Kokoelma:

Dogs

  • Impromune 40Cpd
    -5%

    Impromune 40 kpl

    Normaalihinta €41,60 1223,53 € / 1kg
    Alennushinta €41,60 Normaalihinta €43,79
    Säästät: -€2,19
    1223,53 € / 1kg
  • Aktivait Small Breed Dog Blister, 60 Tablets
    -8%

    Aktivait pienille koiraroduille, läpipainopakkaus, 60 tablettia

    Normaalihinta €37,30 621,67 € / 1kg
    Alennushinta €37,30 Normaalihinta €40,53
    Säästät: -€3,23
    621,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Vet-Regul Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Vet-Regul -geeli 50 ml

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€0,75
    28,4 € / 100ml
  • Synoquin Small Breed 90Cpd
    -5%

    Synoquin pienille roduille 90 kpl

    Normaalihinta €47,40 338,57 € / 1kg
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €49,89
    Säästät: -€2,49
    338,57 € / 1kg
  • Prolivet Cats and Small Dogs, 30 Tablets
    -5%

    Prolivet kissoille ja pienille koirille, 30 tablettia

    Normaalihinta €26,50 602,27 € / 1kg
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €27,98
    Säästät: -€1,48
    602,27 € / 1kg
  • Prolivet Large Dogs 30 Tablets
    -13%

    Prolivet suuret koirat, 30 tablettia

    Normaalihinta €47,60 187,4 € / 1kg
    Alennushinta €47,60 Normaalihinta €54,95
    Säästät: -€7,35
    187,4 € / 1kg
  • Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Dogs 30x1g
    -33%

    Purina Pro Plan Fortiflora -probiootti koirille, 30 x 1 g

    Normaalihinta €27,00 900,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€13,40
    900,0 € / 1kg
  • Scalibor Anti-Parasite Dog Collar 48 cm
    -21%

    Scalibor-loislääkepanta koirille, 48 cm

    Normaalihinta €23,70 504,26 € / 1kg
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€6,41
    504,26 € / 1kg
  • Scalibor Dog Anti-Parasite Collar 65 cm
    -22%

    Scalibor-loislääkepanta koirille, 65 cm

    Normaalihinta €25,80 25,8 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€7,15
    25,8 € / 1ud
  • Advance Canine Adult Mini Kana ja riisi 1,5 kg, koiranruoka
    -10%

    Advance Canine Adult Mini Kana ja riisi 1,5 kg, koiranruoka

    Normaalihinta €11,60 7,73 € / 1kg
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,89
    Säästät: -€1,29
    7,73 € / 1kg
  • Seresto Dog Collar +8Kg Large
    -12%

    Seresto-kaulapanta koirille, yli 8 kg, suuri

    Normaalihinta €35,90 35,9 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €40,70
    Säästät: -€4,80
    35,9 € / 1ud
  • Libra Canine Senior 12 kg, koiranruoka
    -11%

    Libra Canine Senior 12 kg, koiranruoka

    Normaalihinta €33,15 2,76 € / 1kg
    Alennushinta €33,15 Normaalihinta €37,20
    Säästät: -€4,05
    2,76 € / 1kg
  • Advance Vet Canine Adult Hypoallergenic 10 kg, koiranruoka
    -17%

    Advance Vet Canine Adult Hypoallergenic 10 kg, koiranruoka

    Normaalihinta €74,49 7,45 € / 1kg
    Alennushinta €74,49 Normaalihinta €90,17
    Säästät: -€15,68
    7,45 € / 1kg
  • Pharmadiet Oxispeed 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Oxispeed 60 tablettia

    Normaalihinta €20,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €21,89
    Säästät: -€1,09
    0,35 € / 1ud
  • Frontpro Dewormer For Dogs 4-10 Kg (M), 3 Chewable Tablets
    -19%

    Frontpro-loislääke koirille 4–10 kg (M), 3 purutablettia

    Normaalihinta €33,10 429,87 € / 1kg
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €40,95
    Säästät: -€7,85
    429,87 € / 1kg
  • Sano & Bello Dental Cleaner 140 gr, dog snack
    -20%

    Sano & Bello hammaspuhdistusaine 140 g, koirien välipala

    Normaalihinta €8,40 56,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€2,13
    56,0 € / 1kg
  • Chondrovet Force Ha 500Cpd
    -10%

    Condrovet Force HA 500 kpl

    Normaalihinta €200,15 107,15 € / 1kg
    Alennushinta €200,15 Normaalihinta €222,41
    Säästät: -€22,26
    107,15 € / 1kg
  • Cystaid Canine 120 capsules
    -21%

    Cystaid koirille 120 kapselia

    Normaalihinta €75,50 838,89 € / 1kg
    Alennushinta €75,50 Normaalihinta €96,01
    Säästät: -€20,51
    838,89 € / 1kg
  • Farmina Vet Life Dog Renal 6X300Gr Box, wet dog food
    -10%

    Farmina Vet Life Dog Renal, 6 x 300 g:n pakkaus, koirien kostearuoka

    Normaalihinta €21,06 11,7 € / 1kg
    Alennushinta €21,06 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€2,34
    11,7 € / 1kg
  • Atopivet 180 capsules
    -10%

    Atopivet 180 kapselia

    Normaalihinta €58,00 155,5 € / 1kg
    Alennushinta €58,00 Normaalihinta €64,21
    Säästät: -€6,21
    155,5 € / 1kg
  • Plaqueoff Dental Care Bones Veggie Dog 485 g, dog snack
    -14%

    Plaqueoff Hammashoito Bones Veggie Koira 485 g, koirien herkkupala

    Normaalihinta €14,60 30,1 € / 1kg
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,35
    30,1 € / 1kg
  • Seresto Dog Collar -8Kg Small
    -10%

    Seresto-kaulapanta koirille – alle 8 kg, pieni

    Normaalihinta €33,80 348,45 € / 1kg
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,74
    Säästät: -€3,94
    348,45 € / 1kg
  • Petbióticos Condrobióticos, 30 ml

    Normaalihinta €34,90 116,33 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€0,00
    116,33 € / 100ml
  • Frontline Tri-Act 20-40Kg, 6 Pipettes
    -23%

    Frontline Tri-Act 20–40 kg, 6 pipettia

    Normaalihinta €49,50 49,5 € / 1ud
    Alennushinta €49,50 Normaalihinta €64,21
    Säästät: -€14,71
    49,5 € / 1ud
  • Stangest Hepa T Detox 300 tablettia
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 tablettia

    Normaalihinta €50,50 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €50,50 Normaalihinta €63,27
    Säästät: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Synoquin Medium Breed 120 capsules
    -21%

    Synoquin keskikokoisille roduille 120 kapselia

    Normaalihinta €65,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €82,94
    Säästät: -€17,34
    0,55 € / 1ud
  • Pharmadiet Lacristal Neo 10 ml Solution
    -7%

    Pharmadiet Lacristal Neo 10 ml liuos

    Normaalihinta €11,30 113,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,13
    Säästät: -€0,83
    113,0 € / 100ml
  • Kimiderm Reforce 120 capsules
    -12%

    Kimiderm Reforce, 120 kapselia

    Normaalihinta €43,60 363,33 € / 1kg
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €49,70
    Säästät: -€6,10
    363,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,00 336,96 € / 1kg
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €32,63
    Säästät: -€1,63
    336,96 € / 1kg
  • Sustain Small and Medium Breed 30 sachets
    -20%

    Sustain pienille ja keskikokoisille roduille, 30 pussia

    Normaalihinta €29,60 36,54 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €36,95
    Säästät: -€7,35
    36,54 € / 100gr