Kokoelma:

Gut flora supplements

  • Inovance Probiovance J Infant Probiotic 30 ml
    -18%

    Inovance Probiovance J -lasten probiootti 30 ml

    Normaalihinta €21,40 71,33 € / 100ml
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€4,59
    71,33 € / 100ml
  • Profaes4 Immune-C, 14 Envelopes
    -5%

    Profaes4 Inmune-C, 14 annospussia

    Normaalihinta €17,70 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€0,93
    1,26 € / 1ud
  • Natysal Lactosul Complex + D3, 20 Capsules
    -24%

    Natysal Lactosul Complex + D3, 20 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€3,15
    0,49 € / 1ud
  • Therascien Teoliance Premium, 30 Capsules
    -32%

    Therascien Teoliance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €30,15
    Säästät: -€9,65
    0,68 € / 1ud
  • Ifigen Floragen , 30 capsules
    -35%

    Ifigen Floragen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€7,13
    0,43 € / 1ud
  • Lactoflora Adults, 10 Bottles
    -40%

    Lactoflora Aikuisille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,80 11,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€7,80
    11,8 € / 1ud
  • Bromatech Ramnoselle , 30 capsules
    -17%

    Bromatech Ramnoselle, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,24
    Säästät: -€3,44
    0,56 € / 1ud
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibra, 50 g

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Egle Immuniflora, 60 Capsules
    -24%

    Egle Inmuniflora, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,25
    Säästät: -€6,95
    0,37 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 5 Infantis , 28 sachets
    -10%

    Bonusan Bacteri 5 Infantis, 28 annospussia

    Normaalihinta €39,50 1,41 € / 1ud
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €43,79
    Säästät: -€4,29
    1,41 € / 1ud
  • NS Florabiotic Pylocontrol 28 Capsules
    -16%

    NS Florabiotic Pylocontrol 28 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€3,75
    0,69 € / 1ud
  • Casenbiotic Strawberry Flavour 10 tablets
    -7%

    Casenbiotic, mansikanmakuinen, 10 tablettia

    Normaalihinta €16,20
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,27
  • 100%Natura Probitec Complet , 30 capsules
    -29%

    100 % Natura Probitec Complet, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,00
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,07
    Säästät: -€8,07
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 14 sachets
    -13%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro, 14 annospussia

    Normaalihinta €25,80 1,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €29,68
    Säästät: -€3,88
    1,84 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 28 sachets
    -20%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro, 28 annospussia

    Normaalihinta €48,00 1,71 € / 1ud
    Alennushinta €48,00 Normaalihinta €59,99
    Säästät: -€11,99
    1,71 € / 1ud
  • Bromatech Bifiselle , 30 capsules
    -12%

    Bromatech Bifiselle, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€2,26
    0,56 € / 1ud
  • Bromatech Bifiselle, 30 Envelopes
    -16%

    Bromatech Bifiselle, 30 pussia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,95
    0,53 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus , 24 capsules
    -18%

    Bromatech Enterelle Plus, 24 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€4,12
    0,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus , 24 sachets
    -23%

    Bromatech Enterelle Plus, 24 annospussia

    Normaalihinta €19,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€5,65
    0,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus 12 Capsules , 12 capsules
    -26%

    Bromatech Enterelle Plus 12 kapselia, 12 kapselia

    Normaalihinta €10,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€3,61
    0,84 € / 1ud
  • Bromatech Serobioma , 24 capsules
    -12%

    Bromatech Serobioma, 24 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€2,91
    0,88 € / 1ud
  • Cfn Sodig, 60 Capsules
    -20%

    Cfn Sodig, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€4,51
    0,3 € / 1ud
  • Cinfa Ns Florabiotic 30 capsules
    -9%

    Cinfa Ns Florabiotic 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €20,25
    Säästät: -€1,75
    0,62 € / 1ud
  • Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets
    -30%

    Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,75
    Säästät: -€6,75
    0,53 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 180 capsules
    -23%

    Equisalud Microbiota Megaflora 9, 180 kapselia

    Normaalihinta €62,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €62,30 Normaalihinta €80,98
    Säästät: -€18,68
    0,35 € / 1ud
  • Integralia Lactobacillus Plus, 60 Capsules
    -13%

    Integralia Lactobacillus Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,71
    Säästät: -€2,21
    0,24 € / 1ud
  • Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes
    -16%

    Lactoflora suun kautta otettava seerumi, 6 annospussia

    Normaalihinta €10,50 1,75 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€2,03
    1,75 € / 1ud
  • Margan Sibosan , 30 capsules
    -11%

    Margan Sibosan, 30 kapselia

    Normaalihinta €35,60 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €39,94
    Säästät: -€4,34
    1,19 € / 1ud
  • Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 Sticks
    -37%

    Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 annospussia

    Normaalihinta €8,80 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €14,04
    Säästät: -€5,24
    0,88 € / 1ud