Kokoelma:

Supplements for children

  • Dis Bifloradis 15 Capsules
    -24%

    Dis Bifloradis 15 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€3,41
    0,72 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus Kids 60 Tablets
    -26%

    Universo Natural Kyo-Dophilus Kids 60 tablettia

    Normaalihinta €27,72 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,72 Normaalihinta €37,71
    Säästät: -€9,99
    0,46 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus 45 Capsules
    -30%

    Universo Natural Kyo-Dophilus 45 kapselia

    Normaalihinta €22,00 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €31,43
    Säästät: -€9,43
    0,49 € / 1ud
  • Vbyotics Pylopass 100 Capsules
    -5%

    Vbyotics Pylopass 100 kapselia

    Normaalihinta €27,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€1,60
    0,28 € / 1ud
  • Vbyotics Astragalus Root Ext. 120 Capsules
    -30%

    Vbyotics Astragalus-juuriuute 120 kapselia

    Normaalihinta €24,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €34,51
    Säästät: -€10,31
    0,2 € / 1ud
  • Vbyotics Superenzymes Vegetarian Formula 90 Capsules
    -30%

    Vbyotics Superenzimas -kasvisvalmiste, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €40,47
    Säästät: -€12,17
    0,31 € / 1ud
  • Saludalkalina Q10 Energy 200 30 Capsules
    -5%

    Saludalkalina Q10 Energy 200, 30 kapselia

    Normaalihinta €31,30 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€1,65
    1,04 € / 1ud
  • Ghf Royal Jelly for Children 20Amp.
    -6%

    Ghf Lasten kuningatarhyytelö, 20 ampullia.

    Normaalihinta €18,25 18,25 € / 1ud
    Alennushinta €18,25 Normaalihinta €19,39
    Säästät: -€1,14
    18,25 € / 1ud
  • Buona Buona Difesa Baby 20Ml.
    -36%

    Buona Buona Difesa Baby 20 ml.

    Normaalihinta €25,30 126,5 € / 100ml
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €39,46
    Säästät: -€14,16
    126,5 € / 100ml
  • Buona Buonadiem Plus 20Sbrs.
    -35%

    Buona Buonadiem Plus 20Sbrs.

    Normaalihinta €20,90 20,9 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€11,09
    20,9 € / 1ud
  • Buona Buonavit Baby Polyvitamin Drops 20Ml.
    -43%

    Buona Buonavit Baby -monivitamiinitipat, 20 ml.

    Normaalihinta €14,20 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€10,90
    71,0 € / 100ml
  • Buona Buonavit D3 Drops 12Ml.
    -45%

    Buona Buonavit D3 -tipat, 12 ml.

    Normaalihinta €14,70 122,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €26,85
    Säästät: -€12,15
    122,5 € / 100ml
  • Buona Buonavit D3 Forte Drops 12Ml.
    -45%

    Buona Buonavit D3 Forte -tipat, 12 ml.

    Normaalihinta €14,70 122,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €26,85
    Säästät: -€12,15
    122,5 € / 100ml
  • Dietmed Propotuss Infantil 250Ml.
    -13%

    Dietmed Propotuss lapsille 250 ml.

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,95
    5,2 € / 100ml
  • Dietmed Nutrikings Apetit 150Ml.
    -6%

    Dietmed Nutrikings Apetit 150 ml.

    Normaalihinta €12,90 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,89
    8,6 € / 100ml
  • Dietmed Nutrikings Lax 150Ml.
    -10%

    Dietmed Nutrikings Lax 150 ml.

    Normaalihinta €9,80 6,53 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,93
    Säästät: -€1,13
    6,53 € / 100ml
  • Fepadiet Fepa-Reuteri 20 Capsules
    -28%

    Fepadiet Fepa-Reuteri 20 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€7,01
    0,91 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Probiotic 10 Capsules
    -43%

    Fepadiet Fepa-Probiotic 10 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €14,29
    Säästät: -€6,09
    0,82 € / 1ud
  • Terranova Magniprobio Infantil 50 Capsules
    -13%

    Terranova Magniprobio lapsille 50 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€2,20
    0,3 € / 1ud
  • Terranova Multinutrient Prenatal 50V Capsules
    -19%

    Terranova Multinutriente Prenatal 50V kapselia

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€3,90
    16,3 € / 1ud
  • Terranova Magniprobio with Fructooligosaccharides 50V Capsules
    -42%

    Terranova Magniprobio, frukto-oligosakkaridit, 50V kapselia

    Normaalihinta €20,50 20,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €35,57
    Säästät: -€15,07
    20,5 € / 1ud
  • Prisma Natural Plantabebe Infantil 20 Ampoules x 10 ml
    -7%

    Prisma Natural Plantabebe -lastenvalmiste, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €18,90 189,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,32
    Säästät: -€1,42
    189,0 € / 100ml
  • Diabalance Diabalance Glucose Gel Kids Strawberry 8Ud.
    -37%

    Diabalance Diabalance Glukoosigeeli lapsille, mansikka, 8 kpl.

    Normaalihinta €9,04 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €9,04 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€5,31
    1,13 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Kids Leriform , 180 ml
    -12%

    Intersa Aprolis Kids Leriform, 180 ml

    Normaalihinta €13,40 7,44 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,24
    Säästät: -€1,84
    7,44 € / 100ml
  • B'Green Phytodefens Kids Syrup, 250 ml
    -7%

    B'Green Phytodefens Kids -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,95
    4,84 € / 100ml
  • Orravan Duplo Single Solution For Contact Lenses 2 x 500 ml
    -28%

    Orravan Duplo Suentillas Yksittäinen piilolinssien hoitoaine 2 x 500 ml

    Normaalihinta €8,10 0,81 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€3,16
    0,81 € / 100ml
  • Orravan Triplo Single Solution For Contact Lenses 3 x 500 ml
    -29%

    Orravan Triplo Suentillas Yksittäispakkaus piilolinssien huuhteluun 3 x 500 ml

    Normaalihinta €12,00 0,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,89
    Säästät: -€4,89
    0,8 € / 100ml
  • Salus Floradix Kids , 250 ml
    -17%

    Salus Floradix Kids, 250 ml

    Normaalihinta €16,30 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €19,68
    Säästät: -€3,38
    6,52 € / 100ml
  • Nua NuaDHA 500, 30 Pearls
    -17%

    Nua NuaDHA 500, 30 kapselia

    Normaalihinta €38,60
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €46,25
    Säästät: -€7,65
  • Neo Jelly Peques,150ml
    -33%

    Neo Jalea Peques, 150 ml

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,80