Kokoelma:

Optics

  •  
  • Vitalux Pack 2 units, 84 Capsules
    -23%

    Vitalux-pakkaus, 2 kpl, 84 kapselia

    Normaalihinta €88,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €88,80 Normaalihinta €114,96
    Säästät: -€26,16
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Systane Ultra Lubricating Eye Drops 10 ml
    -19%

    Systane Ultra -silmätipat, kostuttavat 10 ml

    Normaalihinta €9,60 96,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,88
    Säästät: -€2,28
    96,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Gel, 2 x 30 yksittäispakkausta
    -20%

    Thealoz Duo Gel, 2 x 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €34,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €42,24
    Säästät: -€8,24
    0,57 € / 1ud
  • Nutrof Omega, 8 X 60 Capsules
    -25%

    Nutrof Omega, 8 x 60 kapselia

    Normaalihinta €204,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €204,50 Normaalihinta €274,00
    Säästät: -€69,50
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Aquoral Pack Ophthalmic Lubricating Eye Drops, 4 x 10 Ml
    -18%

    Aquoral Pack - silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €39,60 99,0 € / 100ml
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €48,08
    Säästät: -€8,48
    99,0 € / 100ml
  •  
  • Systane Complete, Pack 2 X 10 ml
    -19%

    Systane Complete, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €29,00 145,0 € / 100ml
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€6,90
    145,0 € / 100ml
  •  
  • Aquoral Lipo Pack Ophthalmic Drops, 4 x 10 Ml
    -18%

    Aquoral Pack Lipo -silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €62,90 157,25 € / 100ml
    Alennushinta €62,90 Normaalihinta €76,76
    Säästät: -€13,86
    157,25 € / 100ml
  • Pack 4 Oftan Macula Food Supplement, 90 capsules
    -11%

    4 Oftan Mácula -ravintolisäpakkaus, 90 kapselia

    Normaalihinta €124,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €124,20 Normaalihinta €140,20
    Säästät: -€16,00
    0,35 € / 1ud
  • Systane Moisturising You, Pack 4 X 30 Sachets
    -26%

    Systane kosteus, 4 x 30 yksiannosta sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €57,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €57,00 Normaalihinta €77,24
    Säästät: -€20,24
    0,48 € / 1ud
  •  
  • Systane Gel Drops, Pack 4 X 10 Ml
    -18%

    Systane Gel Drops, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €59,00 147,5 € / 100ml
    Alennushinta €59,00 Normaalihinta €72,00
    Säästät: -€13,00
    147,5 € / 100ml
  •  
  • Systane Ultra, Pack 2 X 30 Units 0,7 Ml
    -28%

    Systane Ultra, 2 x 30 kpl:n pakkaus, 0,7 ml

    Normaalihinta €24,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €34,68
    Säästät: -€9,88
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Systane Daily Moisturising Lubricating Eye Drops 10 ml
    -17%

    Systane Daily Moisture -silmätipat, kosteuttavat ja voitelevat, 10 ml

    Normaalihinta €13,80 138,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,68
    Säästät: -€2,88
    138,0 € / 100ml
  •  
  • Parpadual Gel Cream 15 ml Eyelids
    -21%

    Parpadual-geelivoide 15 ml silmäluomille

    Normaalihinta €18,60 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€4,85
    1,24 € / 1ud
  • Hyabak Caps Pack, 4 x 60 Capsules
    -41%

    Hyabak Caps Pack, 4 x 60 kapselia

    Normaalihinta €43,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €43,50 Normaalihinta €73,96
    Säästät: -€30,46
    0,18 € / 1ud
  • Aquoral Lipo Pack Ophthalmic Drops, 2 x 10 Ml
    -17%

    Aquoral Pack Lipo -silmätipat, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €31,90 159,5 € / 100ml
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €38,38
    Säästät: -€6,48
    159,5 € / 100ml
  • Aquoral Pack Forte Lubricating Ophthalmic Drops, 2 x 30 Single Dose
    -21%

    Aquoral Pack Forte -silmätipat (voitelevat), 2 x 30 yksiannosta

    Normaalihinta €30,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €38,58
    Säästät: -€8,28
    0,51 € / 1ud
  • Aquoral Night Pack Lubricating Eye Ointment, 4 x 5 Gr
    -14%

    Aquoral Pack Yö - silmävoide, 4 x 5 g

    Normaalihinta €52,40 262,0 € / 100gr
    Alennushinta €52,40 Normaalihinta €61,28
    Säästät: -€8,88
    262,0 € / 100gr
  • Hyabak Caps Pack, 2 x 60 Capsules
    -40%

    Hyabak-kapselipakkaus, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €22,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €36,98
    Säästät: -€14,88
    0,18 € / 1ud
  •  
  • 4 Pack Bausch & Lomb Ocuvite Lutein 60 Tablets
    -16%

    4-pakkaus Bausch & Lomb Ocuvite Lutein, 60 tablettia

    Normaalihinta €72,20 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €72,20 Normaalihinta €85,48
    Säästät: -€13,28
    0,3 € / 1ud
  •  
  • Ocuplus Mega 30 capsules
    -11%

    Ocuplus Mega 30 kapselia

    Normaalihinta €24,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,13
    Säästät: -€3,03
    0,8 € / 1ud
  • Systane Moisturising You, Pack 2 X 30 Sneezes
    -25%

    Systane kosteushoito, 2 x 30 yksiannosta

    Normaalihinta €29,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €38,62
    Säästät: -€9,62
    0,48 € / 1ud
  • Aquoral Night Pack Ocular Ointment Lubricant, 2 x 5 Gr
    -13%

    Aquoral Pack Yö - silmävoide, 2 x 5 g

    Normaalihinta €26,60 266,0 € / 100gr
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €30,64
    Säästät: -€4,04
    266,0 € / 100gr
  • Nua NuaDHA Vision 30 Pearls + 30 Capsules
    -22%

    Nua NuaDHA Vision 30 kapselia + 30 kapselia

    Normaalihinta €58,40 1,95 € / 1ud
    Alennushinta €58,40 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€16,60
    1,95 € / 1ud
  • Aquoral Pack Forte Lubricating Ophthalmic Drops, 4 x 30 Single Dose
    -22%

    Aquoral Pack Forte -silmätipat (voitelevat), 4 x 30 yksiannosta

    Normaalihinta €59,80 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €59,80 Normaalihinta €77,16
    Säästät: -€17,36
    0,5 € / 1ud
  • Systane Gel Drops 10 ml
    -16%

    Systane Gel Drops 10 ml

    Normaalihinta €15,20 152,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,80
    152,0 € / 100ml
  • Artelac Splash Multidose, 10 ml
    -30%

    Artelac Splash moniannospakkaus, 10 ml

    Normaalihinta €7,00 70,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€2,99
    70,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Gel, 4 x 30 kertakäyttöannosta
    -22%

    Thealoz Duo Gel, 4 x 30 kertakäyttöannosta

    Normaalihinta €65,90 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €65,90 Normaalihinta €84,48
    Säästät: -€18,58
    0,55 € / 1ud
  • BOIRON Euphralia 20 Sachets
    -30%

    BOIRON Euphralia 20 yksiannosta

    Normaalihinta €10,40 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€4,44
    0,52 € / 1ud
  • Vitalux Pack 4 units, 84 Capsules
    -24%

    Vitalux-pakkaus, 4 kpl, 84 kapselia

    Normaalihinta €175,00 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €175,00 Normaalihinta €229,92
    Säästät: -€54,92
    0,52 € / 1ud
  • Brudy Plus DHA 350, 90 Capsules
    -10%

    Brudy Plus DHA 350, 90 kapselia

    Normaalihinta €45,10
    Alennushinta €45,10 Normaalihinta €50,11
    Säästät: -€5,01