Kokoelma:

Slimming

  • Physalis Fat Burner 30 tablettia, luomutuote
    -33%

    Physalis Fat Burner 30 tablettia, luomutuote

    Normaalihinta €17,10 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €25,71
    Säästät: -€8,61
    0,57 € / 1ud
  • Physalis Fat Burner Infusion 20Filters Bio
    -19%

    Physalis Fat Burner -yrttitee, 20 luomupussia

    Normaalihinta €4,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,95
    0,2 € / 1ud
  • Physalis Flat Belly Flat Belly 45 Tablets Bio
    -23%

    Physalis Vientre Plano 45 orgaanista tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€3,97
    0,3 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Melatoniini 30 tablettia
    -14%

    Pileje Chronobiane Melatoniini 30 tablettia

    Normaalihinta €7,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€1,20
    0,24 € / 1ud
  • Pinisan Albosan, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Albosan, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€2,91
    0,25 € / 1ud
  • Pinisan Depurpatic, 20 ampullia
    -30%

    Pinisan Depurpatic, 20 ampullia

    Normaalihinta €18,40 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €26,24
    Säästät: -€7,84
    0,92 € / 1ud
  • Pinisan Depurpatic, 30 kapselia
    -10%

    Pinisan Depurpatic, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€2,16
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Perfect Line Ansi , 30 capsules
    -10%

    Pinisan Perfect Line Ansi, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,50 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,67
    Säästät: -€1,17
    0,35 € / 1ud
  • Plameca Plan Garcinia Activ 40+, 60 capsules
    -26%

    Plameca Plan Garcinia Activ 40+, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €20,85
    Säästät: -€5,35
    0,26 € / 1ud
  • Plameca Plan Vientre Activ, 45 capsules
    -22%

    Plameca Plan Vientre Activ, 45 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,00
    0,32 € / 1ud
  • Plameca Sen Whole Leaves , 1 kg
    -20%

    Plameca Sen kokonaiset lehdet, 1 kg

    Normaalihinta €8,00 0,8 € / 100gr
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,97
    Säästät: -€1,97
    0,8 € / 100gr
  • Pol Plant Detoxpol With Stevia Bottle , 500 ml
    -7%

    Pol Detoxpol -kasvi, steviaa sisältävä pullo, 500 ml

    Normaalihinta €22,60 4,52 € / 100ml
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€1,82
    4,52 € / 100ml
  • Plantapol Adipol (African Mango,Green Tea,Chromium) 60 Capsules
    -5%

    Plantapol Adipol (afrikkalainen mango, vihreä tee, kromi) 60 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €22,63
    Säästät: -€1,13
    0,36 € / 1ud
  • Plantapol Chitosan 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Chitosan 60 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€6,59
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Fat Trapper 45 Capsules
    -30%

    Plantapol Fat Trapper 45 kapselia

    Normaalihinta €25,75 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,75 Normaalihinta €36,79
    Säästät: -€11,04
    0,57 € / 1ud
  • Plantapol Green Coffee Forte (Green Coffee) 60 Capsules
    -30%

    Plantapol Green Coffee Forte (Cafe Verde) 60 kapselia

    Normaalihinta €25,75 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,75 Normaalihinta €36,79
    Säästät: -€11,04
    0,43 € / 1ud
  • Plantapol Krill Oil Antarctic Krill Oil 60Pearls
    -34%

    Plantapol Krill Oil – Etelämantereen krillöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €45,39
    Säästät: -€15,49
    0,5 € / 1ud
  • Plantapol Soy Lecithin 500Gr Mg Bottle
    -13%

    Plantapol Soijalesitiini, 500 g:n purkki

    Normaalihinta €14,30 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,46
    Säästät: -€2,16
    2,86 € / 100gr
  • Plantapol Soy Lecithin Ip 1200Mg. 90Pearls
    -5%

    Plantapol Soijalecitiini IP 1200 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €12,45 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,45 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€0,66
    0,14 € / 1ud
  • Plantapol Soy Lecithin Ip 500Mg. 120Pearls
    -28%

    Plantapol Soijalesitiini IP 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €9,91 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €9,91 Normaalihinta €13,67
    Säästät: -€3,76
    0,08 € / 1ud
  • Plantapol Sugar Balance 60 Capsules
    -36%

    Plantapol Sugar Balance 60 kapselia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €43,24
    Säästät: -€15,54
    0,46 € / 1ud
  • Plantis Infoligo A Oligoelements , 20 ampoules of 5 ml
    -5%

    Plantis Infoligo A - hivenaineet, 20 kpl 5 ml:n ampulleja

    Normaalihinta €17,40 348,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€0,92
    348,0 € / 100ml
  • Plantis Spirulina Eco 180 tablets
    -5%

    Plantis Spirulina Eco 180 tablettia

    Normaalihinta €16,90
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€0,89
  • Prisma Natural Adipo Block Burner, 60 capsules
    -26%

    Prisma Natural Adipo Block Burner, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€8,10
    0,38 € / 1ud
  • Pwd Celldren 90 Capsules
    -5%

    Pwd Celldren 90 kapselia

    Normaalihinta €43,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €43,00 Normaalihinta €45,26
    Säästät: -€2,26
    0,48 € / 1ud
  • REDUGRAS Satiating 60 capsules
    -7%

    REDUGRAS Ruokahalua hillitsevä 60 kapselia

    Normaalihinta €15,30
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€1,23
  • Rendon Bidha 60 Capsules
    -9%

    Rendon Bidha 60 kapselia

    Normaalihinta €122,92 2,05 € / 1ud
    Alennushinta €122,92 Normaalihinta €135,55
    Säästät: -€12,63
    2,05 € / 1ud
  • Robis Slim Robis Detox 60 Tablets
    -19%

    Robis Slim Robis Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €18,49 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,49 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€4,25
    0,31 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Abdomy ( Igob 131) , 45 capsules
    -7%

    Sakai Sline Control Abdomy (Igob 131), 45 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€1,49
    0,41 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Block Phaseolamine , 30 tablets
    -17%

    Sakai Sline Control Block Faseolamina, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,12
    Säästät: -€2,72
    0,45 € / 1ud