Kokoelma:

Cat dental hygiene

  • Stangest Dentican Soluble 500 Ml
    -17%

    Stangest Dentican Soluble 500 ml

    Normaalihinta €14,10 28,2 € / 1kg
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€2,95
    28,2 € / 1kg
  • Stangest Gingivet 60 Tablets
    -12%

    Stangest Gingivet 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,83
    Säästät: -€2,63
    0,32 € / 1ud
  • Xmile Plus Toothpaste Gel 50 g
    -17%

    Xmile Plus -hammastahna 50 g

    Normaalihinta €16,50 330,0 € / 1kg
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€3,29
    330,0 € / 1kg
  • Plaqueoff Powder For Dogs & Cats, 420 g
    -14%

    Plaqueoff -jauhe koirille ja kissoille, 420 g

    Normaalihinta €64,60 153,81 € / 1kg
    Alennushinta €64,60 Normaalihinta €74,84
    Säästät: -€10,24
    153,81 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental S Sticks S 260 gr 15 units
    -5%

    Xmile Plus -hammashoitopalat S, 260 g, 15 kpl

    Normaalihinta €15,50 64,32 € / 1kg
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€0,82
    64,32 € / 1kg
  • Plaqueoff Powder, 180 g
    -5%

    Plaqueoff-jauhe, 180 g

    Normaalihinta €37,50 208,33 € / 1kg
    Alennushinta €37,50 Normaalihinta €39,47
    Säästät: -€1,97
    208,33 € / 1kg
  • Xmile Forte 30Gr + Dedil
    -8%

    Xmile Forte 30 g + sormisuoja

    Normaalihinta €26,70 890,0 € / 1kg
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€2,38
    890,0 € / 1kg
  • Plaqueoff Powder, 60 g
    -30%

    Plaqueoff-jauhe, 60 g

    Normaalihinta €18,20 303,33 € / 1kg
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €26,15
    Säästät: -€7,95
    303,33 € / 1kg
  • Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml
    -24%

    Stangest Dentivet hammashoitogeeli, 50 ml

    Normaalihinta €9,70 19,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€3,05
    19,4 € / 100ml
  • Beaphar-hammasharja
    -6%

    Beaphar-hammasharja

    Normaalihinta €3,60 200,0 € / 1kg
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,83
    Säästät: -€0,23
    200,0 € / 1kg
  • Beaphar sormihammasharja, 2 kpl
    -5%

    Beaphar sormihammasharja, 2 kpl

    Normaalihinta €3,20 320,0 € / 1kg
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,37
    Säästät: -€0,17
    320,0 € / 1kg
  • Beaphar suuvesi koirille ja kissoille 250 ml

    Normaalihinta €11,19 4,48 € / 100ml
    Alennushinta €11,19 Normaalihinta €11,19
    Säästät: -€0,00
    4,48 € / 100ml
  • Beaphar koirien ja kissojen hammastahna 100 g
    -18%

    Beaphar koirien ja kissojen hammastahna 100 g

    Normaalihinta €6,80 68,0 € / 1kg
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,34
    Säästät: -€1,54
    68,0 € / 1kg
  • Beaphar hammashoitogeeli koirille ja kissoille 100 g
    -7%

    Beaphar hammashoitogeeli koirille ja kissoille 100 g

    Normaalihinta €8,70 87,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €9,31
    Säästät: -€0,61
    87,0 € / 1kg
  • Beaphar raikas hengitys -suihke koirille ja kissoille, 150 ml
    -5%

    Beaphar raikas hengitys -suihke koirille ja kissoille, 150 ml

    Normaalihinta €8,90 5,93 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
    5,93 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Toothpaste 75Ml
    -5%

    Botanicapets Fresh-hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,45
    11,33 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Dental Spray 125Ml
    -24%

    Botanicapets Dental Fresh -hammashoitósuihke 125 ml

    Normaalihinta €6,80 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,15
    5,44 € / 100ml
  • Stangest Gingivet Paste, 100 Gr
    -7%

    Stangest-hammaspasta, 100 g

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,01
    131,0 € / 1kg
  • JTPharma Hypochlorine Oral Care, 60 ml
    -19%

    JTPharma Hypoclorine Oral Care, 60 ml

    Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€4,44
    30,67 € / 100ml
  • Orozyme Toothpaste Gel 70Gr
    -12%

    Orozyme-hammasgeeli 70 g

    Normaalihinta €15,40 162,11 € / 1kg
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€2,07
    162,11 € / 1kg
  • Plaqueoff Cat Powder, 40 g
    -10%

    Plaqueoff-jauhe kissalle, 40 g

    Normaalihinta €19,00 475,0 € / 1kg
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€2,05
    475,0 € / 1kg
  • Plaqueoff Proden Dedil Dental 9,9 g koirille ja kissoille
    -22%

    Plaqueoff Proden Dedil Dental 9,9 g koirille ja kissoille

    Normaalihinta €7,30 730,0 € / 1kg
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€2,07
    730,0 € / 1kg
  • Restomyl Gel 30 ml
    -21%

    Restomyl-geeli 30 ml

    Normaalihinta €21,80 72,67 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,77
    Säästät: -€5,97
    72,67 € / 100ml
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet -suihke 125 ml

    Normaalihinta €11,00 84,62 € / 1kg
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,94
    Säästät: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican -suihke 125 ml

    Normaalihinta €7,90 60,77 € / 1kg
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 ml

    Normaalihinta €11,20 44,8 € / 1kg
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican entsyymipasta 100 ml

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 100ml
  • Virbac Vet Aquadent Fresh 500 ml
    -17%

    Virbac Vet Aquadent Fresh 500 ml

    Normaalihinta €20,10 4,02 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€4,10
    4,02 € / 100ml
  • Virbac Cet Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -16%

    Virbac Cet entsymaattinen hammastahna 70 g lemmikeille

    Normaalihinta €11,90 170,0 € / 1kg
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€2,20
    170,0 € / 1kg
  • Virbac Cet Kit Brush + Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -9%

    Virbac Cet Kit -harja + entsymaattinen hammastahna 70 g lemmikeille

    Normaalihinta €18,60 265,71 € / 1kg
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €20,37
    Säästät: -€1,77
    265,71 € / 1kg

Discover the latest in cat dental hygiene with products endorsed by health, wellness and grooming experts.

What are cat dental care products for?

The products in this category respond to specific day-to-day needs. They can offer nutritional support, hygiene, aesthetic treatment or general wellness, depending on the type of article. All are formulated to provide an effective, practical solution adapted to different user profiles.

Key benefits of this category

By choosing products from this section, you gain access to benefits such as quality ingredients, recognised brands, excellent skin or digestive tolerance and functional presentations. Many are clinically tested and endorsed by specialists.

Buy online with total confidence

Place your order from home through our website. At Farmaciasdirect we offer you an easy shopping experience, professional advice and fast delivery so that you don't miss what you need.

Discover the best cat dental hygiene products

Start now your journey through this category and choose the products that best suit you. At Farmaciasdirect, your well-being is at the heart of everything we do.