• Inovance Inulivance 147Gr.
-31%

Inovance Inulivance 147 g.

SKU-koodiIN8420210500015
Inovance Inulivance 147Gr on ravintolisä, joka sisältää inuliinia, liukoista kuitua, joka auttaa parantamaan suoliston terveyttä ja edistämään terveellistä ruoansulatusta. Se sisältää myös muita luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa ylläpitämään suolistoflooran tasapainoa ja tukemaan immuunijärjestelmän toimintaa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat parantaa ruoansulatuksensa terveyttä ja vahvistaa immuunijärjestelmäänsä.
Normaalihinta €23,50 15,99 € / 100gr
Alennushinta €23,50 Normaalihinta €34,00
Säästät: -€10,50
15,99 € / 100gr
Inovance Inulivance 147Gr.
Inovance Inulivance 147 g.
Normaalihinta €23,50 15,99 € / 100gr
Alennushinta €23,50 Normaalihinta €34,00
Säästät: -€10,50
15,99 € / 100gr

 

 
Inovance Inulivance 147Gr on ravintolisä, jota käytetään suoliston terveyden parantamiseen ja terveellisen ruoansulatuksen edistämiseen. Se sisältää inuliinia, joka on prebioottinen kuitu ja joka auttaa ravitsemaan suolistossa olevia hyödyllisiä bakteereja, mikä parantaa ravinteiden imeytymistä ja vahvistaa immuunijärjestelmää. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, joilla on ruoansulatusongelmia, kuten ummetusta tai ärtyneen suolen oireyhtymää. Sitä suositellaan otettavaksi päivittäin osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa.

Koostumus

Inuliini, roomalaisen kamomillan (Chamaemelum nobile) kukka-uute, sitruunamelissan (Melissa officinalis) lehtiuute, riisiproteiinihydrolysaatti, maltodekstriini, makeutusaine: sukraloosi.

4,6 g:
Inuliini: 3,0 g
Kamomillankukkauute: 1,0 g
Sitruunamelissan lehtiuute: 0,4 g
Riisiproteiinihydrolysaatti: 0,1 g

Käyttöohje

Inovance Inulivance 147 g:n annostusohje on yksi ruokalusikallinen päivässä, sekoitettuna veteen tai muuhun haluamaasi nesteeseen. Suosittelemme ottamaan tuotteen mieluiten tyhjään vatsaan, jotta ravintoaineet imeytyvät paremmin.