Kokoelma:

Aromatherapy

  • Marnys Lavender Essential Food Oil , 15 ml
    -17%

    Marnys: elintarvikekäyttöön tarkoitettu laventeliöljy, 15 ml

    Normaalihinta €13,20 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,84
    Säästät: -€2,64
    0,88 € / 1ud
  • Marnys Ginger Essential Food Oil Case , 15 ml
    -17%

    Marnys: Ruokakäyttöön tarkoitettu inkivääri-eteerinen öljy, pakkaus, 15 ml

    Normaalihinta €11,60 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,30
    0,77 € / 1ud
  • Marnys Frankincense Essential Food Oil, 15 ml
    -22%

    Marnys: Ruokakäyttöön sopiva suitsuke-eteerinen öljy, 15 ml

    Normaalihinta €21,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €27,33
    Säästät: -€5,93
    1,43 € / 1ud
  • Marnys Eucalyptus Essential Food Oil Case, 15 Ml
    -18%

    Marnys Eukalyptuksen elintarvikekäyttöön tarkoitettu eteerinen öljy, pakkaus, 15 ml

    Normaalihinta €5,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,93
    Säästät: -€1,23
    0,38 € / 1ud
  • Marnys Bergamot Essential Oil for Food, 1 box
    -20%

    Marnys Bergamotin elintarvikekäyttöön tarkoitettu eteerinen öljy, 1 pakkaus

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,03
    Säästät: -€3,03
    12,0 € / 1ud
  • Marnys Black Cumin Oil, 50 ml
    -14%

    Marnys: mustakuminan öljy, 50 ml

    Normaalihinta €12,20 24,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,26
    Säästät: -€2,06
    24,4 € / 100ml
  • Marnys Avocado Oil, 125 Ml
    -19%

    Marnys-avokadoöljy, 125 ml

    Normaalihinta €9,00 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,18
    Säästät: -€2,18
    7,2 € / 100ml
  • Mariatrebe Dried Herbs 32º , 700 ml
    -12%

    Mariatrebe Kuivat yrtit 32º, 700 ml

    Normaalihinta €41,60 5,94 € / 100ml
    Alennushinta €41,60 Normaalihinta €47,19
    Säästät: -€5,59
    5,94 € / 100ml
  • Mariatrebe Swedish Herbal Extract Alcohol-Free , 30 ml
    -26%

    Mariatrebe Ruotsalaiset yrttejä sisältävä alkoholiton uute, 30 ml

    Normaalihinta €25,50 85,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €34,55
    Säästät: -€9,05
    85,0 € / 100ml
  • Lactoflora Bucodental Mint 30 Tablets
    -15%

    Lactoflora suunhoito, minttu, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,81
    Säästät: -€2,41
    0,45 € / 1ud
  • Intersa Perilla Vegetable Oil , 120 beads
    -8%

    Intersa Perilla-kasviöljy, 120 kapselia

    Normaalihinta €22,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €24,08
    Säästät: -€1,98
    0,18 € / 1ud
  • Herbes Del Oregano Essential Oil Eco, 10 Ml
    -8%

    Herbes Del Eteerinen öljy, oregaani (luomu), 10 ml

    Normaalihinta €11,10 111,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,90
    111,0 € / 100ml
  • Herbalgem Red Vine, 15ml
    -17%

    Herbalgem Punaviini, 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€3,15
    106,0 € / 100ml
  • Herbalgem Serbal 50 ml
    -32%

    Herbalgem Serbal 50 ml

    Normaalihinta €19,10 38,2 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €28,05
    Säästät: -€8,95
    38,2 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo Junior Syrup, 150ml
    -23%

    Herbalgem Propoleo Junior-siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,60 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€2,55
    5,73 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo June Drops, 15ml
    -28%

    Herbalgem Propoleo Junio -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €9,30 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€3,70
    62,0 € / 100ml
  • Herbalgem Olive Tree 50 ml
    -12%

    Herbalgem Olivo 50 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Herbalgem Memogem 50 ml
    -18%

    Herbalgem Memogem 50 ml

    Normaalihinta €21,60 43,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€4,60
    43,2 € / 100ml
  • Herbalgem Syrup of the Singers, 250ml
    -45%

    Herbalgem Laulajien siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €17,87
    Säästät: -€8,07
    3,92 € / 100ml
  • Herbalgem Immunogem, 15ml
    -20%

    Herbalgem Immunogem, 15 ml

    Normaalihinta €14,20 94,67 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€3,60
    94,67 € / 100ml
  • Herbalgem Depurasavia, 250ml
    -10%

    Herbalgem Depurasavia, 250 ml

    Normaalihinta €14,60 5,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,26
    Säästät: -€1,66
    5,84 € / 100ml
  • Herbalgem Horse Chestnut 50 ml
    -13%

    Herbalgem Intiankastanja 50 ml

    Normaalihinta €22,30 44,6 € / 100ml
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,73
    Säästät: -€3,43
    44,6 € / 100ml
  • Herbalgem Comfrey Lip Balm, 10ml
    -20%

    Herbalgem-huulivoide, comfrey, 10 ml

    Normaalihinta €6,80 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,55
    Säästät: -€1,75
    68,0 € / 100ml
  • Herbalgem Fir, 15ml
    -17%

    Herbalgem Mänty, 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€3,15
    106,0 € / 100ml
  • Herbalgem Optigem Spray, 10ml
    -20%

    Herbalgem Optigem -suihke, 10 ml

    Normaalihinta €11,50 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,45
    Säästät: -€2,95
    115,0 € / 100ml
  • Granero Organic Lavender Essential Oil , 12 ml
    -29%

    Granero Luomulavendelöljy, 12 ml

    Normaalihinta €10,94 91,17 € / 100ml
    Alennushinta €10,94 Normaalihinta €15,35
    Säästät: -€4,41
    91,17 € / 100ml
  • Granero Essential Oil Of Eucalyptus Bio , 12 ml
    -16%

    Granero Luomu-eukalyptusöljy, 12 ml

    Normaalihinta €5,40 45,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,45
    Säästät: -€1,05
    45,0 € / 100ml
  • Granero Tea Tree Essential Oil Bio, 12 Ml
    -30%

    Granero Luomuteepuun eteerinen öljy, 12 ml

    Normaalihinta €7,80 65,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,09
    Säästät: -€3,29
    65,0 € / 100ml
  • Floradix Elixir 250 ml
    -23%

    Floradix Elixir 250 ml

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,69
    Säästät: -€4,29
    5,76 € / 100ml
  • Olium Rosehip Oil 30 Ml
    -24%

    Olium Ruusu-mattoöljy 30 ml

    Normaalihinta €11,50 38,33 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,16
    Säästät: -€3,66
    38,33 € / 100ml