Kokoelma:

Dogs

  • Petuxe Special Water Dog Texturising Shampoo 500 Ml
    -17%

    Petuxe - teksturoiva shampoo, erityisesti vesikoirille, 500 ml

    Normaalihinta €14,60 2,92 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,67
    Säästät: -€3,07
    2,92 € / 100ml
  • Petuxe Eco Flash Conditioner Shine Lady 100 Ml
    -31%

    Petuxe Eco Flash -hoitoaine, kiiltoa antava, naisille, 100 ml

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €13,73
    Säästät: -€4,23
    9,5 € / 100ml
  • Petuxe Eco Flash Shine Conditioner Thor 100 Ml
    -31%

    Petuxe Eco Flash Thor-kiiltohoitoaine 100 ml

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €13,73
    Säästät: -€4,23
    9,5 € / 100ml
  • Petuxe-tuoksunäyteteline, 900 ml

    Normaalihinta €121,35 13,48 € / 100ml
    Alennushinta €121,35 Normaalihinta €121,35
    Säästät: -€0,00
    13,48 € / 100ml
  • Petuxe Special Texturising Mask for Water Dogs 1000 Ml
    -23%

    Petuxe - teksturoiva naamio erityisesti vesikoirille, 1000 ml

    Normaalihinta €34,70 3,47 € / 100ml
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €45,09
    Säästät: -€10,39
    3,47 € / 100ml
  • Petuxe Ultra-Moisturising Mask 1000 Ml
    -39%

    Petuxe Ultra-kosteuttava kasvonaamio 1000 ml

    Normaalihinta €32,70 3,27 € / 100ml
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €53,27
    Säästät: -€20,57
    3,27 € / 100ml
  • Petuxe Ultra-Moisturising Mask 300 Ml
    -21%

    Petuxe Ultra-kosteuttava kasvonaamio 300 ml

    Normaalihinta €11,60 3,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,75
    Säästät: -€3,15
    3,87 € / 100ml
  • Petuxe Preventive Pack (Shampoo + Spray)
    -7%

    Petuxe-ehkäisypakkaus (shampoo + suihke)

    Normaalihinta €44,80 44,8 € / 1ud
    Alennushinta €44,80 Normaalihinta €48,42
    Säästät: -€3,62
    44,8 € / 1ud
  • Petuxe All Breeds Pack (Shampoo + Mask + Conditioner)
    -6%

    Petuxe Pack – Kaikille roduille (shampoo + naamio + hoitoaine)

    Normaalihinta €48,54 48,54 € / 1ud
    Alennushinta €48,54 Normaalihinta €51,61
    Säästät: -€3,07
    48,54 € / 1ud
  • Petuxe Bimba Perfume 100 Ml
    -14%

    Petuxe Bimba -hajuvesi 100 ml

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€1,70
    10,6 € / 100ml
  • Petuxe Ladies Perfume 100 Ml
    -24%

    Petuxe - naisten hajuvesi 100 ml

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€3,30
    10,6 € / 100ml
  • Petuxe Kira Perfume 100 Ml
    -18%

    Petuxe Kira -hajuvesi 100 ml

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,91
    Säästät: -€2,31
    10,6 € / 100ml
  • Petuxe Luna Perfume 100 Ml
    -14%

    Petuxe Luna -hajuvesi 100 ml

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,27
    Säästät: -€1,67
    10,6 € / 100ml
  • Petuxe Nala Perfume 100 Ml
    -22%

    Petuxe Nala -hajuvesi 100 ml

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€3,03
    10,6 € / 100ml
  • Petuxe Rocky Perfume 100 Ml
    -21%

    Petuxe Rocky -hajuvesi 100 ml

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€2,82
    10,6 € / 100ml
  • Petuxe Thor Perfume 100 Ml
    -25%

    Petuxe Thor -hajuvesi 100 ml

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,04
    Säästät: -€3,44
    10,6 € / 100ml
  • Petuxe Toby Perfume 100 Ml
    -13%

    Petuxe-hajuvesi Toby 100 ml

    Normaalihinta €12,30 12,3 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€1,90
    12,3 € / 100ml
  • Petuxe Stripping Powder 100 Ml
    -41%

    Petuxe Stripping-jauhe 100 ml

    Normaalihinta €12,60 12,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€8,69
    12,6 € / 100ml
  • Pharma & Go Dog Conditioner 250ml.
    -43%

    Pharma & Go -hoitoaine koirille, 250 ml.

    Normaalihinta €5,50 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €9,63
    Säästät: -€4,13
    2,2 € / 100ml
  • Pharma & Go Dog Shampoo 250ml.
    -38%

    Pharma & Go -koirien shampo, 250 ml.

    Normaalihinta €5,50 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€3,40
    2,2 € / 100ml
  • Pharma & Go Vet & Go Balsam Pads 50Gr.
    -41%

    Pharma & Go Vet & Go tassujen hoitoaine 50 g.

    Normaalihinta €11,70 234,0 € / 1kg
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€8,20
    234,0 € / 1kg
  • Uranotest Leishmania 10 Test
    -46%

    Uranotest Leishmania 10 -testi

    Normaalihinta €85,90 8,59 € / 1ud
    Alennushinta €85,90 Normaalihinta €157,97
    Säästät: -€72,07
    8,59 € / 1ud
  • Uranotest Leishmania 5 Test
    -5%

    Uranotest Leishmania 5 -testi

    Normaalihinta €100,20 20,04 € / 1ud
    Alennushinta €100,20 Normaalihinta €105,47
    Säästät: -€5,27
    20,04 € / 1ud
  • Freedog Jersey Frapp Sininen 20 cm
    -10%

    Freedog Jersey Frapp Sininen 20 cm

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,57
    Säästät: -€0,97
    8,6 € / 1ud
  • Uranotest Distemper Adenovirus 5 Test
    -5%

    Uranotest-testaus: Adenovirus 5 -testi

    Normaalihinta €130,10 26,02 € / 1ud
    Alennushinta €130,10 Normaalihinta €136,95
    Säästät: -€6,85
    26,02 € / 1ud
  • Uranotest Staining Pack
    -10%

    Uranotest Pack Tincion

    Normaalihinta €215,09 215,09 € / 1ud
    Alennushinta €215,09 Normaalihinta €238,94
    Säästät: -€23,85
    215,09 € / 1ud
  • Uranotest Parvo Corona 10 Tests
    -12%

    Uranotest Parvo Corona 10 testiä

    Normaalihinta €173,50 17,35 € / 1ud
    Alennushinta €173,50 Normaalihinta €196,20
    Säästät: -€22,70
    17,35 € / 1ud
  • Uranotest Parvo Corona 5 Test
    -5%

    Uranotest Parvo Corona 5 -testi

    Normaalihinta €128,70 25,74 € / 1ud
    Alennushinta €128,70 Normaalihinta €135,47
    Säästät: -€6,77
    25,74 € / 1ud
  • Uranotest Parvo Corona Giardia 5 Test
    -5%

    Uranotest Parvo Corona Giardia 5 -testi

    Normaalihinta €136,80 27,36 € / 1ud
    Alennushinta €136,80 Normaalihinta €144,00
    Säästät: -€7,20
    27,36 € / 1ud
  • Uranotest Quattro 10 Tests
    -10%

    Uranotest Quattro, 10 testiä

    Normaalihinta €212,30 21,23 € / 1ud
    Alennushinta €212,30 Normaalihinta €235,91
    Säästät: -€23,61
    21,23 € / 1ud