

    Normaalihinta €74,20
    Alennushinta €74,20 Normaalihinta €78,84
    Säästät: -€4,64
  • Stangest Urovet-C 100 Gr
    -8%

    Stangest Urovet-C 100 g

    Normaalihinta €21,10 211,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,04
    Säästät: -€1,94
    211,0 € / 1kg
  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€2,91
  • Movejoint 120 Tablets
    -15%

    Movejoint 120 tablettia

    Normaalihinta €41,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €48,63
    Säästät: -€7,23
    0,35 € / 1ud
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 158,82 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,96
    Säästät: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd
    -5%

    Cosequin Advance MSM, 250 kapselia

    Normaalihinta €125,20 192,02 € / 1kg
    Alennushinta €125,20 Normaalihinta €131,79
    Säästät: -€6,59
    192,02 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 kapselia

    Normaalihinta €52,70
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €65,37
    Säästät: -€12,67
  • Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets
    -6%

    Movoflex - nivelten suojaava valmiste keskikokoisille koirille (15–35 kg), 30 tablettia

    Normaalihinta €32,30 0,09 € / 100gr
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €34,41
    Säästät: -€2,11
    0,09 € / 100gr
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Condrocare 30 tablettia

    Normaalihinta €32,30 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €34,14
    Säästät: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,32
    Säästät: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml
    -19%

    Virbac Nutribound Koirat, 3 x 150 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €29,10
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €36,02
    Säästät: -€6,92
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Kalsium/Fosfori 500 tablettia

    Normaalihinta €17,40 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €21,41
    Säästät: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd
    -10%

    Cosequin Advance MSM, 120 kapselia

    Normaalihinta €67,05 201,96 € / 1kg
    Alennushinta €67,05 Normaalihinta €74,54
    Säästät: -€7,49
    201,96 € / 1kg
  • Omnicutis 150 kapselia

    Normaalihinta €60,94
    Alennushinta €60,94 Normaalihinta €60,94
    Säästät: -€0,00
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil-voide 30 g

    Normaalihinta €20,00 666,67 € / 1kg
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Stangest Urovet-RQ 100 Gr
    -5%

    Stangest Urovet-RQ 100 g

    Normaalihinta €21,40 214,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€1,13
    214,0 € / 1kg
  • Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder
    -14%

    Stangest Oncovet II, 240 g jauhetta

    Normaalihinta €31,80 13,25 € / 100gr
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €37,03
    Säästät: -€5,23
    13,25 € / 100gr
  • Omniomega 540 Capsules
    -10%

    Omniomega 540 kapselia

    Normaalihinta €152,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €152,60 Normaalihinta €169,46
    Säästät: -€16,86
    0,28 € / 1ud
  • JTPharma Hepato Pharma 60 tablets
    -5%

    JTPharma Hepato Pharma 60 tablettia

    Normaalihinta €25,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €26,42
    Säästät: -€1,32
    0,42 € / 1ud
  • Impromune 200Cpd
    -7%

    Impromune 200 tablettia

    Normaalihinta €147,60 212,07 € / 1kg
    Alennushinta €147,60 Normaalihinta €159,05
    Säästät: -€11,45
    212,07 € / 1kg
  • Kimimove Rapid, 60 Tablets
    -7%

    Kimimove Rapid, 60 tablettia

    Normaalihinta €49,40 823,33 € / 1kg
    Alennushinta €49,40 Normaalihinta €53,16
    Säästät: -€3,76
    823,33 € / 1kg
  • Hyaloral Large Dogs 120 tablets
    -16%

    Hyaloral suuret koirat 120 tablettia

    Normaalihinta €66,99 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €66,99 Normaalihinta €79,58
    Säästät: -€12,59
    0,56 € / 1ud