Kokoelma:

Dogs

  • Royal Canin Veterinary Renal In Sauce Box 12X100Gr, wet food for dogs
    -19%

    Royal Canin Veterinary Renal kastikkeessa, 12 x 100 g:n pakkaus, koirien märkäruoka

    Normaalihinta €14,90 12,42 € / 1kg
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,31
    Säästät: -€3,41
    12,42 € / 1kg
  • Advance Canine Adult Snack Hypoallergenic, 7 x 150 g, snack for dogs
    -10%

    Advance Canine Adult Snack Hypoallergenic, 7 x 150 g, koirien välipala

    Normaalihinta €21,20 20,19 € / 1kg
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €23,56
    Säästät: -€2,36
    20,19 € / 1kg
  • Pharmadiet Hepatosil Plus Small Breed, 30 Tablets
    -5%

    Pharmadiet Hepatosil Plus pienille koiraroduille, 30 tablettia

    Normaalihinta €27,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€1,43
    0,91 € / 1ud
  • Imagine Dermo 40 capsules
    -15%

    Imagine Dermo 40 kapselia

    Normaalihinta €21,70 367,8 € / 1kg
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €25,54
    Säästät: -€3,84
    367,8 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 60 ml
    -11%

    Konig Gastrovet, 60 ml

    Normaalihinta €24,40 40,67 € / 100ml
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€3,05
    40,67 € / 100ml
  • Konig Renum Drops, 15 ml
    -7%

    Konig Renum -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €26,00 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €27,93
    Säästät: -€1,93
    1,73 € / 1ud
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 270 tablets
    -15%

    Pharmadiet Hyaloral pienille ja keskikokoisille koirille, 270 tablettia

    Normaalihinta €89,99
    Alennushinta €89,99 Normaalihinta €106,31
    Säästät: -€16,32
  • Xmile Plus Toothpaste Gel 50 g
    -17%

    Xmile Plus -hammastahna 50 g

    Normaalihinta €16,50 330,0 € / 1kg
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€3,29
    330,0 € / 1kg
  • Redonyl Ultra 150 mg, 60 Capsules
    -10%

    Redonyl Ultra 150 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €53,80 3586,67 € / 1kg
    Alennushinta €53,80 Normaalihinta €59,58
    Säästät: -€5,78
    3586,67 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Vita 60 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Vita 60 tablettia

    Normaalihinta €22,60 376,67 € / 1kg
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    376,67 € / 1kg
  • Zylkene 450 mg, 100 kapselia
    -6%

    Zylkene 450 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €134,10 793,49 € / 1kg
    Alennushinta €134,10 Normaalihinta €142,21
    Säästät: -€8,11
    793,49 € / 1kg
  • Calmex Dog 60 tablets
    -16%

    Calmex Koiralle 60 tablettia

    Normaalihinta €58,60 461,42 € / 1kg
    Alennushinta €58,60 Normaalihinta €70,11
    Säästät: -€11,51
    461,42 € / 1kg
  • Kimimove Support, 600 tablets
    -8%

    Kimimove Support, 600 tablettia

    Normaalihinta €282,60 471,0 € / 1kg
    Alennushinta €282,60 Normaalihinta €307,01
    Säästät: -€24,41
    471,0 € / 1kg
  • JTPharma Complex B, 60 tablets
    -20%

    JTPharma Complex B, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,70 302,67 € / 1kg
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€5,51
    302,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Lagrinet Neo, 10 ml
    -5%

    Pharmadiet Lagrinet Neo, 10 ml

    Normaalihinta €12,50 125,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€0,66
    125,0 € / 100ml
  • Pharmadiet Oleoderm 360 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 360 kapselia

    Normaalihinta €119,40
    Alennushinta €119,40 Normaalihinta €128,21
    Säästät: -€8,81
  • Advantix-loislääkepipetit koirille, joiden paino on 10–25 kg, 4 kpl × 2,5 ml
    -10%

    Advantix-loislääkepipetit koirille, joiden paino on 10–25 kg, 4 kpl × 2,5 ml

    Normaalihinta €34,90 1396,0 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €38,95
    Säästät: -€4,05
    1396,0 € / 100ml
  • Synoquin Medium Breeds 120Cpd
    -20%

    Synoquin keskikokoisille roduille 120 tablettia

    Normaalihinta €64,90 210,03 € / 1kg
    Alennushinta €64,90 Normaalihinta €81,03
    Säästät: -€16,13
    210,03 € / 1kg
  • Pharmadiet Profilaxcel, 30 kapselia
    -5%

    Pharmadiet Profilaxcel, 30 kapselia

    Normaalihinta €33,30 756,82 € / 1kg
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €35,05
    Säästät: -€1,75
    756,82 € / 1kg
  • Plaqueoff Powder For Dogs & Cats, 420 g
    -14%

    Plaqueoff -jauhe koirille ja kissoille, 420 g

    Normaalihinta €64,60 153,81 € / 1kg
    Alennushinta €64,60 Normaalihinta €74,84
    Säästät: -€10,24
    153,81 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental S Sticks S 260 gr 15 units
    -5%

    Xmile Plus -hammashoitopalat S, 260 g, 15 kpl

    Normaalihinta €15,50 64,32 € / 1kg
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€0,82
    64,32 € / 1kg
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 90 tablets
    -19%

    Pharmadiet Hyaloral pienille ja keskikokoisille koirille, 90 tablettia

    Normaalihinta €32,99 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €32,99 Normaalihinta €40,84
    Säästät: -€7,85
    0,37 € / 1ud
  • Redartik, 30 capsules
    -5%

    Redartik, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,30 910,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,74
    Säästät: -€1,44
    910,0 € / 1kg
  • Complivit 150 g
    -21%

    Complivit 150 g

    Normaalihinta €19,70 131,33 € / 1kg
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,86
    Säästät: -€5,16
    131,33 € / 1kg
  • Plaqueoff Powder, 180 g
    -5%

    Plaqueoff-jauhe, 180 g

    Normaalihinta €37,50 208,33 € / 1kg
    Alennushinta €37,50 Normaalihinta €39,47
    Säästät: -€1,97
    208,33 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 4-10 kg 3 Pipettes
    -15%

    Vectra 3D Koira 4–10 kg 3 pipettia

    Normaalihinta €24,30 467,31 € / 1kg
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,74
    Säästät: -€4,44
    467,31 € / 1kg
  • Sustain Large Breed Dog 30Sobres
    -16%

    Sustain - Suurikokoisille koirille 30 pussia

    Normaalihinta €37,70 162,5 € / 1kg
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €44,95
    Säästät: -€7,25
    162,5 € / 1kg
  • Advance Vet Canine Adult Gastroenteric 12 kg, koiranruoka
    -19%

    Advance Vet Canine Adult Gastroenteric 12 kg, koiranruoka

    Normaalihinta €65,19 5,43 € / 1kg
    Alennushinta €65,19 Normaalihinta €79,99
    Säästät: -€14,80
    5,43 € / 1kg
  • Entero-Chronic 30Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 30 pussia

    Normaalihinta €23,50 602,56 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€5,76
    602,56 € / 1kg
  • Xmile Forte 30Gr + Dedil
    -8%

    Xmile Forte 30 g + sormisuoja

    Normaalihinta €26,70 890,0 € / 1kg
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€2,38
    890,0 € / 1kg