Kokoelma:

Cats

  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 158,82 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,96
    Säästät: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 kapselia

    Normaalihinta €52,70
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €65,37
    Säästät: -€12,67
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,32
    Säästät: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Nature'S Variety Feline Adult Original Sterilized Turkey, 7 kg, kissanruoka

    Normaalihinta €49,95 7,14 € / 1kg
    Alennushinta €49,95 Normaalihinta €49,95
    Säästät: -€0,00
    7,14 € / 1kg
  • Fiprosmet Cats and Ferrets 6 Pipettes 0,5 ml
    -11%

    Fiprosmet kissille ja fretille, 6 pipettia à 0,5 ml

    Normaalihinta €17,40 3480,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,10
    3480,0 € / 100ml
  • Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat
    -19%

    Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat

    Normaalihinta €61,10 61,1 € / 1ud
    Alennushinta €61,10 Normaalihinta €75,26
    Säästät: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml
    -19%

    Virbac Nutribound Koirat, 3 x 150 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €29,10
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €36,02
    Säästät: -€6,92
  • Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml
    -15%

    Flee-hyönteiskarkotussuihke, 400 ml

    Normaalihinta €20,20 5,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €23,67
    Säästät: -€3,47
    5,05 € / 100ml
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml
    -22%

    Feliway Optimum -tuoksulaite + täyttöpakkaus 48 ml

    Normaalihinta €27,20 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €34,74
    Säästät: -€7,54
    56,67 € / 100ml
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Kalsium/Fosfori 500 tablettia

    Normaalihinta €17,40 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €21,41
    Säästät: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Advance Vet Feline Adult Urinary 8 kg, kissanruoka
    -10%

    Advance Vet Feline Adult Urinary 8 kg, kissanruoka

    Normaalihinta €54,50 6,81 € / 1kg
    Alennushinta €54,50 Normaalihinta €60,56
    Säästät: -€6,06
    6,81 € / 1kg
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Stanvet Life -pipetit, 4 kpl

    Normaalihinta €17,60 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Vectra Felis 3Pip
    -19%

    Vectra Felis 3Pip

    Normaalihinta €19,20 369,23 € / 1kg
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€4,59
    369,23 € / 1kg
  • Virbac Nutribound Cats Box 3 x 150 ml
    -17%

    Virbac Nutribound Kissoille, 3 x 150 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €30,00 20,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €36,02
    Säästät: -€6,02
    20,0 € / 100ml
  • Omnicutis 150 kapselia

    Normaalihinta €60,94
    Alennushinta €60,94 Normaalihinta €60,94
    Säästät: -€0,00
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil-voide 30 g

    Normaalihinta €20,00 666,67 € / 1kg
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Calmurofel 30 capsules
    -17%

    Calmurofel 30 kapselia

    Normaalihinta €13,80 657,14 € / 1kg
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€2,83
    657,14 € / 1kg
  • Stangest Urovet-RQ 100 Gr
    -5%

    Stangest Urovet-RQ 100 g

    Normaalihinta €21,40 214,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€1,13
    214,0 € / 1kg
  • Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder
    -14%

    Stangest Oncovet II, 240 g jauhetta

    Normaalihinta €31,80 13,25 € / 100gr
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €37,03
    Säästät: -€5,23
    13,25 € / 100gr
  • Chondrovet Force Ha Cats 45Cpd
    -6%

    Condrovet Force Ha -kissille, 45 kpl

    Normaalihinta €27,30 665,85 € / 1kg
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,99
    Säästät: -€1,69
    665,85 € / 1kg
  • Aktivait Cats Blister 60 capsules
    -10%

    Aktivait Kissat, läpipainopakkaus, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,70 856,82 € / 1kg
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €41,89
    Säästät: -€4,19
    856,82 € / 1kg
  • Impromune 200Cpd
    -7%

    Impromune 200 tablettia

    Normaalihinta €147,60 212,07 € / 1kg
    Alennushinta €147,60 Normaalihinta €159,05
    Säästät: -€11,45
    212,07 € / 1kg
  • Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml
    -10%

    Vetgastril Plus -mahansuojavalmiste koirille ja kissoille, 50 ml

    Normaalihinta €18,30 36,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€2,00
    36,6 € / 100ml
  • AdTab 48Mg Chewable Tablets Cats 2-8Kg, 1Cpd
    -11%

    AdTab 48 mg purutabletit kissoille (2–8 kg), 1 pakkaus

    Normaalihinta €14,99 14,99 € / 1ud
    Alennushinta €14,99 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,85
    14,99 € / 1ud
  • Cystaid Cats 180 capsules
    -5%

    Cystaid Kissoille 180 kapselia

    Normaalihinta €73,40 419,43 € / 1kg
    Alennushinta €73,40 Normaalihinta €77,26
    Säästät: -€3,86
    419,43 € / 1kg
  • Cognidine, 60 Tablets
    -5%

    Cognidine, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,40 314,0 € / 1kg
    Alennushinta €31,40 Normaalihinta €33,05
    Säästät: -€1,65
    314,0 € / 1kg
  • Fibor 500 gr
    -13%

    Fibor 500 g

    Normaalihinta €20,60 41,2 € / 1kg
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,55
    Säästät: -€2,95
    41,2 € / 1kg
  • Hyaloral Gel Puppies Cats, 50 ml
    -11%

    Hyaloral-geeli koiranpennuille ja kissoille, 50 ml

    Normaalihinta €16,59 33,18 € / 100ml
    Alennushinta €16,59 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€2,15
    33,18 € / 100ml
  • Comboline Cats 18 Pip Merial
    -17%

    Comboline Kissoille 18 Pip Merial

    Normaalihinta €85,90 600,7 € / 1kg
    Alennushinta €85,90 Normaalihinta €103,68
    Säästät: -€17,78
    600,7 € / 1kg