Kokoelma:

Complements

  • Siken Diet Orange Biscuits 15 units
    -15%

    Siken Diet -appelsiinikeksit, 15 kpl

    Normaalihinta €6,80
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€1,23
  • Unique Green Collagen Nutritional Supplement, 300 grams
    -15%

    Unique Green Collagen -ravintolisä, 300 grammaa

    Normaalihinta €67,80 22,6 € / 100gr
    Alennushinta €67,80 Normaalihinta €80,00
    Säästät: -€12,20
    22,6 € / 100gr
  • Siken Diet Cocoa Fibre Drink 400 g
    -10%

    Siken Diet -juoma, kaakao ja kuitu, 400 g

    Normaalihinta €26,30
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €29,22
    Säästät: -€2,92
  • Siken Collagen Substitute Vanilla Bar , 8 units
    -10%

    Siken Kollageenikorvike-patukka, vanilja, 8 kpl

    Normaalihinta €14,60 1,83 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€1,67
    1,83 € / 1ud
  • Siken Substitute Collagen Barrita Caramel , 8 units
    -23%

    Siken Kollageenikorvauspatukka, karamellimaku, 8 kpl

    Normaalihinta €15,00 1,88 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€4,43
    1,88 € / 1ud
  • Siken Diet Breakfast Cocoa 400 g
    -24%

    Siken Diet -aamiaismurot, kaakao, 400 g

    Normaalihinta €25,00
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €33,09
    Säästät: -€8,09
  • Siken Diet Coffee Bar 5 units
    -10%

    Siken Diet -kahvipatukka, 5 kpl

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,84
  • Siken Substitute Orange Bar 40 g
    -21%

    Siken korvaava appelsiinipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,53
    Säästät: -€0,53
    5,0 € / 100gr
  • Siken Yoghurt Substitute Bar 40g
    -18%

    Siken korvaava jogurttipatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,44
    Säästät: -€0,44
    5,0 € / 100gr
  • Siken Snack Milk Chocolate Cookie 22 g
    -32%

    Siken Snack -maitokeksit 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,33
    Säästät: -€0,43
    4,09 € / 100gr
  • Siken Snack Dark Chocolate Biscuit 22 g
    -22%

    Siken Snack -keksi, tummaa suklaata, 22 g

    Normaalihinta €0,90 4,09 € / 100gr
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,16
    Säästät: -€0,26
    4,09 € / 100gr
  • Siken Substitute Chocolate Bar 40 g
    -18%

    Siken korvaava suklaapatukka 40 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,45
    Säästät: -€0,45
    5,0 € / 100gr
  • Siken Collagen Substitute Caramel Bar , 40 grams
    -26%

    Siken Kollageenikorvike-karamellipatukka, 40 grammaa

    Normaalihinta €2,50 6,25 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,39
    Säästät: -€0,89
    6,25 € / 100gr
  • Siluet 360 Drasanvi Flat Belly Flat Belly, 600ml liquid
    -43%

    Siluet 360 Drasanvi Litteä vatsa, 600 ml nestettä

    Normaalihinta €12,00 2,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€8,90
    2,0 € / 100ml
  • Siluet 360 Drasanvi Detox , 600ml liquid
    -29%

    Siluet 360 Drasanvi Detox, 600 ml nestettä

    Normaalihinta €15,00 2,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€6,05
    2,5 € / 100ml
  • Lipograsil Maxblock 5 In 1 120 capsules
    -17%

    Lipograsil Maxblock 5-in-1, 120 kapselia

    Normaalihinta €34,20 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €41,01
    Säästät: -€6,81
    0,29 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Termograss , 30 tablets
    -35%

    Siluet 360 Drasanvi Termograss, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€6,70
    0,41 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Garcinia+Green Tea , 30 tablets
    -30%

    Siluet 360 Drasanvi Garcinia+vihreä tee, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€4,35
    0,33 € / 1ud
  • Redugras Effect Plus 60 capsules
    -5%

    Redugras Effect Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €30,50 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €32,11
    Säästät: -€1,61
    0,51 € / 1ud
  • Forté Pharma Brulactiv Fort 60 capsules
    -21%

    Forté Pharma Brulactiv Fort 60 kapselia

    Normaalihinta €33,19 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,19 Normaalihinta €41,78
    Säästät: -€8,59
    0,55 € / 1ud
  • Forté Pharma Forté Detox Liver, 500ml
    -24%

    Forté Pharma Forté Detox Maksa, 500 ml

    Normaalihinta €15,10 3,02 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,82
    Säästät: -€4,72
    3,02 € / 100ml
  • Forté Pharma Forté Detox 5 Organs Duo Pack
    -38%

    Forté Pharma Pack Duo Forté Detox 5 elintä

    Normaalihinta €16,10 16,1 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€10,01
    16,1 € / 1ud
  • Siken Diet Chocolate Bar 5 Units
    -9%

    Siken Diet -suklaapatukka, 5 kpl

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€0,73
  • Siken Diet Chocolate Biscuits 15 units
    -17%

    Siken Diet -suklaakeksit, 15 kpl

    Normaalihinta €6,30
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,59
    Säästät: -€1,29
  • Siken Substitute Chocolate Bars 8 units
    -6%

    Siken korvaavat suklaapatukat, 8 kpl

    Normaalihinta €14,90 1,86 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€0,89
    1,86 € / 1ud
  • Siken Chocolate Milkshake Substitute 6 sachets
    -27%

    Siken suklaapirtelön korvike, 6 pussia

    Normaalihinta €12,90 2,15 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,67
    Säästät: -€4,77
    2,15 € / 1ud
  • Siken Collagen Substitute Cocoa Shake 6 sachets
    -24%

    Siken kollageenijauhe, kaakao, 6 pussia

    Normaalihinta €14,00 2,33 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,53
    Säästät: -€4,53
    2,33 € / 1ud
  • Siken Replacer Collagen Shake Vanilla Bourbon Flavour 6 sachets
    -24%

    Siken kollageenijauhe, Bourbon-vaniljan maku, 6 pussia

    Normaalihinta €14,00 2,33 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,35
    2,33 € / 1ud
  • Siken Brownie Custard Substitute 6 packets
    -21%

    Siken Brownie-vaniljakastikejäljitelmä, 6 pussia

    Normaalihinta €13,00 2,17 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,36
    Säästät: -€3,36
    2,17 € / 1ud
  • Siken Vanilla Custard Substitute 6 sachets
    -12%

    Siken vaniljakastike-korvike, 6 pussia

    Normaalihinta €13,00 2,17 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€1,84
    2,17 € / 1ud

Support your weight loss process with our weight loss supplements. Designed to help you reach your goals in a healthy and controlled way.

What do the weight loss supplements contain?

Formulations with satiating, fat-burning, draining or metabolism-boosting effects that complement a balanced diet.

Key benefits

  • Support in low-calorie diets.
  • Favour the elimination of liquids and fats.
  • Improve satiety.
  • They act in a natural and progressive way.
  • Easy to integrate into your daily routine.

Buy weight loss supplements online

Find safe and effective solutions for weight control in our online pharmacy.

Make your goal a healthy process

Complement your active lifestyle with pharmaceutical-grade supplements.