Kokoelma:

Optics

  •  
  • Aredsan Vitreo, 30 capsules
    -14%

    Aredsan Vitreo, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €25,32
    Säästät: -€3,62
    0,72 € / 1ud
  •  
  • Santen Cationorm Artificial Tears 30 Single Dose, 4 ml
    -37%

    Santen Cationorm -kyynelnesteet, 30 kertakäyttöpakkausta, 4 ml

    Normaalihinta €11,10 277,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €17,50
    Säästät: -€6,40
    277,5 € / 100ml
  • Wops Moisturising Drops 0.3%, 10 ml
    -17%

    Wops kosteuttavat tipat 0,3 %, 10 ml

    Normaalihinta €6,10 61,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€1,27
    61,0 € / 100ml
  • Lephagel Gel Pack, 4 x 30 Gr
    -24%

    Lephagel Pack Gel, 4 x 30 g

    Normaalihinta €45,00
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €59,24
    Säästät: -€14,24
  •  
  • Rilastil Visilaude silmien puhdistuspyyhkeet, 16 kpl
    -13%

    Rilastil Visilaude silmien puhdistuspyyhkeet, 16 kpl

    Normaalihinta €8,65 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €8,65 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€1,34
    0,54 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Eyewise Omega 3 , 60 capsules
    -25%

    Lamberts Eyewise Omega 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,40 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €46,10
    Säästät: -€11,70
    0,57 € / 1ud
  •  
  • Novax Visionlux Plus, 10 ml
    -20%

    Novax Visionlux Plus, 10 ml

    Normaalihinta €13,30 133,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,71
    Säästät: -€3,41
    133,0 € / 100ml
  • Farline Optical Moisturising Drops With Hyaluronic Acid, 20 X 0X40 Ml
    -23%

    Farline Óptica - kosteuttavat silmätipat, joissa on hyaluronihappoa, 20 x 0 x 40 ml

    Normaalihinta €5,40 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,04
    Säästät: -€1,64
    13,5 € / 100ml
  • Farline Optical Ophthalmic Wipes With Hyaluronic Acid And Witch Hazel , 30 units
    -23%

    Farline Óptica - silmäpyyhkeet, joissa on hyaluronihappoa ja hamamelista, 30 kpl

    Normaalihinta €6,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€2,10
    0,23 € / 1ud
  •  
  • Renu Multiplus, Single Solution - 360 Ml
    -33%

    Renu Multiplus, yhden käyttökerran liuos – 360 ml

    Normaalihinta €6,60 1,83 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €9,86
    Säästät: -€3,26
    1,83 € / 100ml
  •  
  • Aboca Fitostill Plus Drops, 10 Single Doses
    -12%

    Aboca Fitostill Plus -tipat, 10 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €12,19 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €12,19 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,71
    1,22 € / 1ud
  •  
  • Alvita Ophthalmic Wipes, 28 Units
    -20%

    Alvita silmäpyyhkeet, 28 kpl

    Normaalihinta €6,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,15
    Säästät: -€1,65
    0,23 € / 1ud
  •  
  • Boston Simplus - 120 Ml
    -23%

    Boston Simplus – 120 ml

    Normaalihinta €8,70 7,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€2,56
    7,25 € / 100ml
  • Visaid Hydrogel, 15 ml
    -25%

    Visaid Hydrogel, 15 ml

    Normaalihinta €11,90 79,33 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€3,96
    79,33 € / 100ml
  • Novax Navitae Plus Ophthalmic Drops, 15 ml
    -17%

    Novax Navitae Plus silmätipat, 15 ml

    Normaalihinta €11,90 79,33 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€2,50
    79,33 € / 100ml
  • Pure Encapsulations Vision , 60 capsules
    -26%

    Pure Encapsulations Visión, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,60 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,60 Normaalihinta €42,43
    Säästät: -€10,83
    0,53 € / 1ud
  • Ivision Ophthalmic Wipes Chx, 20 units
    -34%

    Ivision Silmäpyyhkeet Chx, 20 kpl

    Normaalihinta €11,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €17,06
    Säästät: -€5,76
    0,57 € / 1ud
  • Optrex Multidose Double Action Eye Drops For Dry Eyes 10 ml
    -13%

    Optrex kaksitoiminen moniannos-silmätippojen pakkaus kuiville silmille, 10 ml

    Normaalihinta €16,40 164,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,89
    Säästät: -€2,49
    164,0 € / 100ml
  •  
  • Nurane Retina , 30 capsules
    -25%

    Nurane Retina, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€7,40
    0,75 € / 1ud
  •  
  • Ivision Dry Eye Drops, 10 ml
    -43%

    Ivision Dry -silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €6,50 65,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€5,00
    65,0 € / 100ml
  • Visaid 0,3%, 30 single doses x 0,4ml
    -22%

    Visaid 0,3 %, 30 yksiannosampullia à 0,4 ml

    Normaalihinta €10,60 2650,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€3,03
    2650,0 € / 100ml
  • Fv Visual 40 capsules
    -27%

    Fv Visual 40 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€5,62
    0,39 € / 1ud
  • APOSAN Farline Optics Sterile Ophthalmic Wipes , 10 pieces
    -22%

    APOSAN Farline Óptica steriilit silmäpyyhkeet, 10 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,38
    Säästät: -€1,18
    0,42 € / 1ud
  • Neovis Eye Lubricant Bottle 15 ml
    -16%

    Neovis silmävoide, 15 ml:n pullo

    Normaalihinta €12,40 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,77
    Säästät: -€2,37
    0,83 € / 1ud
  • Alins Ophthalmic Solution, 10 ml
    -20%

    Alins silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €15,00 150,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,75
    Säästät: -€3,75
    150,0 € / 100ml
  • Interapothek Dual Eye Gel 0.30%, 10 ml
    -22%

    Interapothek Gel Dual silmägeeli 0,30 %, 10 ml

    Normaalihinta €6,20 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,95
    Säästät: -€1,75
    62,0 € / 100ml
  • Pharma Otc Devision Artificial Tears 15Ml.
    -21%

    Pharma OTC -divisioona: Keinotears 15 ml.

    Normaalihinta €12,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€3,10
    80,0 € / 100ml
  • Drasanvi V Ocular 30 Pearls , 30 pearls
    -34%

    Drasanvi V Ocular 30 kapselia, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,73
    Alennushinta €12,73 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€6,57
  • A.Vogel Omega 3 Complex 30 Capsules
    -10%

    A.Vogel Omega 3 Complex 30 kapselia

    Normaalihinta €15,60
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€1,65
  • Farline Optica Unique Solution With Hyaluronic Acid , 500 ml
    -23%

    Farline Óptica – ainutlaatuinen hyaluronihappopohjainen liuos, 500 ml

    Normaalihinta €5,90 1,18 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,68
    Säästät: -€1,78
    1,18 € / 100ml