Kokoelma:

Supplements

  • Lcn Omega Base , 120 capsules
    -13%

    Lcn Omega Base, 120 kapselia

    Normaalihinta €58,60 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €58,60 Normaalihinta €67,45
    Säästät: -€8,85
    0,49 € / 1ud
  • Lavigor Laviomega 3 1G , 120 pearls
    -16%

    Lavigor Laviomega 3 1G, 120 kapselia

    Normaalihinta €41,10 4110,0 € / 100gr
    Alennushinta €41,10 Normaalihinta €48,80
    Säästät: -€7,70
    4110,0 € / 100gr
  • Lavigor Cannabisan Cream , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan -voide, 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • Lavigor Cannabisan Cold Gel , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan Cold Gel, 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • Lanier Pharma Artrinox Food Supplement , 30 vegetable capsules
    -20%

    Lanier Pharma Artrinox -ravintolisä, 30 kasvikapselia

    Normaalihinta €34,90 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €43,50
    Säästät: -€8,60
    1,16 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin D 2000 IU (50 ?G) , 120 capsules
    -16%

    Lamberts D-vitamiini 2000 IU (50 µg), 120 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €28,45
    Säästät: -€4,45
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin B12 , 100 tablets
    -11%

    Lamberts B12-vitamiini, 100 tablettia

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€1,90
    14,9 € / 1ud
  • Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets
    -23%

    Lamberts Glukosamiinisulfaatti 2Kci, 120 tablettia

    Normaalihinta €26,70 26,7 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€8,05
    26,7 € / 1ud
  • Lamberts Silica Complete (Hair, Skin & Nails) , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Silica Complete (hiukset, iho ja kynnet), 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,15
    Säästät: -€4,35
    0,46 € / 1ud
  • Lamberts Salvia 2500 Mg , 90 tablets
    -14%

    Lamberts Salvia 2500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €31,80 31,8 € / 1ud
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€5,00
    31,8 € / 1ud
  • Lamberts Quercetin , 60 tablets
    -26%

    Lamberts Quercitina, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,70 31,7 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €42,80
    Säästät: -€11,10
    31,7 € / 1ud
  • Lamberts Prostex , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Prostex, 90 kapselia

    Normaalihinta €39,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€6,20
    0,44 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® Advance , 90 tablets
    -15%

    Lamberts Osteoguard® Advance, 90 tablettia

    Normaalihinta €33,00 33,0 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,65
    Säästät: -€5,65
    33,0 € / 1ud
  • Lamberts Msm , 120 tablets
    -26%

    Lamberts MSM, 120 tablettia

    Normaalihinta €23,50 23,5 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €31,75
    Säästät: -€8,25
    23,5 € / 1ud
  • Lamberts Soy Isoflavones, 60 tablets
    -25%

    Lambertsin soija-isoflavonit, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,60 27,6 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€9,20
    27,6 € / 1ud
  • Lamberts Hawthorn 2500 Mg , 60 tablets
    -17%

    Lamberts Espino Blanco 2500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,70 21,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€4,41
    21,7 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin B-100 Complex, 60 capsules
    -15%

    Lamberts B-100-vitamiinivalmiste, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,00 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€5,30
    0,52 € / 1ud
  • Lamberts Cranberry Complex , 100 g
    -23%

    Lambertsin punamustikkakompleksi, 100 g

    Normaalihinta €28,30 28,3 € / 100gr
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€8,50
    28,3 € / 100gr
  • Lamberts Co-Enzyme Q10 30Mg , 60 tablets
    -11%

    Lamberts Koentsyymi Q10 30 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €34,70 34,7 € / 1ud
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €39,05
    Säästät: -€4,35
    34,7 € / 1ud
  • Lamberts Biotin , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Biotiini, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€2,90
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Primula Oil Pure 1000Mg , 90 capsules
    -25%

    Lamberts Puhdas primulaöljy 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €32,60
    Säästät: -€8,20
    0,27 € / 1ud
  • Lactoflora Immune Protector 30 capsules
    -17%

    Lactoflora Immune Protector 30 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,43
    Säästät: -€3,03
    0,48 € / 1ud
  • Lacsure Milk Powder 800 Mg
    -11%

    Lacsure-maitojauhe 800 mg

    Normaalihinta €23,70 23,7 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €26,56
    Säästät: -€2,86
    23,7 € / 1ud
  • Khadi Indigo 100% Pure & Natural , 100 gr
    -16%

    100 % puhdas ja luonnollinen Khadi-indigo, 100 g

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,67
    Säästät: -€2,47
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Herbal Colour Black , 100 gr
    -17%

    Khadi Herbal Color Musta, 100 g

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,87
    Säästät: -€2,67
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Henna Cassia-Neutra 100% Pure , 100 gr
    -19%

    Khadi Henna Cassia-Neutra 100 % puhdas, 100 g

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,33
    Säästät: -€3,13
    13,2 € / 100gr
  • Khadi Pink Lotus Ayurveda Elixir Oil , 10 ml
    -5%

    Khadi Ayurveda-eliiksiiriöljy, vaaleanpunainen lootus, 10 ml

    Normaalihinta €6,40 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€0,34
    64,0 € / 100ml
  • Jellybell Artrion Silicon Complex , 1 litre
    -7%

    Jellybell Artrion Silicio Complex, 1 litra

    Normaalihinta €43,60 4,36 € / 100ml
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €47,05
    Säästät: -€3,45
    4,36 € / 100ml
  • Intersa Phytonorm, 80 Capsules
    -13%

    Intersa Phytonorm, 80 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,34
    Säästät: -€1,34
    0,11 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 Ml
    -16%

    Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,39
    Säästät: -€2,69
    27,4 € / 100ml