Kokoelma:

Cat cosmetics

  • Artero Cat Shampoo 1L
    -6%

    Artero kissan shampoo 1 l

    Normaalihinta €28,80 2,88 € / 100ml
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€2,00
    2,88 € / 100ml
  • Artero Cat Shampoo 250 Ml
    -6%

    Artero kissan shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,30 4,52 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,70
    4,52 € / 100ml
  • Covetrus Large Cat Nail Clippers, 1pc
    -19%

    Covetrus kynsileikkuri isokokoisille kissoille, 1 kpl

    Normaalihinta €5,30 75,71 € / 1kg
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,51
    Säästät: -€1,21
    75,71 € / 1kg
  • Covetrus Small Cat Nail Clippers, 1pc
    -18%

    Covetrus kynsileikkuri pienille kissoille, 1 kpl

    Normaalihinta €3,50 87,5 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,26
    Säästät: -€0,76
    87,5 € / 1kg
  • Ferplast Cat Brush Gro 5802 Slicker Medium
    -29%

    Ferplast Gro 5802 Slicker -kissanharja, keskikokoinen

    Normaalihinta €7,60 87,36 € / 1kg
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,68
    Säästät: -€3,08
    87,36 € / 1kg
  • Ferplast Cat Nail Clippers Gro 5984
    -26%

    Ferplast kissan kynsileikkuri Gro 5984

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Menforsan Agua De Colonia Fresh Gatos, 125 ml
    -35%

    Menforsan Fresh-kissakolonia, 125 ml

    Normaalihinta €4,50 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €6,92
    Säästät: -€2,42
    3,6 € / 100ml
  • Menforsan Eau De Toilette Talcum Powder Cats, 125 ml
    -32%

    Menforsan Kissan talc-köln, 125 ml

    Normaalihinta €4,50 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €6,57
    Säästät: -€2,07
    3,6 € / 100ml
  • Menforsan Very Gentle Cat Shampoo 300 ml
    -41%

    Menforsan Erittäin mieto kissan shampoo 300 ml

    Normaalihinta €5,10 1,7 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €8,67
    Säästät: -€3,57
    1,7 € / 100ml
  • Aesculap Exact Blade
    -12%

    Aesculap-tarkkuusveitsi

    Normaalihinta €51,40 5140,0 € / 1kg
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €58,60
    Säästät: -€7,20
    5140,0 € / 1kg
  • Aesculap Favourite Blade 700 1 20Mm
    -9%

    Aesculap Favorita 700 -terä 1 20 mm

    Normaalihinta €83,00 8300,0 € / 1kg
    Alennushinta €83,00 Normaalihinta €91,29
    Säästät: -€8,29
    8300,0 € / 1kg
  • Aesculap Blades Favorita 730 1 2Mm
    -9%

    Aesculap Favorita 730 -terät 1–2 mm

    Normaalihinta €82,00 8200,0 € / 1kg
    Alennushinta €82,00 Normaalihinta €90,25
    Säästät: -€8,25
    8200,0 € / 1kg
  • Aesculap Exact Machine
    -12%

    Aesculap Exacta -kone

    Normaalihinta €208,30 20830,0 € / 1kg
    Alennushinta €208,30 Normaalihinta €236,44
    Säästät: -€28,14
    20830,0 € / 1kg
  • Aesculap Maquina Favorita Ii
    -5%

    Aesculap Favorita II -kone

    Normaalihinta €469,30 46930,0 € / 1kg
    Alennushinta €469,30 Normaalihinta €494,00
    Säästät: -€24,70
    46930,0 € / 1kg
  • Artero Blade Care Oil 500Ml
    -6%

    Artero Blade Care -öljy 500 ml

    Normaalihinta €12,80 2,56 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€0,85
    2,56 € / 100ml
  • Artero Special Pad Cutter
    -14%

    Artero - solmujen leikkuri, erityinen tyynymalli

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm
    -14%

    Artero-terä 40 Top Class 0,1 mm

    Normaalihinta €45,30 4530,0 € / 1kg
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €52,85
    Säästät: -€7,55
    4530,0 € / 1kg
  • Artero Blade 4F Top Class 9Mm
    -5%

    Artero 4F Top Class -terä, 9 mm

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Artero 5F Top Class 6Mm Blade
    -12%

    Artero 5F Top Class -terä, 6 mm

    Normaalihinta €56,80 5680,0 € / 1kg
    Alennushinta €56,80 Normaalihinta €64,20
    Säästät: -€7,40
    5680,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7 Top Class
    -21%

    Artero Cuchilla 7 Top Class

    Normaalihinta €47,90 4790,0 € / 1kg
    Alennushinta €47,90 Normaalihinta €60,42
    Säästät: -€12,52
    4790,0 € / 1kg
  • Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Baby-tuoksu 90 ml

    Normaalihinta €21,20 23,56 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Hygiene Perfume Impact 90 Ml
    -32%

    Artero Hygiene Impact -hajuvesi 90 ml

    Normaalihinta €18,20 20,22 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €26,58
    Säästät: -€8,38
    20,22 € / 100ml
  • Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Higiene Tierra -tuoksu 90 ml

    Normaalihinta €21,20 23,56 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Hygiene Perfume Violet 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Violet -hajuste 90 ml

    Normaalihinta €21,20 23,56 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Bows Assorted 10 Uni
    -11%

    Artero - Erilaisia nauhoja, 10 kpl

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Artero Cleaning Towel Mitt
    -21%

    Artero-pyyhe- ja puhdistusliina

    Normaalihinta €8,40 840,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€2,23
    840,0 € / 1kg
  • Artero Sprinter Machine
    -34%

    Artero Sprinter -kone

    Normaalihinta €17,30 1730,0 € / 1kg
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €26,39
    Säästät: -€9,09
    1730,0 € / 1kg
  • Artero Mosquito Recto Inox
    -14%

    Artero Mosquito, suora, ruostumaton teräs

    Normaalihinta €17,40 1740,0 € / 1kg
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €20,23
    Säästät: -€2,83
    1740,0 € / 1kg
  • Artero Porous Stone Trimming
    -5%

    Artero huokoinen kivi, leikkaus

    Normaalihinta €5,60 560,0 € / 1kg
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,29
    560,0 € / 1kg
  • Artero Black Grille 93X57 For B314
    -11%

    Artero-ritilä, musta, 93×57, malliin B314

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle

Cat cosmetics brings together articles of proven quality for those looking for visible results, practical formats and a convenient and professional shopping experience in an online pharmacy.

What are cat cosmetics products for?

The articles in this category are designed to meet specific day-to-day needs. Whether for hygiene, health, prevention or comfort, their function is aimed at improving your quality of life.

Types of products included

Here you will find everything from traditional to innovative solutions, adapted to different profiles: cat cosmetics for adults, children, practical formats for the home and versions suitable for sensitive skin or frequent use.

Key benefits

Choosing cat cosmetics from our online pharmacy means opting for highly effective products, made by recognised brands and with professional endorsement. In addition, we guarantee traceability, safety and expert advice.

Where to buy cat cosmetics?

At Farmaciasdirect you can buy cat cosmetics with all the guarantees of an authorised pharmacy. Access competitive prices, fast delivery and exclusive promotions without sacrificing quality.

Your health, one click closer

Explore this category now and order securely online. Taking care of you and your loved ones with cat cosmetics has never been easier.