Kokoelma:

Cat grooming products

  • Beaphar koirien ja kissojen hammastahna 100 g
    -18%

    Beaphar koirien ja kissojen hammastahna 100 g

    Normaalihinta €6,80 68,0 € / 1kg
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,34
    Säästät: -€1,54
    68,0 € / 1kg
  • Beaphar hammashoitogeeli koirille ja kissoille 100 g
    -7%

    Beaphar hammashoitogeeli koirille ja kissoille 100 g

    Normaalihinta €8,70 87,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €9,31
    Säästät: -€0,61
    87,0 € / 1kg
  • Beaphar raikas hengitys -suihke koirille ja kissoille, 150 ml
    -5%

    Beaphar raikas hengitys -suihke koirille ja kissoille, 150 ml

    Normaalihinta €8,90 5,93 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
    5,93 € / 100ml
  • Botanicapets Ear Cleaner 125Ml
    -26%

    Botanicapets Korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,60 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,35
    5,28 € / 100ml
  • Botanicapets Eye Cleanser 125Ml
    -5%

    Botanicapets Silmienpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,80 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    5,44 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Toothpaste 75Ml
    -5%

    Botanicapets Fresh-hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,45
    11,33 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Dental Spray 125Ml
    -24%

    Botanicapets Dental Fresh -hammashoitósuihke 125 ml

    Normaalihinta €6,80 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,15
    5,44 € / 100ml
  • Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml
    -13%

    Douxo S3 Care -korvavoide, rauhoittava, 60 ml

    Normaalihinta €9,60 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,40
    16,0 € / 100ml
  • Clx Wipes 40 Wipes
    -7%

    Clx Wipes 40 pyyhettä

    Normaalihinta €30,30 84,17 € / 1kg
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €32,73
    Säästät: -€2,43
    84,17 € / 1kg
  • Cleanaural Sensitive, 100 ml
    -20%

    Cleanaural Sensitive, 100 ml

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,47
    Säästät: -€4,17
    16,3 € / 100ml
  • Cleanocular Ophthalmic, 100 ml
    -12%

    Cleanocular - silmävalmiste, 100 ml

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,95
    13,7 € / 100ml
  • Covetrus Room Odour Eliminator, 200Ml
    -20%

    Covetrus huoneilman hajunpoistaja, 200 ml

    Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,76
    Säästät: -€4,26
    8,75 € / 100ml
  • Dfv Derm Otic Lotion O1 125 ml
    -10%

    Dfv Derm O1-korvalotion 125 ml

    Normaalihinta €11,10 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,30
    8,88 € / 100ml
  • Douxo S3 Calm, 30 Pads
    -11%

    Douxo S3 Calm, 30 tyynyä

    Normaalihinta €12,40 86,11 € / 1kg
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,60
    86,11 € / 1kg
  • Ferplast Carbon Filter Act L135 Bel Mag
    -23%

    Ferplast Act L135 Bel Mag -hiilisuodatin

    Normaalihinta €2,50 227,27 € / 1kg
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,76
    227,27 € / 1kg
  • Ferplast Shovel Hygienic Cats Fpi 5354 27,9x10,4 Cm
    -27%

    Ferplast Fpi 5354 -kissanhiekkalaatikko, 27,9 x 10,4 cm

    Normaalihinta €2,50 41,67 € / 1kg
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,43
    Säästät: -€0,93
    41,67 € / 1kg
  • Ferplast Kitty Cat Grooming Kitty
    -22%

    Ferplast Kitty -kissanhuoltu

    Normaalihinta €4,80 16,78 € / 1kg
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €6,16
    Säästät: -€1,36
    16,78 € / 1kg
  • Ferplast Cat Toilet Tray Nip 10
    -28%

    Ferplast Nip 10 -kissanhiekkalaatikko

    Normaalihinta €6,20 14,87 € / 1kg
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,67
    Säästät: -€2,47
    14,87 € / 1kg
  • Ferplast Cat Toilet Maxi Bella Cabrio 50x65,5x47 Cm
    -20%

    Ferplast Maxi Bella Cabrio -kissanhiekkalaatikko 50 x 65,5 x 47 cm

    Normaalihinta €48,70 16,55 € / 1kg
    Alennushinta €48,70 Normaalihinta €60,77
    Säästät: -€12,07
    16,55 € / 1kg
  • Ferplast Lady Cat Toilet 57,5x51,5x22 Cm
    -20%

    Ferplast Dama -kissanhiekkalaatikko 57,5 x 51,5 x 22 cm

    Normaalihinta €16,30 14,26 € / 1kg
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,29
    Säästät: -€3,99
    14,26 € / 1kg
  • Ferplast Cosmic Outdoor Home Cat Grooming 43,5x73,5x41 Cm
    -27%

    Ferplast Aseo Home -kissanhiekkalaatikko Cosmic Outdoor 43,5 x 73,5 x 41 cm

    Normaalihinta €30,80 14,44 € / 1kg
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €41,96
    Säästät: -€11,16
    14,44 € / 1kg
  • Ferplast Nora 2C Sandpit 1 Unit
    -23%

    Ferplast Nora 2C -hiekkalaatikko, 1 kpl

    Normaalihinta €12,90 24,81 € / 1kg
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,78
    Säästät: -€3,88
    24,81 € / 1kg
  • Stangest Gingivet Paste, 100 Gr
    -7%

    Stangest-hammaspasta, 100 g

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,01
    131,0 € / 1kg
  • Omniotic 20 x 5 Ml Single Dose Solution
    -2%

    Omniotic 20 x 5 ml kertakäyttöinen liuos

    Normaalihinta €17,70 354,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€0,41
    354,0 € / 100ml
  • Omniotic-puhdistusliuos 120 ml

    Normaalihinta €13,56 11,3 € / 100ml
    Alennushinta €13,56 Normaalihinta €13,56
    Säästät: -€0,00
    11,3 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Oral Care, 60 ml
    -19%

    JTPharma Hypoclorine Oral Care, 60 ml

    Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€4,44
    30,67 € / 100ml
  • JTPharma Odourless, 250 ml
    -14%

    JTPharma hajuton, 250 ml

    Normaalihinta €10,80 4,32 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€1,83
    4,32 € / 100ml
  • JTPharma Odourless, 1000 ml
    -18%

    JTPharma Hajuton, 1000 ml

    Normaalihinta €33,90 3,39 € / 100ml
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €41,26
    Säästät: -€7,36
    3,39 € / 100ml
  • JTPharma Otipharma, 100 ml
    -7%

    JTPharma Otipharma, 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,88
    12,5 € / 100ml
  • Klearotic, 118 ml
    -11%

    Klearotic, 118 ml

    Normaalihinta €20,90 17,71 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€2,47
    17,71 € / 100ml