Kokoelma:

Gut flora supplements

  • Natures Plus Gi Natural, 90 Tablets
    -16%

    Natures Plus Gi Natural, 90 tablettia

    Normaalihinta €38,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €45,13
    Säästät: -€7,03
    0,42 € / 1ud
  • Kijimea K53 Advance , 28 Capsules
    -15%

    Kijimea K53 Advance, 28 kapselia

    Normaalihinta €25,40 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€4,59
    0,91 € / 1ud
  • Kijimea K53 Advance , 56 capsules
    -15%

    Kijimea K53 Advance, 56 kapselia

    Normaalihinta €42,40 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €42,40 Normaalihinta €49,99
    Säästät: -€7,59
    0,76 € / 1ud
  • Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes
    -15%

    Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes

    Normaalihinta €23,60 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€4,26
    0,84 € / 1ud
  • Salvat Megalevure Mansikka, 2 x 10 pussia
    -10%

    Salvat Megalevure Mansikka, 2 x 10 pussia

    Normaalihinta €22,30 1,12 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €24,84
    Säästät: -€2,54
    1,12 € / 1ud
  • Ynsadiet Regulaben 30Cap.
    -5%

    Ynsadiet Regulaben 30 kapselia.

    Normaalihinta €17,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€0,89
    0,57 € / 1ud
  • Trepatdiet Fermental Max , 20 capsules
    -7%

    Trepatdiet Fermental Max, 20 kapselia

    Normaalihinta €13,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€1,02
    0,67 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Lp 1.9 mg 60 Tablets
    -18%

    Pileje Chronobiane Lp 1,9 mg 60 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€3,16
    0,24 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 kapselia
    -27%

    Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 kapselia

    Normaalihinta €15,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €21,31
    Säästät: -€5,71
    0,52 € / 1ud
  • Black Bee Royal Jelly Probiomix 10 capsules
    -42%

    Black Bee Kuningatarhyytelö Probiomix 10 kapselia

    Normaalihinta €8,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€5,85
    0,8 € / 1ud
  • Lactoflora Children, 10 Bottles
    -30%

    Lactoflora Lapsille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €16,47
    Säästät: -€4,87
    11,6 € / 1ud
  • Probiobal Digest 30 Chewable Tablets
    -15%

    Probiobal Digest 30 purutablettia

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€1,52
    0,29 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Pileje Babybiane 7 Sachets 10,5 g
    -20%

    Pileje Babybiane 7 pussia à 10,5 g

    Normaalihinta €9,45 90,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,45 Normaalihinta €11,78
    Säästät: -€2,33
    90,0 € / 100gr
  • Pileje Lactichoc 20 Capsules
    -26%

    Pileje Lactichoc 20 kapselia

    Normaalihinta €29,30 1,47 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €39,52
    Säästät: -€10,22
    1,47 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Instant 20 ml
    -5%

    Pileje Chronobiane Instant 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€0,66
    63,0 € / 100ml
  • Heel Gasteel Plus 30 Stick
    -13%

    Heel Gasteel Plus 30 Stick

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,25
    Säästät: -€3,25
    0,73 € / 1ud
  • Ordesa Dhavit, 30 ml
    -24%

    Ordesa Dhavit, 30 ml

    Normaalihinta €20,60 68,67 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€6,56
    68,67 € / 100ml
  • Rotagermine 8.5 ml 10 Vials.
    -47%

    Rotagermine 8,5 ml, 10 pulloa.

    Normaalihinta €8,80 103,53 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €16,49
    Säästät: -€7,69
    103,53 € / 100ml
  • Alflorex Probiotic Food Supplement, 30 Capsules
    -19%

    Alflorex probioottinen ravintolisä, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,39
    Säästät: -€6,19
    0,91 € / 1ud
  • Casenbiotic 5 Sachets
    -9%

    Casenbiotic 5 pussia

    Normaalihinta €8,80 1,76 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,88
    1,76 € / 1ud
  • Gastrus Chewable 30 tablets
    -20%

    Gastrus -purutabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €23,90 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€6,10
    0,8 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Imedia 4 annospussia
    -23%

    Pileje Lactibiane Imedia 4 annospussia

    Normaalihinta €8,20 2,05 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,71
    Säästät: -€2,51
    2,05 € / 1ud
  • BABYBIANE Infant Drops 30ml
    -33%

    BABYBIANE Imeväisille tarkoitetut tipat 30 ml

    Normaalihinta €15,90 53,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €23,58
    Säästät: -€7,68
    53,0 € / 100ml
  • Pileje Formag Strawberry 20 Sticks for Children
    -23%

    Pileje Formag Fresa 20 tikkuja, lapsille

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,69
    Säästät: -€2,89
    0,49 € / 1ud
  • Lactibiane suunhoito 30 tablettia
    -21%

    Lactibiane suunhoito 30 tablettia

    Normaalihinta €11,90 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€3,15
    0,4 € / 1ud
  • Profaes4 Probiotics Dual Vitamins 30 Sticks
    -13%

    Profaes4 Probiootit ja kaksinkertaiset vitamiinit, 30 annospussia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,16
    Säästät: -€2,06
    0,47 € / 1ud
  • Lactibiane Reference 10 kapselia
    -20%

    Lactibiane Reference 10 kapselia

    Normaalihinta €10,20 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,69
    Säästät: -€2,49
    1,02 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Supraflor Adult, 10 capsules
    -23%

    Arkopharma Arkobiotics Supraflor aikuisille, 10 kapselia

    Normaalihinta €11,40 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€3,34
    1,14 € / 1ud
  • Chiesi Produo Flora 30 tablets
    -33%

    Chiesi Produo Flora 30 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €14,99
    Säästät: -€4,99
    0,33 € / 1ud