• Buona Buona Difesa Baby 20Ml.
-36%

Buona Buona Difesa Baby 20 ml.

SKU-koodiBU8032749650699
Vauvoille tarkoitettu ravintolisä immuunijärjestelmän vahvistamiseksi.
Normaalihinta €25,30 126,5 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €39,46
Säästät: -€14,16
126,5 € / 100ml
Buona Buona Difesa Baby 20Ml.
Buona Buona Difesa Baby 20 ml.
Normaalihinta €25,30 126,5 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €39,46
Säästät: -€14,16
126,5 € / 100ml

 

 
Buona Buona Difesa Baby on erityisesti vauvoille kehitetty ravintolisä, joka vahvistaa heidän immuunijärjestelmäänsä elämän ensimmäisinä kuukausina. Tämä hellävarainen ja turvallinen koostumus auttaa suojaamaan vauvoja infektioilta ja sairauksilta sekä edistää terveellistä kehitystä.

Ainesosat

Fruktoosi, vesi, laktoferriini, sinkkiglukonaatti, aromit, D-vitamiini (kolekalsiferoli), happamuuden säätöaine: sitruunahappo (E330).