Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Holistica Omegaline 40Cap
    -21%

    Holistica Omegaline 40 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €28,20
    Säästät: -€5,90
    0,56 € / 1ud
  • Holistica Doluperine 32Cap.
    -26%

    Holistica Doluperine 32 kapselia.

    Normaalihinta €35,59 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €35,59 Normaalihinta €47,81
    Säästät: -€12,22
    1,11 € / 1ud
  • Holistica Doluperine 60Cap.
    -23%

    Holistica Doluperine 60 kapselia.

    Normaalihinta €62,00 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €62,00 Normaalihinta €80,41
    Säästät: -€18,41
    1,03 € / 1ud
  • Holistica Vitamin C Fruit 60Comp.
    -27%

    Holistica C-vitamiini, hedelmät, 60 tablettia

    Normaalihinta €24,60 24,6 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €33,88
    Säästät: -€9,28
    24,6 € / 1ud
  • Holistica Propargile 32Cap
    -15%

    Holistica Propargile 32 kapselia

    Normaalihinta €26,70 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €31,48
    Säästät: -€4,78
    0,83 € / 1ud
  • Holistica Ultra D-Sium Vit.D + Mg 60Pearls
    -19%

    Holistica Ultra D-Sium Vit.D + Mg 60 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €34,45
    Säästät: -€6,45
    0,47 € / 1ud
  • Holistica Marine Magnesium , 150 g
    -14%

    Holistica Merimagnesium, 150 g

    Normaalihinta €26,10 17,4 € / 100gr
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €30,51
    Säästät: -€4,41
    17,4 € / 100gr
  • Holistica Veinoguard 60Cap.
    -27%

    Holistica Veinoguard 60 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €37,60
    Säästät: -€10,30
    0,46 € / 1ud
  • Holistica Ultra Vegan B 30Comp. Mast.
    -25%

    Holistica Ultra Vegan B, 30 kapselia.

    Normaalihinta €24,96 24,96 € / 1ud
    Alennushinta €24,96 Normaalihinta €33,44
    Säästät: -€8,48
    24,96 € / 1ud
  • Holistica Calmophytum 48Cap.
    -26%

    Holistica Calmophytum 48 kapselia.

    Normaalihinta €27,70 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €37,20
    Säästät: -€9,50
    0,58 € / 1ud
  • Humana Electrolit 3X250Ml.
    -34%

    Humana Electrolit 3 x 250 ml.

    Normaalihinta €16,90 6,76 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€8,60
    6,76 € / 100ml
  • Humana Miltina Probalance 3 1,1Kg.
    -33%

    Humana Miltina Probalance 3, 1,1 kg.

    Normaalihinta €25,83 2,35 € / 100gr
    Alennushinta €25,83 Normaalihinta €38,34
    Säästät: -€12,51
    2,35 € / 100gr
  • Ifigen Selenium Oligopharm , 150 ml
    -15%

    Ifigen Selenio Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€2,97
    11,47 € / 100ml
  • Inovance Vitaminum Vit & Min 30 Tablets
    -35%

    Inovance Vitaminum Vit & Min 30 tablettia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €23,57
    Säästät: -€8,27
    0,51 € / 1ud
  • Inovance Transito 15Sbrs.
    -39%

    Inovance Transito 15Sbrs.

    Normaalihinta €16,80 16,8 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €27,57
    Säästät: -€10,77
    16,8 € / 1ud
  • Inovance Evening Primrose Cassis 100 Capsules
    -21%

    Inovance Onagra Cassis 100 kapselia

    Normaalihinta €26,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €33,14
    Säästät: -€6,84
    0,26 € / 1ud
  • Inovance Lipo H 60 Capsules
    -38%

    Inovance Lipo H 60 kapselia

    Normaalihinta €23,90 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €38,43
    Säästät: -€14,53
    0,4 € / 1ud
  • Inovance Calcium 60 Tablets
    -44%

    Inovance Calcium 60 tablettia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €32,29
    Säästät: -€14,19
    0,3 € / 1ud
  • Inovance Vita C+ 20Sbrs.
    -12%

    Inovance Vita C+ 20 Sbrs.

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €20,86
    Säästät: -€2,56
    18,3 € / 1ud
  • Inovance Flexivance 210Gr.
    -29%

    Inovance Flexivance 210 g.

    Normaalihinta €39,62 18,87 € / 100gr
    Alennushinta €39,62 Normaalihinta €55,60
    Säästät: -€15,98
    18,87 € / 100gr
  • Inovance Enzymes 20 Capsules
    -34%

    Inovance Enzymes 20 kapselia

    Normaalihinta €15,96 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €15,96 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€8,04
    0,8 € / 1ud
  • Inovance Lipo H+ 20 Capsules
    -14%

    Inovance Lipo H+ 20 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,70
    0,51 € / 1ud
  • Inovance Dynatone 60 Tablets
    -42%

    Inovance Dynatone 60 tablettia

    Normaalihinta €20,60 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €35,29
    Säästät: -€14,69
    0,34 € / 1ud
  • Inovance Drenovance 14Sticks
    -39%

    Inovance Drenovance 14 tikkuja

    Normaalihinta €18,60 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €30,71
    Säästät: -€12,11
    1,33 € / 1ud
  • Inovance Zinc 60 Tablets
    -35%

    Inovance Zinc 60 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€6,43
    0,2 € / 1ud
  • Inovance Ubiquinol Complex 30 Capsules
    -27%

    Inovance Ubiquinol Complex 30 kapselia

    Normaalihinta €29,36 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €29,36 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€11,04
    0,98 € / 1ud
  • Intersa Menocycle , 60 pearls
    -7%

    Intersa Menocycle, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,27
    0,27 € / 1ud
  • Intersa Bipole Jelly 50 Plus , 20 ampoules
    -5%

    Intersa Bipole Jalea 50 Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,50 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    1,18 € / 1ud
  • Intersa Transbifidus 40 Capsules
    -31%

    Intersa Transbifidus 40 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €25,04
    Säästät: -€7,74
    0,43 € / 1ud
  • Intersa Balonkrome 120 Capsules
    -37%

    Intersa Balonkrome 120 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €40,96
    Säästät: -€15,16
    0,22 € / 1ud