Kokoelma:

Optics

  •  
  • Pack 4 Vitreoclar Eye Health Food Supplement 30 tablets
    -10%

    Vitreoclar-pakkaus 4, silmien terveyttä edistävä ravintolisä, 30 tablettia

    Normaalihinta €79,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €79,20 Normaalihinta €88,44
    Säästät: -€9,24
    0,66 € / 1ud
  •  
  • Coqun Eye Drops, 10 ml
    -17%

    Coqun silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €25,80 258,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €30,91
    Säästät: -€5,11
    258,0 € / 100ml
  • Systane Gel Drops, Pack 2 X 10 Ml
    -17%

    Systane Gel Drops, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €29,90 149,5 € / 100ml
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€6,10
    149,5 € / 100ml
  • Meralut, 8 X 30 capsules
    -29%

    Meralut, 8 x 30 kapselia

    Normaalihinta €139,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €139,30 Normaalihinta €196,72
    Säästät: -€57,42
    0,58 € / 1ud
  •  
  • Oftan Macula Pack Ophthalmological Wipes, 2 x 30 Units
    -23%

    Oftan Macula Pack - silmäpyyhkeet, 2 x 30 kpl

    Normaalihinta €25,00 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €32,58
    Säästät: -€7,58
    0,42 € / 1ud
  •  
  • Optava Fusion Sterile 30 Single Dose 0,4 ml
    -26%

    Optava Fusion, steriili, 30 kpl, 0,4 ml:n yksiannospakkauksia

    Normaalihinta €16,00 4000,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €21,51
    Säästät: -€5,51
    4000,0 € / 100ml
  •  
  • Aquoral Pack Forte Multidose, 4 x 10 Ml
    -27%

    Aquoral Pack Forte -moniannospakkaus, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €64,40 161,0 € / 100ml
    Alennushinta €64,40 Normaalihinta €87,88
    Säästät: -€23,48
    161,0 € / 100ml
  • Eyestil Plus 0.4% 10 ml
    -42%

    Eyestil Plus 0,4 % 10 ml

    Normaalihinta €10,70 107,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €18,33
    Säästät: -€7,63
    107,0 € / 100ml
  • Bausch & Lomb Artelac Splash Dry Eye Drops 30 x 0.5 ml Single Dose
    -14%

    Bausch & Lomb Artelac Splash silmätippoja kuiviin silmiin, 30 kpl 0,5 ml:n kertakäyttöannoksia

    Normaalihinta €8,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,64
    Säästät: -€1,34
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Ivision  Macula, 60 kapselia
    -23%

    Ivision Macula, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,46
    Säästät: -€4,16
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Aquoral Pack Ophthalmic Lubricant Eye Drops, 2 x 10 Ml
    -16%

    Aquoral Pack silmätipat, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €20,10 100,5 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,04
    Säästät: -€3,94
    100,5 € / 100ml
  •  
  • Nurane , 30 capsules
    -28%

    Nurane, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€5,60
    0,48 € / 1ud
  •  
  • Novax Naviblef Intensive Care Blepharitis Eyelid Foam, 50 ml
    -13%

    Novax Naviblef Intensiivinen silmäluomien hoito vaahtona blefariitin hoitoon, 50 ml

    Normaalihinta €15,20 30,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,46
    Säästät: -€2,26
    30,4 € / 100ml
  • Oftan Macula Ophthalmic Wipes Pack, 4 x 30 Units
    -24%

    Oftan Macula Pack - silmäpyyhkeet, 4 x 30 kpl

    Normaalihinta €49,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €65,16
    Säästät: -€15,86
    0,41 € / 1ud
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -20%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €67,00 111,67 € / 100ml
    Alennushinta €67,00 Normaalihinta €83,70
    Säästät: -€16,70
    111,67 € / 100ml
  • Aquoral Pack Forte Multidose, 2 x 10 Ml
    -26%

    Aquoral Pack Forte moniannospakkaus, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €32,70 163,5 € / 100ml
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €43,94
    Säästät: -€11,24
    163,5 € / 100ml
  • Pack 8 Vitreoclar Eye Health Food Supplement 30 tablets
    -13%

    Vitreoclar-pakkaus, 8 kpl, silmien terveyttä edistävä ravintolisä, 30 tablettia

    Normaalihinta €153,40 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €153,40 Normaalihinta €176,88
    Säästät: -€23,48
    0,64 € / 1ud
  • Bausch & Lomb Preservision 3 60 capsules
    -22%

    Bausch & Lomb Preservision 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €22,94
    Säästät: -€4,94
    0,3 € / 1ud
  •  
  • Meralut, 4 X 30 capsules
    -26%

    Meralut, 4 x 30 kapselia

    Normaalihinta €72,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €72,60 Normaalihinta €98,36
    Säästät: -€25,76
    0,61 € / 1ud
  •  
  • XAILIN Eye Dryness Gel, Pack 4 x 10 g
    -9%

    XAILIN-geeli silmien kuivumiseen, 4 x 10 g:n pakkaus

    Normaalihinta €48,90 122,25 € / 100gr
    Alennushinta €48,90 Normaalihinta €53,88
    Säästät: -€4,98
    122,25 € / 100gr
  • 3M Opticlude Plus Large Size Eye Patch 8 x 5,7 cm 20 units
    -10%

    3M Opticlude Plus -silmälaastari, iso koko 8 x 5,7 cm, 20 kpl

    Normaalihinta €4,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,44
    Säästät: -€0,44
    0,2 € / 1ud
  • Pack 4 In Macula, 60 capsules
    -18%

    Pack 4 In Macula, 60 kapselia

    Normaalihinta €83,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €83,80 Normaalihinta €102,32
    Säästät: -€18,52
    0,35 € / 1ud
  • Systane Balance Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml
    -16%

    Systane Balance -silmätipat, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €31,50 157,5 € / 100ml
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €37,30
    Säästät: -€5,80
    157,5 € / 100ml
  • Coqun Os, 60 Capsules
    -6%

    Coqun Os, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €24,55
    Säästät: -€1,55
    0,38 € / 1ud
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -18%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €23,00 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€4,90
    115,0 € / 100ml
  • Vidisan Allergy with Ectoin Eye Drops for Irritated Eyes, 4 X 10 Ml
    -30%

    Vidisan Alergia Ectoin-silmätipat ärtyneille silmille, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €42,70 106,75 € / 100ml
    Alennushinta €42,70 Normaalihinta €61,20
    Säästät: -€18,50
    106,75 € / 100ml
  • Relieve Total Care -silmätipat, steriilit, 20 kertakäyttöannosta à 0,4 ml
    -11%

    Relieve Total Care -silmätipat, steriilit, 20 kertakäyttöannosta à 0,4 ml

    Normaalihinta €13,90 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,75
    0,7 € / 1ud
  • Banoftal Eye Bath 190 ml
    -9%

    Bañoftal silmäpesu 190 ml

    Normaalihinta €9,10 4,79 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€0,85
    4,79 € / 100ml
  • Blefarix Gel Tube 30 ml
    -14%

    Blefarix-geeli, 30 ml:n putki

    Normaalihinta €10,00 33,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,65
    Säästät: -€1,65
    33,33 € / 100ml
  • Brudy Derm Dry Eye Gel 10 ml
    -15%

    Brudy Derm Dry Eye Gel 10 ml

    Normaalihinta €18,00 180,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,24
    Säästät: -€3,24
    180,0 € / 100ml