Kokoelma:

Cat grooming products

  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 120 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 40 kpl

    Normaalihinta €4,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • Surosolve Liquid 125 ml
    -18%

    Surosolve-neste 125 ml

    Normaalihinta €17,80 14,24 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,70
    Säästät: -€3,90
    14,24 € / 100ml
  • Tris-Nac Dog Cat 120 ml
    -10%

    Tris-Nac Koira Kissa 120 ml

    Normaalihinta €32,30 26,92 € / 100ml
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €35,79
    Säästät: -€3,49
    26,92 € / 100ml
  • Tropiclean Deodorising Spray Red Fruit Coconut 236Ml
    -18%

    Tropiclean tuoksunpoistospray, punaiset marjat ja kookos, 236 ml

    Normaalihinta €11,30 4,79 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€2,55
    4,79 € / 100ml
  • Tropiclean Tear Stain Remover Vanilla 236Ml
    -5%

    Tropiclean Kyynelkanavan tahrojen puhdistus, vanilja, 236 ml

    Normaalihinta €14,80 6,27 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€0,78
    6,27 € / 100ml
  • Virbac Vet Aquadent Fresh 500 ml
    -17%

    Virbac Vet Aquadent Fresh 500 ml

    Normaalihinta €20,10 4,02 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€4,10
    4,02 € / 100ml
  • Virbac Cet Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -16%

    Virbac Cet entsymaattinen hammastahna 70 g lemmikeille

    Normaalihinta €11,90 170,0 € / 1kg
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€2,20
    170,0 € / 1kg
  • Virbac Cet Kit Brush + Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -9%

    Virbac Cet Kit -harja + entsymaattinen hammastahna 70 g lemmikeille

    Normaalihinta €18,60 265,71 € / 1kg
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €20,37
    Säästät: -€1,77
    265,71 € / 1kg
  • Virbac Auricular Cleaner 100 ml
    -5%

    Virbac korvanpuhdistusaine 100 ml

    Normaalihinta €12,80 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €13,43
    Säästät: -€0,63
    12,8 € / 100ml
  • Virbac Epi-Otic 125 ml
    -25%

    Virbac Epi-Otic 125 ml

    Normaalihinta €14,80 11,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€4,99
    11,84 € / 100ml
  • Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml
    -16%

    Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml

    Normaalihinta €20,99 4,44 € / 100ml
    Alennushinta €20,99 Normaalihinta €24,99
    Säästät: -€4,00
    4,44 € / 100ml
  • Vetnova Multiva Ear Care 118 ml
    -28%

    Vetnova Multiva Ear Care 118 ml

    Normaalihinta €13,99 11,86 € / 100ml
    Alennushinta €13,99 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€5,52
    11,86 € / 100ml
  • Xmile Depot Dog Cat 20 g
    -5%

    Xmile Depot Koira Kissa 20 g

    Normaalihinta €27,80 1390,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€1,46
    1390,0 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental Sticks M 320 gr 15 units
    -6%

    Xmile Plus -hammashoitopalat M, 320 g, 15 kpl

    Normaalihinta €16,70 61,85 € / 1kg
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €17,85
    Säästät: -€1,15
    61,85 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental Sticks L 480 gr 15 units
    -6%

    Xmile Plus -hammashoitopalat, L, 480 g, 15 kpl

    Normaalihinta €18,40 44,88 € / 1kg
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,65
    Säästät: -€1,25
    44,88 € / 1kg
  • Zoopharma Pet Ear Balm 100Ml.
    -34%

    Zoopharma Korvavoide lemmikeille 100 ml.

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €22,63
    Säästät: -€7,73
    14,9 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 10% Pets Pets Extra , 10 ml
    -27%

    Natura Premium CBD 10 % Pets Lemmikit Extra, 10 ml

    Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,10
    Säästät: -€5,50
    146,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 30 ml
    -27%

    Natura Premium CBD 2 % Pets Lemmikkieläimet Basic, 30 ml

    Normaalihinta €12,90 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€4,81
    43,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 10 ml
    -15%

    Natura Premium CBD 2 % Pets Basic, 10 ml

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,86
    Säästät: -€1,06
    58,0 € / 100ml
  • Wild Balance -hammashoitotuote plakin poistoon, 100 g

    Normaalihinta €18,95 18,95 € / 100gr
    Alennushinta €18,95 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€0,00
    18,95 € / 100gr
  • Livisto Biodor Spray 750 Ml
    -10%

    Livisto Biodor -suihke 750 ml

    Normaalihinta €17,55 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €17,55 Normaalihinta €19,52
    Säästät: -€1,97
    2,34 € / 100ml
  • Livisto Biodor Concentrate 1 L
    -7%

    Livisto Biodor -tiiviste 1 l

    Normaalihinta €23,40 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €25,12
    Säästät: -€1,72
    2,34 € / 100ml
  • Livisto Biodor Detergent 1 L
    -9%

    Livisto Biodor pesuaine 1 l

    Normaalihinta €21,70 2,17 € / 100ml
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €23,91
    Säästät: -€2,21
    2,17 € / 100ml
  • Neo Cats Eye Cleanser 125 Ml
    -27%

    Neo Cats -silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €7,60 6,08 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,75
    6,08 € / 100ml
  • Virbac Vet Aquadent 250 ml
    -12%

    Virbac Vet Aquadent 250 ml

    Normaalihinta €13,10 5,24 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€1,79
    5,24 € / 100ml
  • Pharmadiet Vitoftal Vitoftal Lutein Gel Plus, Pack 2 x 50 ml
    -6%

    Pharmadiet Vitoftal Lutein Gel Plus, 2 x 50 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €46,50 46,5 € / 100ml
    Alennushinta €46,50 Normaalihinta €49,68
    Säästät: -€3,18
    46,5 € / 100ml
  • Xmile Plus Toothpaste Gel, Pack 2 x 50 gr
    -18%

    Xmile Plus -hammastahna, 2 x 50 g:n pakkaus

    Normaalihinta €32,50 32,5 € / 100gr
    Alennushinta €32,50 Normaalihinta €39,58
    Säästät: -€7,08
    32,5 € / 100gr
  • Douxo Skin & Coat Spa Auricular Cleanser, 120 ml
    -20%

    Douxo Skin & Coat Spa Korvanpuhdistusaine, 120 ml

    Normaalihinta €8,00 6,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€1,99
    6,67 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Multi-Purpose Wipes For Dogs & Cats, 100 pcs.
    -32%

    Douxo Skin & Coat Spa -monikäyttöiset pyyhkeet koirille ja kissoille, 100 kpl

    Normaalihinta €12,00 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,53
    Säästät: -€5,53
    0,12 € / 1ud