Kokoelma:

Slimming substitutes

  • Siken Diet Orange Biscuits 15 units
    -15%

    Siken Diet -appelsiinikeksit, 15 kpl

    Normaalihinta €6,80
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€1,23
  • Siken Cocoa Milkshake Substitute 325 ml
    -23%

    Siken kaakaojuomakorvike 325 ml

    Normaalihinta €2,90 0,89 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,89
    0,89 € / 100ml
  • Siken Yoghurt Flavour Substitute Bars, 8 units
    -11%

    Siken -jogurttimakuiset korvaavat välipalat, 8 kpl

    Normaalihinta €15,90 1,99 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,05
    1,99 € / 1ud
  • Sotya Satiating Cappuccino Milkshake 700g
    -40%

    Sotya Cappuccino-makuinen kylläisyyttä antava pirtelö 600 g

    Normaalihinta €10,80 1,8 € / 100gr
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€7,19
    1,8 € / 100gr
  • Sotya Chocolate Appetite-Suppressing Shake 600 g
    -37%

    Sotya Suklaa-välipala-smoothie 600 g

    Normaalihinta €10,80 1,54 € / 100gr
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €17,27
    Säästät: -€6,47
    1,54 € / 100gr
  • Siken Substitute Cookie Bars 8 units
    -20%

    Siken Cookie-korvikepatukat, 8 kpl

    Normaalihinta €15,00 1,88 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€3,77
    1,88 € / 1ud
  • Siken Vanilla Shake Substitute 325 ml
    -16%

    Siken vaniljajäätelön korvike 325 ml

    Normaalihinta €2,90 0,89 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,47
    Säästät: -€0,57
    0,89 € / 100ml
  • Sotya Satiating Vanilla Milkshake 700 g
    -38%

    Sotya Vaniljainen kylläisyyttä antava ravintojuoma 700 g

    Normaalihinta €11,60 1,66 € / 100gr
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €18,76
    Säästät: -€7,16
    1,66 € / 100gr
  • Siken Diet Cocoa Fibre Drink 400 g
    -10%

    Siken Diet -juoma, kaakao ja kuitu, 400 g

    Normaalihinta €26,30
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €29,22
    Säästät: -€2,92
  • Siken Diet Mushroom Cream 7 sachets
    -36%

    Siken Diet -sienivoide, 7 pussia

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,29
    Säästät: -€7,29
  • Siken Collagen Substitute Vanilla Bar , 8 units
    -10%

    Siken Kollageenikorvike-patukka, vanilja, 8 kpl

    Normaalihinta €14,60 1,83 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€1,67
    1,83 € / 1ud
  • Siken Substitute Collagen Barrita Caramel , 8 units
    -23%

    Siken Kollageenikorvauspatukka, karamellimaku, 8 kpl

    Normaalihinta €15,00 1,88 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€4,43
    1,88 € / 1ud
  • Siken Diet Coconut-Banana Bar 5 units
    -15%

    Siken Diet -palkki, kookos-banaani, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00 1,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,37
    1,6 € / 1ud
  • Siken Diet Vanilla and Caramel Flavour Bar 5 units
    -18%

    Siken Diet -patukka, vanilja-karamellimaku, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€1,79
  • Siken Diet Breakfast Cocoa 400 g
    -24%

    Siken Diet -aamiaismurot, kaakao, 400 g

    Normaalihinta €25,00
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €33,09
    Säästät: -€8,09
  • Siken Diet Cocoa Cream Bar 5 units
    -22%

    Siken Diet -patukka, kaakaokreemi, 5 kpl

    Normaalihinta €7,60 1,52 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,19
    1,52 € / 1ud
  • Siken Diet Sandwich Chocolate 6 units
    -12%

    Siken Diet -suklaaleipä, 6 kpl

    Normaalihinta €7,00 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€0,99
    1,17 € / 1ud
  • Siken Diet Barrita Turrón 5 units
    -11%

    Siken Diet -turrón-patukka, 5 kpl

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,08
  • Siken Diet Coffee Bar 5 units
    -10%

    Siken Diet -kahvipatukka, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,84
  • Siken Substitute Orange Bar 40 g
    -21%

    Siken korvaava appelsiinipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,53
    Säästät: -€0,53
    5,0 € / 100gr
  • Siken Yoghurt Substitute Bar 40g
    -18%

    Siken korvaava jogurttipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,44
    Säästät: -€0,44
    5,0 € / 100gr
  • Siken Snack Milk Chocolate Cookie 22 g
    -32%

    Siken Snack -maitokeksit 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,33
    Säästät: -€0,43
    4,09 € / 100gr
  • Nutrisport Box Low Carbs Cookies Cream , 16 bars
    -15%

    Nutrisport Low Carbs Cookies Cream -pakkaus, 16 patukkaa

    Normaalihinta €35,70 35,7 € / 1ud
    Alennushinta €35,70 Normaalihinta €42,23
    Säästät: -€6,53
    35,7 € / 1ud
  • Siken Snack Dark Chocolate Biscuit 22 g
    -22%

    Siken Snack -keksi, tummaa suklaata, 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,16
    Säästät: -€0,26
    4,09 € / 100gr
  • Nutrisport Box Control Day Red.Azuc.Yoghurt 28 Bars , 28 bars
    -17%

    Nutrisport Control Day -pakkaus, punainen, sokeri, jogurtti, 28 patukkaa, 28 patukkaa

    Normaalihinta €44,50 44,5 € / 1ud
    Alennushinta €44,50 Normaalihinta €53,63
    Säästät: -€9,13
    44,5 € / 1ud
  • Nutrisport Box Control Day Red.Azuc.Yoghurt-Apple Box, 28 sticks
    -19%

    Nutrisport Control Day -pakkaus: punainen, sokeri, jogurtti-omena, 28 patukkaa

    Normaalihinta €43,40 43,4 € / 1ud
    Alennushinta €43,40 Normaalihinta €53,63
    Säästät: -€10,23
    43,4 € / 1ud
  • Siken Substitute Cookie Bar 40 g
    -5%

    Siken Cookie-välipalapatukka 40 g

    Normaalihinta €2,80
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
  • Nutrisport Box Control Day Red.Azuc. Choco-Brownie , 28 bars
    -29%

    Nutrisport Control Day Red.Azuc. Choco-Brownie -pakkaus, 28 patukkaa

    Normaalihinta €38,00 38,0 € / 1ud
    Alennushinta €38,00 Normaalihinta €53,63
    Säästät: -€15,63
    38,0 € / 1ud
  • Siken Substitute Chocolate Bar 40 g
    -18%

    Siken korvaava suklaapatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,45
    Säästät: -€0,45
    5,0 € / 100gr
  • Nutergia Ergynutril Cappuccino , 300 g
    -16%

    Nutergia Ergynutril Cappuccino, 300 g

    Normaalihinta €27,10 9,03 € / 100gr
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €32,27
    Säästät: -€5,17
    9,03 € / 100gr

Are you looking for weight loss substitutes that really work? In this section we show you a careful selection of products with proven efficacy and high user satisfaction.

What are weight loss substitute products for?

They are aimed at covering specific needs with effective and quality solutions. Whether it is to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you will find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using slimming substitute products gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and recognised brands in the pharmaceutical industry.

Shop online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of slimming substitutes

Place your order today and benefit from the advantages of buying weight loss substitutes with the support of a trusted online pharmacy.