Kokoelma:

Promotions

  • Speed X Cell 10L.
    -5%

    Speed X Cell 10 l.

    Normaalihinta €197,99 19,8 € / 1kg
    Alennushinta €197,99 Normaalihinta €208,41
    Säästät: -€10,42
    19,8 € / 1kg
  • Bioactive 3X60Gr.
    -23%

    Bioactive 3 x 60 g.

    Normaalihinta €48,20 267,78 € / 1kg
    Alennushinta €48,20 Normaalihinta €62,60
    Säästät: -€14,40
    267,78 € / 1kg
  • Msm Pure 99% 1Kg
    -5%

    Msm Pure 99 % 1 kg

    Normaalihinta €40,00 40,0 € / 1kg
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €42,11
    Säästät: -€2,11
    40,0 € / 1kg
  • Superlyte Syrup 3.75 Litres
    -5%

    Superlyte-siirappi 3,75 litraa

    Normaalihinta €82,95 2,21 € / 100ml
    Alennushinta €82,95 Normaalihinta €87,32
    Säästät: -€4,37
    2,21 € / 100ml
  • Dcp + D3, 4Kg
    -5%

    Dcp + D3, 4 kg

    Normaalihinta €69,45 17,36 € / 1kg
    Alennushinta €69,45 Normaalihinta €73,11
    Säästät: -€3,66
    17,36 € / 1kg
  • Staysound 11.350Kg Greda
    -5%

    Staysound 11 350 kg Greda

    Normaalihinta €70,95 6,25 € / 1kg
    Alennushinta €70,95 Normaalihinta €74,68
    Säästät: -€3,73
    6,25 € / 1kg
  • Vitamin E 2000 1,5Kg
    -5%

    E-vitamiini 2000 1,5 kg

    Normaalihinta €43,90 29,27 € / 1kg
    Alennushinta €43,90 Normaalihinta €46,21
    Säästät: -€2,31
    29,27 € / 1kg
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 2.5L
    -5%

    Grasa Cascos -kaviohoitoaine 2,5 l

    Normaalihinta €42,25 1,69 € / 100ml
    Alennushinta €42,25 Normaalihinta €44,47
    Säästät: -€2,22
    1,69 € / 100ml
  • Myozol 200Ml
    -5%

    Myozol 200 ml

    Normaalihinta €43,95 219,75 € / 1kg
    Alennushinta €43,95 Normaalihinta €46,26
    Säästät: -€2,31
    219,75 € / 1kg
  • Electrolyte Gold 30X50Gr
    -5%

    Electrolyte Gold 30 x 50 g

    Normaalihinta €76,50 51,0 € / 1kg
    Alennushinta €76,50 Normaalihinta €80,53
    Säästät: -€4,03
    51,0 € / 1kg
  • Kurasyn Dogs 540Ml
    -5%

    Kurasyn Koirat 540 ml

    Normaalihinta €47,50 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €50,00
    Säästät: -€2,50
    8,8 € / 100ml
  • Isopro 2000 Electrolytes 10Kg.
    -5%

    Isopro 2000 Elektrolyytit 10 kg.

    Normaalihinta €112,00 11,2 € / 1kg
    Alennushinta €112,00 Normaalihinta €117,89
    Säästät: -€5,89
    11,2 € / 1kg
  • Muscle Up 960 Ml
    -5%

    Muscle Up 960 ml

    Normaalihinta €181,99 18,96 € / 100ml
    Alennushinta €181,99 Normaalihinta €191,57
    Säästät: -€9,58
    18,96 € / 100ml
  • Gnf 3Kg Ulcer+Probiotic
    -5%

    Gnf 3 kg Haavauma + probiootti

    Normaalihinta €133,99 44,66 € / 1kg
    Alennushinta €133,99 Normaalihinta €141,04
    Säästät: -€7,05
    44,66 € / 1kg
  • Stride Plus Ha Dogs 200Ml
    -11%

    Stride Plus Ha Dogs 200 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Good As Gold 1.5Kg.
    -5%

    Good As Gold 1,5 kg.

    Normaalihinta €122,99 81,99 € / 1kg
    Alennushinta €122,99 Normaalihinta €129,46
    Säästät: -€6,47
    81,99 € / 1kg
  • Kurasyn 360, 1L.
    -5%

    Kurasyn 360, 1 l.

    Normaalihinta €90,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €90,00 Normaalihinta €94,74
    Säästät: -€4,74
    9,0 € / 100ml
  • Vitamin C, 1 Kg
    -5%

    C-vitamiini, 1 kg

    Normaalihinta €51,29 51,29 € / 1kg
    Alennushinta €51,29 Normaalihinta €53,99
    Säästät: -€2,70
    51,29 € / 1kg
  • Hoofmaker Biotin S 60X20Gr
    -5%

    Hoofmaker Biotin S 60 x 20 g

    Normaalihinta €131,99 109,99 € / 1kg
    Alennushinta €131,99 Normaalihinta €138,94
    Säästät: -€6,95
    109,99 € / 1kg
  • Stride Maintenance 60X20 Gr.
    -5%

    Stride -huoltotuote 60 x 20 g

    Normaalihinta €149,99 124,99 € / 1kg
    Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
    Säästät: -€7,89
    124,99 € / 1kg
  • Tuffoal 1L.
    -5%

    Tuffoal 1 l.

    Normaalihinta €28,60 2,86 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€1,51
    2,86 € / 100ml
  • Beta Carotene 3Kg.
    -5%

    Beetakaroteeni 3 kg.

    Normaalihinta €142,00 47,33 € / 1kg
    Alennushinta €142,00 Normaalihinta €149,47
    Säästät: -€7,47
    47,33 € / 1kg
  • Stride Ha Solution 1.183L
    -5%

    Stride Ha Solucion 1 183 L

    Normaalihinta €149,99 12,68 € / 100ml
    Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
    Säästät: -€7,89
    12,68 € / 100ml
  • Neutracid 3.75 Litres
    -5%

    Neutracid 3,75 litraa

    Normaalihinta €102,00 2,72 € / 100ml
    Alennushinta €102,00 Normaalihinta €107,37
    Säästät: -€5,37
    2,72 € / 100ml
  • Synbiovit 900Gr
    -5%

    Synbiovit 900 g

    Normaalihinta €52,29 58,1 € / 1kg
    Alennushinta €52,29 Normaalihinta €55,04
    Säästät: -€2,75
    58,1 € / 1kg
  • Superlyte Syringe 3 X 70Gr
    -33%

    Superlyte-ruisku 3 x 70 g

    Normaalihinta €24,79 17,71 € / 1kg
    Alennushinta €24,79 Normaalihinta €36,74
    Säästät: -€11,95
    17,71 € / 1kg
  • Hoof Oil C/Brush 800 Ml Hoof Oil
    -5%

    Hoof Oil, sivellin mukana, 800 ml, kavioöljy

    Normaalihinta €22,20 2,78 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€1,17
    2,78 € / 100ml
  • Staysound 5Kg Greda
    -5%

    Staysound 5 kg savi

    Normaalihinta €39,15 7,83 € / 1kg
    Alennushinta €39,15 Normaalihinta €41,21
    Säästät: -€2,06
    7,83 € / 1kg
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 500Ml
    -5%

    Grasa Cascos -kavihoitoaine 500 ml

    Normaalihinta €9,65 1,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,65 Normaalihinta €10,16
    Säästät: -€0,51
    1,93 € / 100ml
  • Hemorex 500 Gr. Oral
    -5%

    Hemorex 500 g, suun kautta otettava

    Normaalihinta €59,89 119,78 € / 1kg
    Alennushinta €59,89 Normaalihinta €63,04
    Säästät: -€3,15
    119,78 € / 1kg