Kokoelma:

Cats

  • Dechra Cleanaural Feline 50 ml
    -5%

    Dechra Cleanaural Felino 50 ml

    Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€0,61
    23,2 € / 100ml
  • Ipakitine 180 g
    -12%

    Ipakitine 180 g

    Normaalihinta €42,90 238,33 € / 1kg
    Alennushinta €42,90 Normaalihinta €48,72
    Säästät: -€5,82
    238,33 € / 1kg
  • Dechra Cat Malta Cats 50 gr, cat snack
    -20%

    Dechra Cat Malta Kissat 50 g, kissanherkku

    Normaalihinta €10,70
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€2,67
  • Stangest Piss-Can Spray, 200 ml
    -12%

    Stangest Piss-Can -suihkepullo, 200 ml

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,82
    Säästät: -€1,02
  • Merial Dermoscent Essencial Dogs 0-10 Kg 4 Pipettes
    -9%

    Merial Dermoscent Essencial koirille 0–10 kg, 4 pipettia

    Normaalihinta €23,70 5,93 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €26,06
    Säästät: -€2,36
    5,93 € / 1ud
  • Vetoquinol Otifree Pet Auricular Solution 60 ml
    -5%

    Vetoquinol Otifree -korvatipat lemmikeille 60 ml

    Normaalihinta €8,90
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
  • Stangest Wild Cologne, 200 ml
    -13%

    Stangest Silvestre-hajuvesi, 200 ml

    Normaalihinta €8,30
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,56
    Säästät: -€1,26
  • Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml
    -24%

    Stangest Dentivet hammashoitogeeli, 50 ml

    Normaalihinta €9,70 19,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€3,05
    19,4 € / 100ml
  • Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml
    -11%

    Stangest Cicavet -haavanhoitosuihke, 500 ml

    Normaalihinta €20,90
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,41
    Säästät: -€2,51
  • Stangest Heliovet Sun Spray SPF 50, 80 ml
    -13%

    Stangest Heliovet aurinkosuojaspray SPF 50, 80 ml

    Normaalihinta €14,70
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,25
  • Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets
    -16%

    Stangest Kalsium/Fosfori suurille roduille, 120 tablettia

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€2,55
  • Stangest Malta Stanvet Dogs & Cats 100 Gr
    -18%

    Stangest Malta Stanvet Koirat ja kissat 100 g

    Normaalihinta €7,20 72,0 € / 1kg
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,82
    Säästät: -€1,62
    72,0 € / 1kg
  • Stangest Espiruvet 750 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 750 tablettia

    Normaalihinta €49,30
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €51,89
    Säästät: -€2,59
  • Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g
    -8%

    Stangest-maitojauhe, Milkcan-purkki, 400 g

    Normaalihinta €16,70 41,75 € / 1kg
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €18,15
    Säästät: -€1,45
    41,75 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg
    -6%

    Stangest Milkcan -maitojauhe, 2 kg

    Normaalihinta €44,90 22,45 € / 1kg
    Alennushinta €44,90 Normaalihinta €47,68
    Säästät: -€2,78
    22,45 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 400 G + Baby Bottle
    -18%

    Stangest Milk Powder Milk Milkcan 400 G + Baby Bottle

    Normaalihinta €12,80
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,63
    Säästät: -€2,83
  • Stangest Pulfin Environmental Spray, 500 ml
    -7%

    Stangest Pulfin ilmanraikastussuihke, 500 ml

    Normaalihinta €11,50 2,3 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,92
    2,3 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml
    -9%

    Stangest Pulvex hyönteiskarkotussuihke, 125 ml

    Normaalihinta €9,40 7,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,38
    Säästät: -€0,98
    7,52 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Collar
    -11%

    Stangest Pulvex -kaulapanta

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,60
    Säästät: -€0,70
    5,9 € / 1ud
  • Stangest Piss-Stop, 200 Ml
    -5%

    Stangest Piss-Stop, 200 ml

    Normaalihinta €8,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,42
    Säästät: -€0,42
    4,0 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Bite Protection, 200 ml
    -5%

    Stangest Stanvet -puremisenestoaine, 200 ml

    Normaalihinta €8,10 4,05 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€0,43
    4,05 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Life Cat Repellent Collar 37cm
    -11%

    Stangest Stanvet Life -kaulapanta, kissan karkotin, 37 cm

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,10
    Säästät: -€1,50
    11,6 € / 1ud
  • Aesculap Favourite Blade 700 1 20Mm
    -9%

    Aesculap Favorita 700 -terä 1 20 mm

    Normaalihinta €83,00 8300,0 € / 1kg
    Alennushinta €83,00 Normaalihinta €91,29
    Säästät: -€8,29
    8300,0 € / 1kg
  • Aesculap Maquina Favorita Ii
    -5%

    Aesculap Favorita II -kone

    Normaalihinta €469,30 46930,0 € / 1kg
    Alennushinta €469,30 Normaalihinta €494,00
    Säästät: -€24,70
    46930,0 € / 1kg
  • Aesculap Exact Machine
    -12%

    Aesculap Exacta -kone

    Normaalihinta €208,30 20830,0 € / 1kg
    Alennushinta €208,30 Normaalihinta €236,44
    Säästät: -€28,14
    20830,0 € / 1kg
  • Aesculap Exact Blade
    -12%

    Aesculap-tarkkuusveitsi

    Normaalihinta €51,40 5140,0 € / 1kg
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €58,60
    Säästät: -€7,20
    5140,0 € / 1kg
  • Lysinviral Plus Cats 50 ml
    -5%

    Lysinviral Plus Kissat 50 ml

    Normaalihinta €15,40 30,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€0,81
    30,8 € / 100ml
  • Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Cats 30x1gr
    -1%

    Purina Pro Plan Fortiflora -probiootti kissoille, 30 x 1 g

    Normaalihinta €30,00 1000,0 € / 1kg
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €30,33
    Säästät: -€0,33
    1000,0 € / 1kg
  • VetPlus Flumax Cat 150 ml
    -12%

    VetPlus Flumax Kissa 150 ml

    Normaalihinta €28,30 18,87 € / 100ml
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €32,20
    Säästät: -€3,90
    18,87 € / 100ml
  • Braun Elizabethan Collar Ecoprotec 7,5 Yellow, 1pc
    -10%

    Braun Ecoprotec 7,5 -isabelinokaulus, keltainen, 1 kpl

    Normaalihinta €4,70 188,0 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,22
    Säästät: -€0,52
    188,0 € / 1kg