Kokoelma:

Gut flora supplements

  • Novadiet Parastil Plus, 250 Ml
    -34%

    Novadiet Parastil Plus, 250 ml

    Normaalihinta €9,60 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€4,93
    3,84 € / 100ml
  • Neo Reishi Balance, 30 capsules
    -39%

    Neo Reishi Balance, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€7,70
    0,39 € / 1ud
  • Neo Cascara Sagrada 45 capsules
    -38%

    Neo Cáscara Sagrada, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,70
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,70
  • Enzimesab D-Mannose + Cranberry 50% Pacs, 60 Capsules
    -23%

    Enzimesab D-mannosa + punainen mustikka 50 % Pacs, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €35,55
    Säästät: -€8,05
    0,46 € / 1ud
  • Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablets
    -27%

    Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €4,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,67
    Säästät: -€1,77
    0,08 € / 1ud
  • Eladiet Lombrifin Syrup, 250 ml
    -16%

    Eladiet Lombrifin -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €18,90 7,56 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€3,60
    7,56 € / 100ml
  • Eladiet Fennel 330 Mg, 60 tablets
    -26%

    Eladiet Hinojo 330 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,79
    Säästät: -€2,29
    0,11 € / 1ud
  • Dis Aloedis , 60 capsules
    -17%

    Dis Aloedis, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €24,07
    Säästät: -€4,07
    0,33 € / 1ud
  • Chiesi Produo Stop 10 sachets
    -18%

    Chiesi Produo Stop 10 pussia

    Normaalihinta €7,20 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€1,60
    0,72 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 250 mg 10 capsules
    -12%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces boulardii, 250 mg, 10 kapselia

    Normaalihinta €10,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€1,37
    1,0 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Plantago Bio, 84 capsules
    -15%

    Arkopharma Arkocápsulas Plantago Bio, 84 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€2,12
    0,15 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,80 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,78
    0,17 € / 1ud
  • Pharma 3 Triple Action 25 Pouches
    -5%

    Pharma 3 Triple Accion 25 pussia

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,28
  • Neo Mico Int, 60 capsules
    -14%

    Neo Mico Int, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,80 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €42,84
    Säästät: -€6,04
    0,61 € / 1ud
  • Neo Mico Gst, 60 capsules
    -5%

    Neo Mico Gst, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,90 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €38,90 Normaalihinta €41,16
    Säästät: -€2,26
    0,65 € / 1ud
  • Neo Lion's Mane, 60 capsules
    -9%

    Neo Melena de León, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €41,68
    Säästät: -€3,58
    0,64 € / 1ud
  • Dherbos Normo Lx, 75 Tablets
    -22%

    Dherbos Normo Lx, 75 tablettia

    Normaalihinta €12,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,87
    Säästät: -€3,47
    0,17 € / 1ud
  • Cumediet Cume Gastrol Forte , 60 tablets
    -24%

    Cumediet Cume Gastrol Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €33,00 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €43,41
    Säästät: -€10,41
    0,55 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 annospussia

    Normaalihinta €9,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,05
    Säästät: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Novacilus, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Novacilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€3,03
    0,53 € / 1ud
  • Margan Synerga,
    -21%

    Margan Synerga,

    Normaalihinta €51,40 51,4 € / 1ud
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €64,84
    Säästät: -€13,44
    51,4 € / 1ud
  • Eladiet Cascara Sagrada 300 Mg, 60 tablets
    -22%

    Eladiet Cascara Sagrada 300 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,19
    Säästät: -€1,79
    0,11 € / 1ud
  • Aero-Net Oral Drops, 20 ml
    -5%

    Aero-Net suun kautta otettavat tipat, 20 ml

    Normaalihinta €7,10 35,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,37
    35,5 € / 100ml
  • Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets
    -29%

    Aboca Coligas Fast -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Serpens Feu Vegetal La Carqueja , 90 capsules
    -29%

    Serpens Feu Vegetal La Carqueja, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €36,14
    Säästät: -€10,54
    0,28 € / 1ud
  • Soria Natural Inulac Tablets, 30 Tablets
    -10%

    Soria Natural Inulac -tabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,89 9,89 € / 1ud
    Alennushinta €9,89 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€1,10
    9,89 € / 1ud
  • Margan Reguforte 30Cap.
    -25%

    Margan Reguforte 30 kapselia.

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€4,75
    0,48 € / 1ud
  • Margan Florapros 800Mg 60Cap.
    -27%

    Margan Florapros 800 mg, 60 kapselia.

    Normaalihinta €34,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €46,67
    Säästät: -€12,67
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Digest 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,64
    Säästät: -€7,64
    0,5 € / 1ud