Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Intersa Oxiprotect-In Super Antiox 60Pearls
    -31%

    Intersa Oxiprotect-In Super Antiox 60 kapselia

    Normaalihinta €38,43 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,43 Normaalihinta €55,60
    Säästät: -€17,17
    0,64 € / 1ud
  • Intersa Triple Seaweed 120 Capsules
    -40%

    Intersa Triple Alga 120 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €29,36
    Säästät: -€11,86
    0,15 € / 1ud
  • Intersa Phytonorm Phytodepur 60 Capsules
    -14%

    Intersa Phytonorm Phytodepur 60 kapselia

    Normaalihinta €12,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,54
    Säästät: -€2,04
    0,21 € / 1ud
  • Intersa Acn Depur Ulas , 60 capsules
    -15%

    Intersa Acn Depur Ulas, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€2,09
    0,2 € / 1ud
  • Intersa Belly Oil 50Ml.
    -24%

    Intersa Belly Oil 50 ml.

    Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€4,03
    25,2 € / 100ml
  • Intersa Curcumin 360 Forte 60 Capsules
    -35%

    Intersa Curcumin 360 Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €41,96
    Säästät: -€14,76
    0,45 € / 1ud
  • Intersa Carduscaps 60 Capsules
    -36%

    Intersa Carduscaps 60 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€13,09
    0,38 € / 1ud
  • Intersa Calcium Asimil Kids 30Sbrs.
    -34%

    Intersa Calcium Asimil Kids 30 tablettia.

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €31,36
    Säästät: -€10,66
    20,7 € / 1ud
  • Intersa Mantime 60 Capsules
    -30%

    Intersa Mantime 60 kapselia

    Normaalihinta €33,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€14,30
    0,56 € / 1ud
  • Intersa Hairfortyl 60 Capsules
    -32%

    Intersa Hairfortyl 60 kapselia

    Normaalihinta €18,08 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,08 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€8,55
    0,3 € / 1ud
  • Intersa Synerpollen Liquid 60Ml.
    -14%

    Intersa Synerpollen -neste 60 ml.

    Normaalihinta €13,40 22,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,66
    Säästät: -€2,26
    22,33 € / 100ml
  • Intersa Beta Carotene 40Strings
    -13%

    Intersa-beetakaroteeni, 40 kapselia

    Normaalihinta €13,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€2,06
    0,35 € / 1ud
  • Intersa Deodorised Garlic 100Pearls
    -40%

    Intersa Hajunpoistava valkosipuli, 100 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €18,44
    Säästät: -€7,34
    0,11 € / 1ud
  • Intersa Oligovitamin 60 Capsules
    -15%

    Intersa Oligovitamin 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,85
    0,27 € / 1ud
  • Intersa Isoform B15 40 Capsules
    -41%

    Intersa Isoform B15, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€6,70
    0,24 € / 1ud
  • Intersa Primulaform 200Pearls
    -10%

    Intersa Primulaform 200 kapselia

    Normaalihinta €25,40 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €28,18
    Säästät: -€2,78
    0,13 € / 1ud
  • Intersa Wheat Germ (Biovitamin E) 50Strings
    -40%

    Intersa Vehnänalkio (Biovitamiini E) 50 kapselia

    Normaalihinta €9,60 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€6,29
    0,19 € / 1ud
  • Intersa Oseoform , 100 capsules
    -8%

    Intersa Oseoform, 100 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,22
    Säästät: -€1,32
    0,16 € / 1ud
  • Intersa Spirulina 180 Tablets
    -15%

    Intersa Spirulina 180 tablettia

    Normaalihinta €16,40 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,22
    Säästät: -€2,82
    0,09 € / 1ud
  • Intersa Sili-Protect , 500 ml
    -8%

    Intersa Sili-Protect, 500 ml

    Normaalihinta €29,80 5,96 € / 100ml
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,55
    Säästät: -€2,75
    5,96 € / 100ml
  • Intersa Boswellia Protect 500Mg. 45Pearls
    -15%

    Intersa Boswelia Protect 500 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,18
    Säästät: -€2,98
    0,38 € / 1ud
  • Intracma Oat Flakes 1Kg.
    -12%

    Intracma Kaurahiutaleet 1 kg.

    Normaalihinta €2,60 0,26 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,35
    0,26 € / 100gr
  • Inovance Inulivance 147Gr.
    -31%

    Inovance Inulivance 147 g.

    Normaalihinta €23,50 15,99 € / 100gr
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €34,00
    Säästät: -€10,50
    15,99 € / 100gr
  • Int Salim Granulated Soy Lecithin 400Gr. Ip
    -36%

    Int Salim Soijalesitiini, rakeinen, 400 g, Ip

    Normaalihinta €15,50 3,88 € / 100gr
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€8,71
    3,88 € / 100gr
  • Int Salim Semolina De Maiz Integral (Polenta) 500Gr.
    -32%

    Int Salim täysjyvämaissijauho (polenta) 500 g.

    Normaalihinta €1,70 0,34 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,50
    Säästät: -€0,80
    0,34 € / 100gr
  • Int Salim Wheat Germ 400Gr.
    -25%

    Int Salim Vehnän itä 400 g.

    Normaalihinta €3,80 0,95 € / 100gr
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,07
    Säästät: -€1,27
    0,95 € / 100gr
  • Int Salim Compost + 4 250Gr.
    -5%

    Int Salim Compost + 4 250 g.

    Normaalihinta €7,00 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,37
    2,8 € / 100gr
  • Interapothek Sweetener, 500 capsules
    -28%

    Interapothek Makeutusaine, 500 kapselia

    Normaalihinta €2,60 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,60
    Säästät: -€1,00
    0,01 € / 1ud
  • Interapothek Green Tea Infusion, 25 units
    -39%

    Interapothek Vihreä tee -yrttitee, 25 kpl

    Normaalihinta €1,40 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €1,40 Normaalihinta €2,30
    Säästät: -€0,90
    0,06 € / 1ud
  • Interapothek Balmelos Menthol Eucalyptus Sugar free box
    -14%

    Interapothek Balmelos Mentoli-eukalyptus, sokeriton pakkaus

    Normaalihinta €1,20 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,40
    Säästät: -€0,20
    1,2 € / 1ud