Kokoelma:

Aromatherapy

  • Esential A Perilla Vegetable Oil, 100 Ml
    -20%

    Esential A - Perilla-kasviöljy, 100 ml

    Normaalihinta €22,70 22,7 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,27
    Säästät: -€5,57
    22,7 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem, 30ml
    -20%

    Herbalgem Noctigem, 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€4,01
    52,67 € / 100ml
  • Eladiet Lavender Essential Oil, 15 ml
    -7%

    Eladiet-laventeliöljy, 15 ml

    Normaalihinta €9,00 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,68
    0,6 € / 1ud
  • El Naturalista Gummiesueño 60 Gummies
    -25%

    El Naturalista Gummiesueño 60 karkkia

    Normaalihinta €9,60 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,82
    Säästät: -€3,22
    0,16 € / 1ud
  • El Naturalista Rose Hip Oil 30 ml
    -14%

    El Naturalista Rosa Mosqueta -öljy 30 ml

    Normaalihinta €13,50 45,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,72
    Säästät: -€2,22
    45,0 € / 100ml
  • El Naturalista Tea Tree Essential Oil 30 ml
    -7%

    El Naturalista - teepuun eteerinen öljy 30 ml

    Normaalihinta €11,40 38,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€0,92
    38,0 € / 100ml
  • Drasanvi Vitaroms Nasal Stick , 24 uds
    -5%

    Drasanvi Vitaroms nenätikkuja, 24 kpl

    Normaalihinta €43,20 1,8 € / 1ud
    Alennushinta €43,20 Normaalihinta €45,47
    Säästät: -€2,27
    1,8 € / 1ud
  • Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Purity Bio , 30 ml
    -32%

    Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Pureza Bio, 30 ml

    Normaalihinta €13,30 44,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,55
    Säästät: -€6,25
    44,33 € / 100ml
  • Drasanvi Rose Hip Oil Ecocert Bio , 50 ml
    -23%

    Drasanvi Ecocert-sertifioitu luomuruusuöljy, 50 ml

    Normaalihinta €16,40 32,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €21,17
    Säästät: -€4,77
    32,8 € / 100ml
  • Cfn Chia Oil 1 Gr , 60 pearls
    -24%

    Cfn Chia-öljy 1 g, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,10 2910,0 € / 100gr
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €38,35
    Säästät: -€9,25
    2910,0 € / 100gr
  • Botanicapharma Wake Up Eyes, 60 capsules
    -8%

    Botánicapharma Wake Up Eyes, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€1,17
    0,24 € / 1ud
  • Botanicapharma Feeling Good Soap
    -60%

    Botánicapharma Feeling Good -saippua

    Normaalihinta €4,80 4,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€7,20
    4,8 € / 1ud
  • Botanicapharma Feel Young Soap
    -47%

    Botánicapharma Feel Young -saippua

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €9,31
    Säästät: -€4,41
    4,9 € / 1ud
  • Botanicapharma Feel Beautiful Soap
    -43%

    Botánicapharma Feel Beautiful -saippua

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€3,73
    4,9 € / 1ud
  • Botanicapharma Feel Athletic Soap
    -60%

    Botánicapharma Feel Athletic -saippua

    Normaalihinta €4,80 4,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€7,20
    4,8 € / 1ud
  • Botanicapharma Tea Tree Oil, 20 Ml
    -6%

    Botánicapharma Teepuuöljy, 20 ml

    Normaalihinta €14,00
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€0,95
  • Botanicapharma Hypericum Oil, 60Ml Spray
    -21%

    Botánicapharma Mäkikuismaöljy, 60 ml, sumutinpullo

    Normaalihinta €9,80 16,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€2,62
    16,33 € / 100ml
  • Botanicapharma Silk Chrysalis Oil 20 Ml
    -19%

    Botánicapharma Silkkikokoon öljy 20 ml

    Normaalihinta €11,70 58,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€2,70
    58,5 € / 100ml
  • Botanicapharma Calendula Oil, 60 Ml
    -16%

    Botánicapharma Kehäkukkaöljy, 60 ml

    Normaalihinta €11,70 19,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€2,25
    19,5 € / 100ml
  • Botanicapharma Argan Oil, 60 Ml
    -11%

    Botánicapharma Arganöljy, 60 ml

    Normaalihinta €24,50 40,83 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€2,95
    40,83 € / 100ml
  • Botanicapharma Argan Oil, 20 Ml
    -5%

    Botánicapharma Arganöljy, 20 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€0,70
  • Biodiat China Oel 25 ml
    -13%

    Biodiat China Oel 25 ml

    Normaalihinta €13,30 53,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€1,90
    53,2 € / 100ml
  • Bach Willow 20 ml
    -12%

    Bach Willow 20 ml

    Normaalihinta €12,70 63,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,42
    Säästät: -€1,72
    63,5 € / 100ml
  • Bach Wild Rose 20 ml
    -19%

    Bach Wild Rose 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,18
    68,45 € / 100ml
  • Bach Wild Oat 20 ml
    -28%

    Bach Wild Oat 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach White Chestnut 20 ml
    -19%

    Bach White Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €13,60 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,27
    68,0 € / 100ml
  • Bach Water Violet 20 ml
    -25%

    Bach Water Violet 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml
  • Bach Walnut-Nogal 20 ml
    -27%

    Bach Walnut-Nogal 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Vine 20 ml
    -30%

    Bach Vine 20 ml

    Normaalihinta €13,40 67,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,71
    67,0 € / 100ml
  • Bach Vervain 20 ml
    -28%

    Bach Vervain 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml