Kokoelma:

Optics

  •  
  • Alvita Gio 1 dioptre glasses
    -14%

    Alvita Gio -silmälasit, 1 dioptria

    Normaalihinta €11,03 11,03 € / 1ud
    Alennushinta €11,03 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  •  
  • Alvita Rita 3 dioptre glasses
    -10%

    Alvita Rita -silmälasit, 3 dioptriaa

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,56
    Säästät: -€1,16
    10,4 € / 1ud
  • Alvita Zinnia 3 dioptre glasses
    -14%

    Alvita Zinnia -silmälasit, 3 diopteria

    Normaalihinta €11,03 11,03 € / 1ud
    Alennushinta €11,03 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  • Alvita Zinnia 1 dioptre glasses
    -14%

    Alvita Zinnia -silmälasit, 1 dioptria

    Normaalihinta €11,03 11,03 € / 1ud
    Alennushinta €11,03 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  •  
  • Alvita Latex Powdered Examination Gloves Size M, 100 pcs.
    -19%

    Alvita-lateksiset tutkimuskäsineet, jauheella, koko M, 100 kpl

    Normaalihinta €12,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,85
    Säästät: -€3,05
    0,13 € / 1ud
  •  
  • Alvita Donnell Glasses 2,5 dioptre
    -8%

    Alvita Donnell -silmälasit, 2,5 dioptriaa

    Normaalihinta €11,85 11,85 € / 1ud
    Alennushinta €11,85 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,00
    11,85 € / 1ud
  •  
  • Alvita Donnell Spectacles 3 dioptre
    -18%

    Alvita Donnell -silmälasit, 3 dioptriaa

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€2,25
    10,6 € / 1ud
  • Alvita Donnell Spectacles 3,5 dioptre
    -16%

    Alvita Donnell -silmälasit, 3,5 diopteria

    Normaalihinta €10,82 10,82 € / 1ud
    Alennushinta €10,82 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€2,03
    10,82 € / 1ud
  • Alvita Glasses Gabry 1 dioptre
    -14%

    Alvita Gabry -silmälasit, 1 dioptria

    Normaalihinta €11,03 11,03 € / 1ud
    Alennushinta €11,03 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  •  
  • Alvita Gabry Glasses Gabry 3,5 dioptre
    -14%

    Alvita Gabry-silmälasit, 3,5 dioptriaa

    Normaalihinta €11,03 11,03 € / 1ud
    Alennushinta €11,03 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  •  
  • Alvita Glasses Simon 1.5 dioptre
    -16%

    Alvita Simon -silmälasit, 1,5 dioptriaa

    Normaalihinta €10,82 10,82 € / 1ud
    Alennushinta €10,82 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€2,03
    10,82 € / 1ud
  •  
  • Alvita Simon Glasses 3,5 dioptre
    -18%

    Alvita Simon -silmälasit, 3,5 dioptriaa

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€2,25
    10,6 € / 1ud
  •  
  • Alvita Casey Glasses 2 dioptres
    -5%

    Alvita Casey -silmälasit, 2 dioptriaa

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€0,67
    12,7 € / 1ud
  • Alvita Fg Vince Glasses 3.5 dioptre
    -9%

    Alvita Fg Vince -silmälasit, 3,5 dioptriaa

    Normaalihinta €11,75 11,75 € / 1ud
    Alennushinta €11,75 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,10
    11,75 € / 1ud
  • Alvita Moisturising Drops With Hyaluronic Acid 20X0,4 Ml, 20 Units x 0,4 ml
    -18%

    Alvita-kosteuttavat tipat, joissa on hyaluronihappoa, 20 x 0,4 ml, 20 kpl x 0,4 ml

    Normaalihinta €4,90 1225,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€1,05
    1225,0 € / 100ml
  • Alvita Fg Vince 3 dioptre Glasses
    -9%

    Alvita Fg Vince -silmälasit, 3 dioptriaa

    Normaalihinta €11,75 11,75 € / 1ud
    Alennushinta €11,75 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€1,10
    11,75 € / 1ud
  • Brudy Wash Eyelid Cleanser, 50 ml
    -24%

    Brudy Wash -silmäluomien puhdistusaine, 50 ml

    Normaalihinta €7,40 14,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,39
    14,8 € / 100ml
  •  
  • Recugel-silmägeeli, 2 x 10 g
    -26%

    Recugel-silmägeeli, 2 x 10 g

    Normaalihinta €19,70 98,5 € / 100gr
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €26,58
    Säästät: -€6,88
    98,5 € / 100gr
  •  
  • Brudy Algatrium Ocular (Lutein), 30 Pearls
    -21%

    Brudy Algatrium Ocular (luteiini), 30 kapselia

    Normaalihinta €26,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€6,86
    0,87 € / 1ud
  • Hylo Gel Eye Drops 10 ml, Pack of 6
    -15%

    Hylo Gel -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €95,71 159,52 € / 100ml
    Alennushinta €95,71 Normaalihinta €112,98
    Säästät: -€17,27
    159,52 € / 100ml
  • Hylo Gel Eye Drops 10 ml, Pack of 4
    -17%

    Hylo Gel Eye Drops 10 ml, Pack of 4

    Normaalihinta €62,85
    Alennushinta €62,85 Normaalihinta €75,32
    Säästät: -€12,47
  • Hyabak Eye Drops Solution, 6x10 Ml
    -29%

    Hyabak silmätipat, 6 x 10 ml

    Normaalihinta €51,00 85,0 € / 100ml
    Alennushinta €51,00 Normaalihinta €71,94
    Säästät: -€20,94
    85,0 € / 100ml
  • Retilut, 3 x 60 Capsules
    -23%

    Retilut, 3 x 60 kapselia

    Normaalihinta €89,40 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €89,40 Normaalihinta €116,07
    Säästät: -€26,67
    0,5 € / 1ud
  • Thealoz Duo Eye Drops, 6 x 10 Ml
    -34%

    Thealoz Duo -silmätipat, 6 x 10 ml

    Normaalihinta €72,80 121,33 € / 100ml
    Alennushinta €72,80 Normaalihinta €110,58
    Säästät: -€37,78
    121,33 € / 100ml
  • Hyabak Eye Drops Solution, 4x10 Ml
    -28%

    Hyabak silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €34,50 86,25 € / 100ml
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €47,96
    Säästät: -€13,46
    86,25 € / 100ml
  • Nutrof Omega, 4 X 60 Capsules
    -23%

    Nutrof Omega, 4 x 60 kapselia

    Normaalihinta €105,50 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €105,50 Normaalihinta €137,00
    Säästät: -€31,50
    0,44 € / 1ud
  • Retilut, 2 x 60 Capsules
    -21%

    Retilut, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €61,00 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €61,00 Normaalihinta €77,38
    Säästät: -€16,38
    0,51 € / 1ud
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -17%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €106,60 177,67 € / 100ml
    Alennushinta €106,60 Normaalihinta €128,22
    Säästät: -€21,62
    177,67 € / 100ml