Kokoelma:

Gut flora supplements

  • NS Cispren Forte 6 Sachets
    -8%

    NS Cispren Forte 6 annospussia

    Normaalihinta €12,40 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,05
    2,07 € / 1ud
  • BGP OP 2x30 capsules
    -24%

    BGP OP 2x30 kapselia

    Normaalihinta €46,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €61,36
    Säästät: -€14,66
    0,78 € / 1ud
  • Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes
    -22%

    Prodefen Plus, 3 x 10 pussia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €32,30 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €41,19
    Säästät: -€8,89
    1,08 € / 1ud
  • Prodefen Drops, 7 ml
    -25%

    Prodefen-tipat, 7 ml

    Normaalihinta €11,50 164,29 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,90
    164,29 € / 100ml
  • Sakai Intecol , 220 gr
    -14%

    Sakai Intecol, 220 g

    Normaalihinta €16,40 7,45 € / 100gr
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€2,56
    7,45 € / 100gr
  • Salvat Megalevure 10 Sticks
    -17%

    Salvat Megalevure 10 pussia

    Normaalihinta €10,90 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€2,21
    1,09 € / 1ud
  • Teoliance Hpi 60 30 capsules
    -16%

    Teoliance Hpi 60, 30 kapselia

    Normaalihinta €37,70 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €44,69
    Säästät: -€6,99
    1,26 € / 1ud
  • Zeus Intes1+ Bac , 90 capsules
    -18%

    Zeus Intes1+ Bac, 90 kapselia

    Normaalihinta €93,80 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €93,80 Normaalihinta €113,92
    Säästät: -€20,12
    1,04 € / 1ud
  • Ysonut Inovance Probiovance Instan , 5 sachets
    -26%

    Ysonut Inovance Probiovance Instan, 5 pussia

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,82
    Säästät: -€4,42
    2,48 € / 1ud
  • Biotamed Intestinal Flora, 30 Capsules
    -27%

    Biotamed Suolistofloora, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €22,59
    Säästät: -€5,99
    0,55 € / 1ud
  • Biotamed Atb, 10 Capsules
    -20%

    Biotamed Atb, 10 kapselia

    Normaalihinta €10,60 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,31
    Säästät: -€2,71
    1,06 € / 1ud
  • Zeus Dormiben 750 mg, 30 capsules
    -10%

    Zeus Dormiben 750 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €45,30 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €50,21
    Säästät: -€4,91
    1,51 € / 1ud
  • Zeus Dormiben , 30 capsules
    -10%

    Zeus Dormiben, 30 kapselia

    Normaalihinta €43,50 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €43,50 Normaalihinta €48,50
    Säästät: -€5,00
    1,45 € / 1ud
  • Zeus Intesty+Bac , 90 capsules
    -24%

    Zeus Intesty+Bac, 90 kapselia

    Normaalihinta €93,10 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €93,10 Normaalihinta €121,96
    Säästät: -€28,86
    1,03 € / 1ud
  • Zeus Intesty+Bac , 30 capsules
    -13%

    Zeus Intesty+Bac, 30 kapselia

    Normaalihinta €39,10 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €39,10 Normaalihinta €44,84
    Säästät: -€5,74
    1,3 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance I 10 , 30 capsules
    -21%

    Ysonut Probiovance I 10, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,89 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €24,89 Normaalihinta €31,52
    Säästät: -€6,63
    0,83 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance S3, 30 Capsules
    -22%

    Ysonut Probiovance S3, 30 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €35,69
    Säästät: -€7,69
    0,93 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance Premium , 30 capsules
    -31%

    Ysonut Probiovance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €35,60 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €51,39
    Säästät: -€15,79
    1,19 € / 1ud
  • Ysonut Reduflat , 45 capsules
    -28%

    Ysonut Reduflat, 45 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,22
    Säästät: -€5,62
    0,32 € / 1ud
  • -31%

    Yovis IBS 30 Capsules

    Normaalihinta €24,50 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€11,18
    0,82 € / 1ud
  • Yovis Probiotic , 10 capsules
    -34%

    Yovis-probiootti, 10 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€5,00
    0,99 € / 1ud
  • Yovis , 10 bucodispersible sitkcs
    -25%

    Yovis, 10 suussa hajoavaa annospussia

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€4,11
    12,1 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 3 x 10 capsules
    -36%

    Yovis-probioottipakkaus, 3 x 10 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €44,70
    Säästät: -€15,90
    0,96 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 2 x 10 capsules
    -35%

    Yovis-probioottipakkaus, 2 x 10 kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €29,80
    Säästät: -€10,40
    0,97 € / 1ud
  • Yovis Pack, 3 x 10 bucodispersible sitkcs
    -28%

    Yovis Pack, 3 x 10 suussa liukenevaa annospussia

    Normaalihinta €35,20 11,73 € / 1ud
    Alennushinta €35,20 Normaalihinta €48,63
    Säästät: -€13,43
    11,73 € / 1ud
  • Yovis Pack, 2 x 10 bucodispersible sitkcs
    -27%

    Yovis Pack, 2 x 10 suussa liukenevaa annospussia

    Normaalihinta €23,70 11,85 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €32,42
    Säästät: -€8,72
    11,85 € / 1ud
  • Ynsadiet Onasol Vegetal, 275 kapselia
    -34%

    Ynsadiet Onasol Vegetal, 275 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €26,65
    Säästät: -€9,15
    0,06 € / 1ud
  • Ynsadiet Aloe Vera -mehu 500 ml.
    -5%

    Ynsadiet Aloe Vera -mehu 500 ml.

    Normaalihinta €18,10 3,62 € / 100ml
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€0,95
    3,62 € / 100ml
  • Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome
    -20%

    Vulbiotic 30 kapselia – Tabletit emättimen mikrobiomin tasapainon ylläpitämiseen

    Normaalihinta €13,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,35
    Säästät: -€3,25
    0,44 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii, 10 sticks
    -5%

    Vitaplus Boulardii, 10 annospussia

    Normaalihinta €10,40 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,55
    1,04 € / 1ud