Kokoelma:

Slimming diets

  • Siken Diet Orange Biscuits 15 units
    -15%

    Siken Diet -appelsiinikeksit, 15 kpl

    Normaalihinta €6,80
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€1,23
  • Siken Cocoa Milkshake Substitute 325 ml
    -23%

    Siken kaakaojuomakorvike 325 ml

    Normaalihinta €2,90 0,89 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,89
    0,89 € / 100ml
  • Siken Yoghurt Flavour Substitute Bars, 8 units
    -11%

    Siken -jogurttimakuiset korvaavat välipalat, 8 kpl

    Normaalihinta €15,90 1,99 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,05
    1,99 € / 1ud
  • XLS Medical Pro 7 Nudge, 180 Capsules
    -35%

    XLS Medical Pro 7 Nudge, 180 kapselia

    Normaalihinta €59,95 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €59,95 Normaalihinta €92,89
    Säästät: -€32,94
    0,33 € / 1ud
  • Siken Substitute Cookie Bars 8 units
    -20%

    Siken Cookie-korvikepatukat, 8 kpl

    Normaalihinta €15,00 1,88 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€3,77
    1,88 € / 1ud
  • Siken Vanilla Shake Substitute 325 ml
    -16%

    Siken vaniljajäätelön korvike 325 ml

    Normaalihinta €2,90 0,89 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,47
    Säästät: -€0,57
    0,89 € / 100ml
  • Siken Diet Cocoa Fibre Drink 400 g
    -10%

    Siken Diet -juoma, kaakao ja kuitu, 400 g

    Normaalihinta €26,30
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €29,22
    Säästät: -€2,92
  • Siken Diet Mushroom Cream 7 sachets
    -36%

    Siken Diet -sienivoide, 7 pussia

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,29
    Säästät: -€7,29
  • Siken Collagen Substitute Vanilla Bar , 8 units
    -10%

    Siken Kollageenikorvike-patukka, vanilja, 8 kpl

    Normaalihinta €14,60 1,83 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€1,67
    1,83 € / 1ud
  • XLS Medical Pro 7 Nudge, 90 Sticks
    -37%

    XLS Medical Pro 7 Nudge, 90 annospussia

    Normaalihinta €59,95 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €59,95 Normaalihinta €94,63
    Säästät: -€34,68
    0,67 € / 1ud
  • Siken Substitute Collagen Barrita Caramel , 8 units
    -23%

    Siken Kollageenikorvauspatukka, karamellimaku, 8 kpl

    Normaalihinta €15,00 1,88 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€4,43
    1,88 € / 1ud
  • Siken Diet Coconut-Banana Bar 5 units
    -15%

    Siken Diet -palkki, kookos-banaani, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00 1,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,37
    1,6 € / 1ud
  • Siken Diet Vanilla and Caramel Flavour Bar 5 units
    -18%

    Siken Diet -patukka, vanilja-karamellimaku, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€1,79
  • Siken Diet Breakfast Cocoa 400 g
    -24%

    Siken Diet -aamiaismurot, kaakao, 400 g

    Normaalihinta €25,00
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €33,09
    Säästät: -€8,09
  • Siken Diet Cocoa Cream Bar 5 units
    -22%

    Siken Diet -patukka, kaakaokreemi, 5 kpl

    Normaalihinta €7,60 1,52 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,19
    1,52 € / 1ud
  • Siken Diet Sandwich Chocolate 6 units
    -12%

    Siken Diet -suklaaleipä, 6 kpl

    Normaalihinta €7,00 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€0,99
    1,17 € / 1ud
  • Siken Diet Barrita Turrón 5 units
    -11%

    Siken Diet -turrón-patukka, 5 kpl

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,08
  • Siken Diet Coffee Bar 5 units
    -10%

    Siken Diet -kahvipatukka, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,84
  • Siken Substitute Orange Bar 40 g
    -21%

    Siken korvaava appelsiinipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,53
    Säästät: -€0,53
    5,0 € / 100gr
  • Siken Yoghurt Substitute Bar 40g
    -18%

    Siken korvaava jogurttipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,44
    Säästät: -€0,44
    5,0 € / 100gr
  • Siken Snack Milk Chocolate Cookie 22 g
    -32%

    Siken Snack -maitokeksit 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,33
    Säästät: -€0,43
    4,09 € / 100gr
  • Siken Snack Dark Chocolate Biscuit 22 g
    -22%

    Siken Snack -keksi, tummaa suklaata, 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,16
    Säästät: -€0,26
    4,09 € / 100gr
  • Siken Substitute Cookie Bar 40 g
    -5%

    Siken Cookie-välipalapatukka 40 g

    Normaalihinta €2,80
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
  • Siken Substitute Chocolate Bar 40 g
    -18%

    Siken korvaava suklaapatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,45
    Säästät: -€0,45
    5,0 € / 100gr
  • Siken Collagen Substitute Caramel Bar , 40 grams
    -26%

    Siken Kollageenikorvike-karamellipatukka, 40 grammaa

    Normaalihinta €2,50 6,25 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,39
    Säästät: -€0,89
    6,25 € / 100gr
  • biManán Sustitutive Toffee Bars 24 units
    -5%

    biManán korvaavat toffee-patukat, 24 kpl

    Normaalihinta €54,30
    Alennushinta €54,30 Normaalihinta €57,16
    Säästät: -€2,86
  • biManán Beslim Chocolate Flavoured Custard 6 sachets
    -5%

    biManán Beslim suklaamakuinen vaniljakastike, 6 pussia

    Normaalihinta €20,30
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€1,07
  • biManán Dark Chocolate Bars 20 units
    -24%

    biManán tummasuklaapatukat, 20 kpl

    Normaalihinta €21,40 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€6,81
    1,07 € / 1ud
  • biManán Beslim Lemon Flavoured Custard 6 sachets
    -6%

    biManán Beslim sitruunanmakuinen vaniljakastike, 6 pussia

    Normaalihinta €15,00
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,00
  • biManán Complet Diet 3 Days Complete 15 sachets
    -12%

    biManán Complet Diet 3 kokonaista päivää 15 pussia

    Normaalihinta €43,70 2,91 € / 1ud
    Alennushinta €43,70 Normaalihinta €49,90
    Säästät: -€6,20
    2,91 € / 1ud

Choosing good weight loss and weight loss diets can make all the difference to your wellness routine. That's why we've gathered here only the top-rated options from experts and customers.

What are weight loss and weight loss products for?

They are aimed at meeting specific needs with effective, high-quality solutions. Whether it's to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you'll find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using epso? diet products gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and well-known brands in the pharmaceutical industry.

Shop online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of slimming and weight loss diets.

Place your order today and benefit from the advantages of buying weight loss diets and lose epso with the support of a trusted online pharmacy.