• Herbalgem Olive Tree 50 ml
-12%

Herbalgem Olivo 50 ml

SKU-koodiHE5425009099322
Olea europea surc. rec. – Muistoksi
Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,78
Säästät: -€2,78
42,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Herbalgem Olive Tree 50 ml
Herbalgem Olivo 50 ml
Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,78
Säästät: -€2,78
42,0 € / 100ml

 

 
VID ROJA – 50 ml

Koostumus

Kasviperäinen glyseriini*; alkoholi*; vesi; tuoreet oliivipuun versot*.

Käyttöohje

Hengitys,Luonnolliset puolustusmekanismit,Ilmanpuhdistus,Ruoansulatus ja suoliston terveys,Nivelet ja lihakset,Hyönteisten puremien ehkäisy,Täiden torjunta,Virtsateiden hoito, verenkierron hyvinvointi, ihonhoito, suuhygienia, ilmanraikastus, puhdistuskuurit ja laihtuminen, vuodenaikojen mukainen hyvinvointi, uni ja rentoutuminen, tunne-elämän tasapaino, muisti ja keskittymiskyky,Energia ja elinvoima,Vieroitus,Päivittäinen hyvinvointi,Hygienia,Kauneudenhoito,Silmien hoito,Raskaus,Vauvanhoito,Naisten hyvinvointi,Imetys,Hiustenhoito,Luonnollinen terveys,Luonnollinen hyvinvointi,Vauva ja äitiys

Ainesosat

Ravintoarvo

Apteekkarin neuvo