Kokoelma:

Supplements

  • Intersa Bitransamin , 60 capsules
    -11%

    Intersa Bitransamin, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,01
    Säästät: -€1,61
    0,21 € / 1ud
  • Intersa Ansistres , 60 capsules
    -18%

    Intersa Ansistres, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,61
    Säästät: -€3,81
    0,28 € / 1ud
  • Internatur Lipsan Mannocholine + Policosanol , 30 capsules
    -5%

    Internatur Lipsan Manokolina + Polikosanol, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €23,05
    Säästät: -€1,15
    0,73 € / 1ud
  • Internatur Ansiofin , 60 capsules
    -17%

    Internatur Ansiofin, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,50 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €29,57
    Säästät: -€5,07
    0,41 € / 1ud
  • Arkopharma Intelectum Memory, 30 capsules
    -16%

    Arkopharma Intelectum Memory, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€2,73
    0,46 € / 1ud
  • Integralia Mijovit Plus , 30 capsules
    -9%

    Integralia Mijovit Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,57
    0,53 € / 1ud
  • Integralia Soya Lecithin Ip , 500 g
    -12%

    Integralia Soijaletsitiini IP, 500 g

    Normaalihinta €18,40 3,68 € / 100gr
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €20,81
    Säästät: -€2,41
    3,68 € / 100gr
  • Integralia Collagen Plus , 120 tablets
    -7%

    Integralia Colageno Plus, 120 tablettia

    Normaalihinta €11,00 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,82
    Säästät: -€0,82
    0,09 € / 1ud
  • Inovance Drenovance Food Supplement 300 ml
    -33%

    Inovance Drenovance ravintolisä 300 ml

    Normaalihinta €17,40 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€8,59
    5,8 € / 100ml
  • Infisport Magnesium Citrate Gel Lemon Flavour 1 unit x 40 grams
    -6%

    Infisport Magnesiumcitraattigeeli, sitruunanmakuinen, 1 kpl x 40 g

    Normaalihinta €1,60
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €1,71
    Säästät: -€0,11
  • Ifigen Oligen Dha 80% , 60 capsules
    -27%

    Ifigen Oligen DHA 80 %, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,90 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €39,74
    Säästät: -€10,84
    0,48 € / 1ud
  • Ifigen Manganese Copper Oligopharm , 150 ml
    -15%

    Ifigen Mangaani-Kupari Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,78
    Säästät: -€2,98
    11,2 € / 100ml
  • Herdibel Herdimin Supra , 30 ampoules
    -5%

    Herdibel Herdimin Supra, 30 ampullia

    Normaalihinta €36,00 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €37,89
    Säästät: -€1,89
    1,2 € / 1ud
  • Herbovita Oregano , 60 capsules
    -8%

    Herbovita Oregano, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€1,45
    0,29 € / 1ud
  • Herbora Aloe Vera Juice Bio, 100 Ml
    -17%

    Herbora Luomu-aloe vera -mehu, 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €25,39
    Säästät: -€4,29
    21,1 € / 100ml
  • Herbora Fortederma Phase 3 822,5 Mg , 30 pearls
    -12%

    Herbora Fortederma Phase 3 822,5 mg , 30 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€2,07
    0,51 € / 1ud
  • Herbora Colestabil Lra Advanced Formula , 30 v capsules
    -5%

    Herbora Colestabil Lra Advanced Formula, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,50 17,5 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€1,00
    17,5 € / 1ud
  • Herbora Artioptim Organic Silicon , 1 l
    -8%

    Herbora Artioptim orgaaninen pii, 1 l

    Normaalihinta €25,60 2,56 € / 100ml
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €27,68
    Säästät: -€2,08
    2,56 € / 100ml
  • Herbodiet Inf. Liver Purification 20 Filters
    -23%

    Herbodiet Inf. Maksan puhdistus 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€0,88
    0,15 € / 1ud
  • Herbes del Moli Hibiscus flowers (Hibiscus) Eco, 30 g
    -18%

    Herbes del Moli Jamaikan kukat (hibiskus) Eco, 30 g

    Normaalihinta €1,90 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,31
    Säästät: -€0,41
    6,33 € / 100gr
  • Herbes Del Calendula Flower/Petals Eco , 15 gr
    -14%

    Herbes Del Calendula -kukka/terälehdet (luonnonmukaiset), 15 g

    Normaalihinta €1,90 12,67 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,30
    12,67 € / 100gr
  • Herbensurin Renal 30 tablets
    -8%

    Herbensurina Renal 30 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€1,40
    0,57 € / 1ud
  • Herbensurin Prostata 60 capsules
    -19%

    Herbensurina Prostata 60 kapselia

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €27,27
    Säästät: -€5,07
    0,37 € / 1ud
  • Herbensurin 250 ml
    -7%

    Herbensurina 250 ml

    Normaalihinta €18,40 7,36 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€1,39
    7,36 € / 100ml
  • Health Aid Vitamin B12 1,000 Mg, 50 Tablets
    -24%

    Health Aid B12-vitamiini 1 000 mg, 50 tablettia

    Normaalihinta €14,30 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,81
    Säästät: -€4,51
    0,29 € / 1ud
  • Health Aid Uriprinol, 60 Tablets
    -31%

    Health Aid Uriprinol, 60 tablettia

    Normaalihinta €29,20 29,2 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €42,02
    Säästät: -€12,82
    29,2 € / 1ud
  • Health Aid Prostavital, 30 Capsules
    -14%

    Health Aid Prostavital, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€3,39
    0,69 € / 1ud
  • Health Aid MagCitra Magnesium Citrate 1900 mg 60 tablets
    -8%

    Health Aid MagCitra Magnesiumcitraatti 1900 mg 60 tablettia

    Normaalihinta €17,60
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€1,45
  • Health Aid Diaglucoforte , 60 tablets
    -30%

    Health Aid Diaglucoforte, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €30,16
    Säästät: -€9,06
    0,35 € / 1ud
  • Health Aid Atrotone 60 tablets
    -8%

    Health Aid Atrotone 60 tablettia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €29,65
    Säästät: -€2,45
    0,45 € / 1ud