Kokoelma:

Dogs

  • Ferplast Dog Scissor Gro 5988
    -15%

    Ferplast-koiran sakset Gro 5988

    Normaalihinta €12,05 293,9 € / 1kg
    Alennushinta €12,05 Normaalihinta €14,19
    Säästät: -€2,14
    293,9 € / 1kg
  • Ferplast Transportin Atlas 30 Elemental
    -22%

    Ferplast Transportin Atlas 30 Elemental

    Normaalihinta €34,50 14,38 € / 1kg
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €44,37
    Säästät: -€9,87
    14,38 € / 1kg
  • Ferplast Transportin Atlas 40 Professional
    -12%

    Ferplast Transportin Atlas 40 Professional

    Normaalihinta €90,30 22,84 € / 1kg
    Alennushinta €90,30 Normaalihinta €102,63
    Säästät: -€12,33
    22,84 € / 1kg
  • Ferplast Transportin Atlas 70 Professional
    -10%

    Ferplast Transportin Atlas 70 Professional

    Normaalihinta €291,91 18,48 € / 1kg
    Alennushinta €291,91 Normaalihinta €325,94
    Säästät: -€34,03
    18,48 € / 1kg
  • Ferplast Transportin Atlas Car 100 Grey
    -28%

    Ferplast Transportin Atlas Car 100, harmaa

    Normaalihinta €119,20 11,86 € / 1kg
    Alennushinta €119,20 Normaalihinta €165,55
    Säästät: -€46,35
    11,86 € / 1kg
  • Ferplast Transportin Atlas Car Maxi Grey
    -38%

    Ferplast Transportin Atlas Car Maxi, harmaa

    Normaalihinta €168,30 10,7 € / 1kg
    Alennushinta €168,30 Normaalihinta €269,79
    Säästät: -€101,49
    10,7 € / 1kg
  • Freedog-ruokakuppi, melamiinia ja mustaa ruostumatonta terästä, pituus 19 cm, tilavuus 520 ml
    -10%

    Freedog-ruokakuppi, melamiinia ja mustaa ruostumatonta terästä, pituus 19 cm, tilavuus 520 ml

    Normaalihinta €8,00 1,54 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,89
    Säästät: -€0,89
    1,54 € / 100ml
  • Ferplast Transportin Atlas Deluxe 10
    -18%

    Ferplast Transportin Atlas Deluxe 10

    Normaalihinta €32,70 15,28 € / 1kg
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €40,01
    Säästät: -€7,31
    15,28 € / 1kg
  • Ferplast Transportin Clipper 3 64X43X43Cm
    -30%

    Ferplast Transportin Clipper 3 64 x 43 x 43 cm

    Normaalihinta €40,50 40500,0 € / 1kg
    Alennushinta €40,50 Normaalihinta €57,68
    Säästät: -€17,18
    40500,0 € / 1kg
  • Ferplast Transportin Nylon Holiday 2 49x34x34 Cm
    -18%

    Ferplast Transportin Nylon Holiday 2 49 x 34 x 34 cm

    Normaalihinta €79,70 30,04 € / 1kg
    Alennushinta €79,70 Normaalihinta €97,19
    Säästät: -€17,49
    30,04 € / 1kg
  • Fiprosmet Large Dogs 6 Pipettes 2,68 Ml
    -8%

    Fiprosmet suuret koirat 6 pipettia 2,68 ml

    Normaalihinta €31,50 5,25 € / 1ud
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €34,33
    Säästät: -€2,83
    5,25 € / 1ud
  • Fiprosmet Medium Dogs 6 Pipettes 1,34 ml
    -6%

    Fiprosmet keskikokoisille koirille, 6 pipettia, 1,34 ml

    Normaalihinta €23,60 3,93 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €25,23
    Säästät: -€1,63
    3,93 € / 1ud
  • Serenex Calm 10 Cap
    -10%

    Serenex Calm 10 kapselia

    Normaalihinta €13,80 1,38 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,26
    Säästät: -€1,46
    1,38 € / 1ud
  • Flexadin Plus Min 90 kapselia
    -5%

    Flexadin Plus Min 90 kapselia

    Normaalihinta €36,50 240,13 € / 1kg
    Alennushinta €36,50 Normaalihinta €38,42
    Säästät: -€1,92
    240,13 € / 1kg
  • Frolic Bone 2Pc 12X170Gr
    -18%

    Frolic Luu 2 kpl 12 x 170 g

    Normaalihinta €32,30 19,0 € / 100gr
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €39,20
    Säästät: -€6,90
    19,0 € / 100gr
  • Frontline Petcare Petcare Dark Colour Booster Shampoo, 200 ml
    -5%

    Frontline Petcare -shampoo, väriä vahvistava, tumma, 200 ml

    Normaalihinta €10,10 5,05 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€0,53
    5,05 € / 100ml
  • Frontline Petcare Skin Protection Gel 100 ml
    -7%

    Frontline Petcare -ihonsuojageeli 100 ml

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,13
    Säästät: -€0,73
    10,4 € / 100ml
  • Frontline Petcare Everyday Moisturising Spray 200 ml
    -23%

    Frontline Petcare kosteuttava suihke päivittäiseen käyttöön 200 ml

    Normaalihinta €10,40 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,10
    5,2 € / 100ml
  • Frontline Spot Combo 10-20 Kg, 6 Pipettes
    -25%

    Frontline Spot Combo 10–20 kg, 6 pipettia

    Normaalihinta €45,30 2265,0 € / 1kg
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €60,52
    Säästät: -€15,22
    2265,0 € / 1kg
  • Freedog Bowl Soft Slow Food Blue Teal 18 X 18 X 3.4 Cm
    -11%

    Freedog Bowl Soft Slow Food, sininen-turkoosi, 18 × 18 × 3,4 cm

    Normaalihinta €6,70 6,7 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,49
    Säästät: -€0,79
    6,7 € / 1ud
  • Frontline Spot Combo 20-40 Kg, 6 Pipettes
    -24%

    Frontline Spot Combo 20–40 kg, 6 pipettia

    Normaalihinta €49,20 2460,0 € / 1kg
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €64,63
    Säästät: -€15,43
    2460,0 € / 1kg
  • Frontline Spot Combo 2-10 Kg, 3 Pipettes
    -24%

    Frontline Spot Combo 2–10 kg, 3 pipettia

    Normaalihinta €21,30 0,21 € / 100gr
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €27,99
    Säästät: -€6,69
    0,21 € / 100gr
  • Frontline Spot Combo 2-10 Kg, 6 Pipettes
    -25%

    Frontline Spot Combo 2–10 kg, 6 pipettia

    Normaalihinta €39,40 804,08 € / 1kg
    Alennushinta €39,40 Normaalihinta €52,65
    Säästät: -€13,25
    804,08 € / 1kg
  • Frontline Spot Combo 40-60 Kg 3 Pipettes
    -25%

    Frontline Spot Combo 40–60 kg, 3 pipettia

    Normaalihinta €29,80 0,05 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €39,51
    Säästät: -€9,71
    0,05 € / 100gr
  • Feliway Happy Snack 6 Sticks
    -36%

    Feliway Happy Snack 6 tikkua

    Normaalihinta €5,40 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,39
    Säästät: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  • Frontline Tri-Act 10-20Kg, 3 Pipettes
    -21%

    Frontline Tri-Act 10–20 kg, 3 pipettia

    Normaalihinta €25,50 8,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €32,47
    Säästät: -€6,97
    8,5 € / 1ud
  • Frontline Tri-Act 2-5Kg Xs, 3 Pipettes
    -5%

    Frontline Tri-Act 2–5 kg XS, 3 pipettia

    Normaalihinta €30,10 1003,33 € / 1kg
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €31,68
    Säästät: -€1,58
    1003,33 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 40-60Kg 3Pip Xl
    -24%

    Frontline Tri-Act 40–60 kg 3 pipetointia XL

    Normaalihinta €34,90 684,31 € / 1kg
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €45,89
    Säästät: -€10,99
    684,31 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 40-60Kg 6Pip Xl
    -17%

    Frontline Tri-Act 40–60 kg 6 pipetia XL

    Normaalihinta €52,50 632,53 € / 1kg
    Alennushinta €52,50 Normaalihinta €63,58
    Säästät: -€11,08
    632,53 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 5-10Kg 3Pip S
    -5%

    Frontline Tri-Act 5–10 kg 3 pip S

    Normaalihinta €32,80 993,94 € / 1kg
    Alennushinta €32,80 Normaalihinta €34,53
    Säästät: -€1,73
    993,94 € / 1kg