Kokoelma:

Supplements for diabetes

  • Gluc Up 15 Faes Farma Lemon Flavour 3 Sticks
    -11%

    Gluc Up 15 Faes Farma, sitruunanmakuinen, 3 annospussia

    Normaalihinta €4,30 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,83
    Säästät: -€0,53
    1,43 € / 1ud
  • Gluc Up Lemon Flavour 10 Sticks
    -14%

    Gluc Up, sitruunanmakuinen, 10 annospussia

    Normaalihinta €9,70 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,25
    Säästät: -€1,55
    0,97 € / 1ud
  • Gluc Up Strawberry 15 gr 5 Sticks
    -5%

    Gluc Up Mansikka 15 g 5 pussia

    Normaalihinta €6,70 44,67 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,35
    44,67 € / 100gr
  • Gluc Up Strawberry Flavour 10 Sticks 15 g
    -5%

    Gluc Up, mansikanmakuinen, 10 pussia, 15 g

    Normaalihinta €10,10 67,33 € / 100gr
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€0,53
    67,33 € / 100gr
  • Neo sinkki-nikkeli-koboltti, 50 kapselia
    -26%

    Neo sinkki-nikkeli-koboltti, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,55
    0,26 € / 1ud
  • Neo Reducarb Neo, 15 capsules
    -41%

    Neo Reducarb Neo, 15 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€6,46
    0,63 € / 1ud
  • Zeus Preventi-Ox 880 Mg, 60 Capsules
    -25%

    Zeus Preventi-Ox 880 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €71,40 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €71,40 Normaalihinta €94,96
    Säästät: -€23,56
    1,19 € / 1ud
  • Trepatdiet Noglic, 30 Tabs
    -5%

    Trepatdiet Noglic, 30 tablettia

    Normaalihinta €21,60 21,6 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€1,14
    21,6 € / 1ud
  • Soria Natural Natusor 15 Diabesil, 20 Filters
    -10%

    Soria Natural Natusor 15 Diabesil, 20 suodatinta

    Normaalihinta €4,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,45
    Säästät: -€0,45
    0,2 € / 1ud
  • Soria Natural 33-S Travalera 200 Mg, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural 33-S Travalera 200 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,35
    0,4 € / 1ud
  • Nutergia Oligoviol H , 150 ml
    -17%

    Nutergia Oligoviol H, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,26
    Säästät: -€3,46
    11,2 € / 100ml
  • Mundo Natu Dibecol Gluco , 90 capsules of 120 mg
    -24%

    Mundo Natu Dibecol Gluco, 90 kapselia à 120 mg

    Normaalihinta €34,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €44,79
    Säästät: -€10,59
    0,38 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 Ml
    -16%

    Intersa Phytobiopole Mix Gluc 12, 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,39
    Säästät: -€2,69
    27,4 € / 100ml
  • Health Aid Uriprinol, 60 Tablets
    -31%

    Health Aid Uriprinol, 60 tablettia

    Normaalihinta €29,20 29,2 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €42,02
    Säästät: -€12,82
    29,2 € / 1ud
  • Health Aid Diaglucoforte , 60 tablets
    -30%

    Health Aid Diaglucoforte, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €30,16
    Säästät: -€9,06
    0,35 € / 1ud
  • Glauber Melito, 30 Tablets
    -17%

    Glauber Melito, 30 syytettyä

    Normaalihinta €37,80 37,8 € / 1ud
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €45,47
    Säästät: -€7,67
    37,8 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 14 , 31 ml
    -21%

    Equisalud Holopai 14, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€3,68
    44,19 € / 100ml
  • Drasanvi Phytouric , 60 capsules
    -39%

    Drasanvi Phytouric, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€10,19
    0,26 € / 1ud
  • Dietisa Edensan 06 Glucose Levels , 20 filters
    -19%

    Dietisa Edensan 06 glukoositasoa, 20 suodatinta

    Normaalihinta €4,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€1,14
    0,24 € / 1ud
  • Cfn Sogluc Plus, 60 Capsules
    -22%

    Cfn Sogluc Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,48 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,48 Normaalihinta €31,44
    Säästät: -€6,96
    0,41 € / 1ud
  • Zeus Cardy+Bac , 30 capsules
    -11%

    Zeus Cardy+Bac, 30 kapselia

    Normaalihinta €53,40 1,78 € / 1ud
    Alennushinta €53,40 Normaalihinta €59,97
    Säästät: -€6,57
    1,78 € / 1ud
  • Natural Health Metforgluco, 90 capsules
    -39%

    Natural Health Metforgluco, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€10,90
    0,19 € / 1ud
  • Zenement Berbeglucid, 90 vegaanista kapselia
    -15%

    Zenement Berbeglucid, 90 vegaanista kapselia

    Normaalihinta €23,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €27,97
    Säästät: -€4,17
    0,26 € / 1ud
  • Taxon Rexins, 60 Capsules
    -19%

    Taxon Rexins, 60 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Cfn Gymnema Silvestre St , 60 capsules
    -10%

    Cfn Gymnema Silvestre St, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €23,56
    Säästät: -€2,36
    0,35 € / 1ud
  • Natural Health Chromium Picolinate Mineral 60 capsules
    -37%

    Natural Health -kromipikolinaattimineraali, 60 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Zenement Berberiini, mustapippuri ja kromi, 120 vegaanista kapselia
    -12%

    Zenement Berberiini, mustapippuri ja kromi, 120 vegaanista kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,97
    Säästät: -€2,57
    0,16 € / 1ud
  • Epaplus Diet Glupi Control ,14 Sachets
    -16%

    Epaplus Diet Glupi Control, 14 pussia

    Normaalihinta €24,20 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€4,75
    1,73 € / 1ud
  • Viridian kromi- ja kanelikompleksi, 14 kapselia
    -22%

    Viridian kromi- ja kanelikompleksi, 14 kapselia

    Normaalihinta €8,50 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,45
    0,61 € / 1ud
  • Viridian Chromium & Cinnamon Complex - 60 Veg Caps, 60 capsules
    -26%

    Viridian kromi- ja kanelikompleksi, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €36,95
    Säästät: -€9,45
    0,46 € / 1ud

If you're looking for reliable and effective options for your everyday life, this collection of diabetes supplements brings together the best in pharmaceutical and natural innovation to take care of you and yours.

What are diabetes supplement products for?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support daily wellness with trusted, specialised options.

Key benefits for your wellbeing

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy diabetes supplements with the peace of mind of an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal diabetic supplements

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.