Kokoelma:

Slimming

  • Deiters Redrugas Detox Peach Flavour 450 ml
    -9%

    Deiters Redrugas Detox, persikanmakuinen, 450 ml

    Normaalihinta €20,30 4,51 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€2,12
    4,51 € / 100ml
  • Pure Herbs Ayurslim , 60 capsules
    -24%

    Pure Herbs Ayurslim, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,67
    Säästät: -€2,07
    0,11 € / 1ud
  • Integralia Milk Thistle Plus , 60 capsules
    -9%

    Integralia Cardo Mariano Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,23
    Säästät: -€0,93
    0,16 € / 1ud
  • Hyphae Da Terra Hyphae Detox 60 Capsules
    -49%

    Hifas Da Terra Hifas Detox 60 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €66,26
    Säästät: -€32,36
    0,57 € / 1ud
  • Pinisan Denaxtrem, 750 ml
    -9%

    Pinisan Denaxtrem, 750 ml

    Normaalihinta €21,50 2,87 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€2,10
    2,87 € / 100ml
  • Equisalud Holomega L-Citrulline, 180 Capsules
    -23%

    Equisalud Holomega L-sitrulliini, 180 kapselia

    Normaalihinta €61,00 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €61,00 Normaalihinta €79,37
    Säästät: -€18,37
    0,34 € / 1ud
  • Granero S Artichoke Extract Forte Plus 600 Mg , 120 tablets
    -8%

    Granero S Alcachofera Forte Plus 600 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €7,10 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,72
    Säästät: -€0,62
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Dandelion, 100 Tablets
    -34%

    Sotya Diente De Leon, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,50 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€1,28
    0,03 € / 1ud
  • Fleurymer Chito Slim Light Plus Slimming 90 Capsules
    -8%

    Fleurymer Chito Slim Light Plus -laihtumislääke, 90 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€1,09
    0,14 € / 1ud
  • Soria Natural Abdogras, 28 Tablets 1050 Mg
    -10%

    Soria Natural Abdogras, 28 tablettia, 1050 mg

    Normaalihinta €22,55 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €22,55 Normaalihinta €25,05
    Säästät: -€2,50
    0,81 € / 1ud
  • Soria Natural Cyrasil+, 15 Vials
    -10%

    Soria Natural Cyrasil+, 15 ampullia

    Normaalihinta €21,56 1,44 € / 1ud
    Alennushinta €21,56 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€2,39
    1,44 € / 1ud
  • Santiveri Aloe Vera Juice 1L.
    -17%

    Santiveri Aloe Vera -mehu 1 l.

    Normaalihinta €20,80 2,08 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€4,15
    2,08 € / 100ml
  • Nutergia Ergyslim , 30 sachets
    -16%

    Nutergia Ergyslim, 30 annospussia

    Normaalihinta €23,00 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,38
    Säästät: -€4,38
    0,77 € / 1ud
  • Ghf Weight Control Shake Strawberry Flavour 700g
    -29%

    Ghf Painonhallintapirtelö, mansikkamaku, 700 g

    Normaalihinta €14,20 2,03 € / 100gr
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,93
    Säästät: -€5,73
    2,03 € / 100gr
  • Mega Plus Caffeine Concept , 90 capsules
    -10%

    Mega Plus Cafeina Concept, 90 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,20
    0,12 € / 1ud
  • Nutergia Ergylixir , 250 ml
    -22%

    Nutergia Ergylixir, 250 ml

    Normaalihinta €22,10 8,84 € / 100ml
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€6,30
    8,84 € / 100ml
  • Nutergia Ergypar , 250 ml
    -21%

    Nutergia Ergypar, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,51
    Säästät: -€5,21
    7,72 € / 100ml
  • Nutrisport Control Day Red.Azuc.Cookies&Cream , 28 sticks
    -9%

    Nutrisport Control Day Red.Azuc.Cookies&Cream, 28 patukkaa

    Normaalihinta €45,70 45,7 € / 1ud
    Alennushinta €45,70 Normaalihinta €50,00
    Säästät: -€4,30
    45,7 € / 1ud
  • El Naturalista Chitosan 500 60 Capsules
    -5%

    El Naturalista Chitosan 500, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,50
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€0,61
  • 100%Natura Depuratum , 200 ml
    -11%

    100 % Natura Depuratum, 200 ml

    Normaalihinta €20,10
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€2,40
  • Granero S Chlorella Bio 400 Mg , 180 tablets
    -25%

    Granero S Chlorella Bio 400 mg, 180 tablettia

    Normaalihinta €20,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €27,15
    Säästät: -€6,75
    0,11 € / 1ud
  • Herdibel Herdinagre Apple Vinegar , 120 capsules
    -7%

    Herdibel Herdinagre Omenaviinietikka, 120 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€1,25
    0,13 € / 1ud
  • Integralia Black Rabano Plus , 20 vials
    -12%

    Integralia Rabano Negro Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €18,80 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€2,67
    0,94 € / 1ud
  • Soria Natural Burdock Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - takiaisu-uute S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,40
    25,2 € / 100ml
  • Soria Natural Ctp, 36 Tablets
    -10%

    Soria Natural Ctp, 36 tablettia

    Normaalihinta €17,82 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €17,82 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€1,98
    0,5 € / 1ud
  • Soria Natural Horsetail Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Hevosenkarva-uute S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €7,74 15,48 € / 100ml
    Alennushinta €7,74 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€0,86
    15,48 € / 100ml
  • Soria Natural 11-S Milk Thistle, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural 11-S Marianthi, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,10
    0,33 € / 1ud
  • Fenioux Desmodium Ascendens 200 Mg , 180 capsules
    -32%

    Fenioux Desmodium Ascendens 200 mg, 180 kapselia

    Normaalihinta €25,40 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €37,51
    Säästät: -€12,11
    0,14 € / 1ud
  • Mundo Natu Simbioline Quemagrass , 60 capsules
    -25%

    Mundo Natu Simbioline Quemagrass, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€8,70
    0,43 € / 1ud
  • Dherbos Depsan Detox , 500 ml
    -13%

    Dherbos Depsan Detox, 500 ml

    Normaalihinta €27,49 5,5 € / 100ml
    Alennushinta €27,49 Normaalihinta €31,44
    Säästät: -€3,95
    5,5 € / 100ml